מטבחי רגבה

 
החברה המובילה בישראל לעיצוב, ייצור ושווק מטבחים משנת 1946 ועד היום.
רשת החנויות של "רגבה", מונה 17 חנויות ברחבי הארץ, פריסה המאפשרת להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח ולקוח כמו כן מרכז ייעוץ לאדריכלים ומרכז פרויקטים לקבלנים.
חברת רגבה מחזיקה מפעל ייצור הפרוס על 12,000 מ"ר ומצויים בו אמצעי המיכון החדישים ביותר הקיימים בשוק הנגרות בכלל וייצור המטבחים בפרט. ל"רגבה" תו התקן ISO 2001 וזאת בנוסף לתו התקן הישראלי ולמערכת בקרת איכות קפדנית ובלתי מתפשרת, המאפשרת שיפור מתמיד בתהליכי ייצור וברמת גימור המוצרים.
היום נחשב המטבח לחדר המושקע והמאובזר ביותר בבית. רגבה אינה שוקטת על שמריה ובהתאם לחזון מייסדי החברה, ממשיכה לפתח, ליצור, להתחדש, לעצב דגמים בעיצובים ומחומרים ייחודיים, כך הפכה מובילה את שוק המטבחים בארץ. מגוון המוצרים והדגמים הוא עצום ומותאם לכל אחד בתפירה אישית. ההתמקצעות הבלתי פוסקת במהלך השנים, מאפשרת לרגבה ליצור באותה מידה של איכות מטבחים כפריים בעלי ניחוח פרובאנס, לצד מטבחים מודרניים בעלי קו נקי ותעשייתי.
כמו כן ניתן לרכוש בסניפים גם ארונות קיר, ארונות אמבט, מוצרי חשמל, כיורים, ברזים, קוריאן, משטחים מחומרים שונים. כל זאת כחלק ממחויבות רגבה לספק סל פתרונות תחת קורת גג במתכונת של ONE STOP SHOP