שיק דיזיין תעשיות

04-6266016

אודות שיק דיזיין תעשיות

מי אנחנו :

שיק דיזיין תעשיות, יצרנית מערכות הישיבה, ההדומים, פינות הפנאי והכורסאות הגדולה ביותר בישראל, הוקמה בשנת 2002 ע"י גלית ואופיר הראל. רהיטי שיק דיזיין תעשיות מיוצרים תוך הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר הקיימת היום במדינת ישראל, הן מבחינת חומרי הגלם והן מבחינת התוצר הסופי, העובר בדיקה קפדנית במחלקת בדיקת האיכות של החברה. 5 שנות האחריות, שמעניקה החברה לבסיס הסלון והעבודה, רק מוכיחים את הביטחון של שיק דיזיין תעשיות באיכות מוצריה.
רצועות אלסטיות אמריקאיות, אורן פיני, ספוגים כחול/סגול (והכל בתו תקן iso 9001), נוצות ובדי ריפוד במגוון של כ-2000 צבעים ודימויים, הם הבסיס למעל 45 דגמים של מערכות ישיבה יחודיות אותם ניתן למצוא בחנויות יוקרה, בתי מלון מובילים, חברות, גני אירועים ובבתים פרטיים רבים. מיטב המעצבים והאדריכלים בוחרים ברהיטי החברה לשימוש בפרוייקטים שלהם תודות לגמישות, שמעניקה שיק דיזיין תעשיות בבחירת בדי הריפוד, בעיצוב המוצר ויצורו.
שיק דיזיין תעשיות מספקת את מוצריה לכל רחבי הארץ. ניתן להתרשם ממגוון הדגמים המוצגים באתר, בחנות המפעל או במגוון רחב של חנויות בכל רחבי הארץ, המשווקות את רהיטי החברה, על מנת להנות מהיופי והאיכות של שיק דיזיין תעשיות.

לחברה 65מוצרים באתר.

חזור מעלה