עולים ברמת החיים

יצירת נגישות בעזרת מעלונים ומעליות ביתיות

     
 
אתר הדירה

מבצעים ועודפים ישירות למייל

הירשמו עכשיו

תודה רבה!

אוהבים את אתר הדירה?

שילוב המעלית הביתית, כעזר המסייע להתנהלות ידידותית וקלה בין הקומות השונות ישנה את כל דפוסי ההתנהגות של בני הבית וישפר משמעותית את איכות החיים בו. אם בעבר, הקומות בבית היוו מגבלה, הרי שכיום, בעזרת פתרונות השינוע המתקדמים, ניתן להישאר באותו המבנה ולנוע בין המפלסים ביתר נוחות.
המעליות מאובזרות במערכת הרמה הידראולית, גיבוי לצורך הורדה גם בעת הפסקת חשמל ויכולת עיצוב התא עם 3 כיווני כניסה שונים. המעליות הביתיות מעוצבות באופן המשתלב בהרמוניה בחלל המעוצב ומותאמות לשאת משקל של עד קרוב ל-400 ק"ג. המעלית הביתית מהווה פתרון יוקרתי המשנה תפיסה ודפוסי התנהלות בחלל הביתי.
מעלון המדרגות תוכנן כדי להעניק פתרון לכל אותם מקרים בהם נדרש לעלות עם כיסא הגלגלים במדרגות.
המדרגון מותקן לאורך גרם המדרגות ומאפשר מעלה קל ונוח. ניתן לעלות עם כיסא הגלגלים עצמו או בישיבה על כיסא מתקפל. המדרגון נע לאורך כל גרם המדרגות, בשקט ללא הפרעה.
בזכות הטכנולוגיה הייחודית של חברת להנר, המשווקת, על- ידי חברת סדן, ניתן להתקין את מעלוני החברה כמעט בכל גרם מדרגות, בהתקנה פנימית או חיצונית, להתאים את צבע המעלון לחלל ולהגדיר את צורת ההפעלה.
המעלונים מופעלים על- ידי מצברים וכך גם בהפסקת חשמל ממשיך המעלון לעשות עבודתו נאמנה. חלק מהמעלונים ניתנים גם להתקנה חיצונית.

שדרוג חלל הבית


ניתן להתאים את המעלונים והמעליות לקו העיצובי של החלל בו הם מותקנים. בחירת גווני הפרופילים, סוג הזכוכית למעליות ובחירת הגוון למעלון, יאפשרו התאמה לצבעוניות ולסגנון הכללי המאפיין את החלל.

סופר טרנד


המעליות והמעלונים מהווים פתרון לבתים בעלי קומות ומפלסים, המאפשרים מעבר נוח עם כסאות גלגלים או למתקשים בהתניידות בין הקומות השונות. אם בעבר נדרשו דיירי הבית למצוא בית חלופי, הרי שכיום הפתרונות זמינים, פרקטיים ומעוצבים.

חשוב לזכור כי המעלון והמעלית משפרים את איכות החיים ומאפשרים לכל אחד לעלות במדרגות ולהישאר בביתו.

על החברה


חברת סדן מתמחה בהתאמת פתרונות נגישות. העלייה, הירידה בין קומות ומפלסים בבית או בכל מקום אחר הופכים לקלים ופשוטים לאחר התקנת מעלון או מעלית ביתית. הפתרונות אותם אנו מציעים מגוונים, החל במעלונים משופעים המורכבים על המדרגות וכלה במעלית ביתית.
בין מגוון הפתרונות שמציעה החברה:
מעלונים משופעים: מעלים ומורידים המשתמש במעלה המדרגות תוך שימוש במסילה המקובעת על המדרגות. קיימים שני סוגים של מעלונים אלו: מעלוני כיסא - על המסילה מותקן כיסא עליו מתיישב המשתמש
מעלוני משטח - על המסילה מותקן משטח (מתקפל) עליו עולה המשתמש עם כיסא הגלגלים.
מעלונים אנכיים (מעליות ביתיות): מעלון אנכי המעלה את המשתמש בצורה אנכית בין מספר תחנות (2 תחנות עד 4). גם כאן קיימים שני סוגים: מעלונים אנכיים בפיר - המשתמש עולה בתא בין התחנות. התא נמצא בתוך פיר סגור המונע כניסה אל מתחת ומעל התא וכמובן כל פגיעה של התא בעובר אורח. לפיר דלתות בתחנות עצירה.
מעלונים אנכיים ללא פיר - המשתמש עולה בתא בין התחנות. התא לא נמצא בתוך פיר ועל כן ישנם התקני בטיחות נוספים שמטרתם למנוע פגיעה של התא בעובר אורח.
לקבלת ייעוץ התאמה והצעת מחיר, ניתן לפנות לנציגי סדן שישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את כל המידע הנחוץ.

תגובות לכתבה