פורום עיצוב פנים
  פורום צביעת הבית
  פורום שיפוצים
  פורום שיש
  פורום מטבחים
  פורום ארונות
  פורום תאורה
  פורום ריצוף, חיפוי וחדרי אמבטיה
  פורום גינון
  פורום דלתות פנים
  פורום מעליות ביתיות
  פורום מערכות גז
  פורום פנג שואי
  פורום אדריכלות
  פורום אלומיניום
  פורום טפטים
  פורום הום סטיילינג
  פורום תכנון וצריכת חשמל
  פורום וילונות והצללה
  פורום חימום תת-רצפתי
  פורום פרקטים
  פורום אוטוקאד
  פורום בניה פרטית
  פורום יבוא מסין
  פורום חדר ילדים
  פורום ייעוץ לימודים
  פורום ייעוץ משפטי
 
 

 
נושא | שם המחבר | תאריך

  חידוש רובה
ריצפנו את הדירה בגרניט פורצלן דגם לאפטו אבוריו. קבלן השיפוצים השתמש ברובה מיסטר פיקס. הרובה לא אחידה בגווניה,אנו דורשים החלפה. 1.האם הסרת הרובה תעשה בדיסק בלבד?יש אפשרות אחרת?האם עבודה ידנית גם תסיר את הרובה הישנה הייטב? 2.הקלן מציע רובה דניאל,מה טיבה?מה מומלץ? וזאת לאחר התוצאות הראשונות. תודה על תשובתך.


 


  החלפת רובה info 14/10/2011
  החלפת רובה
רחל שלום, החלפה של רובה לא נעשית על ידי דיסק מכיוון שדיסק עלול ורוב הסיכויים שיפגע באריחים, במיוחד אם רוחב הפוגות קטן מרוחב הדיסק. יש כמה אפשרויות אחרות לבצע את הפעולה באמצעות כלים ייחודיים ועבודת כפיים. אנו חברה אשר בין היתר מתמחה בהחלפה של רובה ( חריצה + יישום מחדש ) רובה של דניאל הינה רובה איטלקית איכותית יותר מרובה של מיסטר פיקס. אני אישית הייתי ממליץ על רובה של טכנוקולה, אם תרצי לקבל הצעת מחיר לחריצה ויישום של רובה אשמח לתת אחת שכזו. אנא צרי עימי קשר בטלפון 03-9071353 או במייל. בהצלחה. רן CleanClean


 
  המלצת פול דקור רובה של טמבור poldekor 16/10/2011
  המלצת פול דקור רובה של טמבור
רחל שלום המלצתי לך לעשות רובה של טמבור רובה מצוינת .בקשר לחרוץ רובה באמת הכי קל לחרוץ עם דיסק - יש דיסקים עדינים שאין בעיה להשתמש בפוגות הבית של מינימום 2 מ""מ . אפשרות שנייה זה מכשיר חורץ רובה עם סכין יהלום (בחום סנטר )-קצת קשה כי החרוץ דורש כוח אבל בהחלט אפשרי . בהצלחה פול דקור .