כרומגן

9944*
קיבוץ שער העמקים
חברות מומלצות בתחום...
א.ישראלי - לוגו
א.ישראלי 053-8097436

התחלנו את דרכינו בתחום הפרזול לבית ובמרוצת השנים העסק התרחב מענף הפרזול ועוסק היום בייבוא ובשיווק סיטונאי וקמעונאי של אביזרי אמבטיה, ציוד למלונות, פחי אשפה מעוצבים, מקלחונים, מחממי מגבות ועוד.

ברק תאורה - לוגו
ברק תאורה 053-9416224

בברק תאורה תמצאו דגמים רבים של מנורות נברשות וגופי תאורה, בעיצובו של שימי ברק בעל ניסיון של כ-30 שנה בעיצוב גופי תאורה.

Swingfans - לוגו
Swingfans 053-7102395

ב-Swingfans אנחנו מתמחים במאווררי תקרה איכותיים, עמידים ומעוצבים וחרטנו על דגלנו ערכים של חדשנות, יצירתיות, יעילות ואמינות. השקענו שנים במחקר ופיתוח וכך הגיעו לעולם מאווררי התקרה המתקדמים והמעוצבים ביותר שמסתובבים כיום בשוק-בהתחייבות.

אודות כרומגן

מי אנחנו :

משכילה לשלב בין צרכי ההווה למגמות העתידיות המתפתחות בעולם, ע"י פיתוח קשת רחבה של מוצרים ופתרונות עצמאיים, יעילים, איכותיים, אמינים וידידותיים לסביבה, המהווים מענה לצרכי חימום מים.

מאז הקמתה בשנת 1962, נצברו בכרומגן במשך שנים רבות ידע וניסיון ביישום אנרגיית השמש לצרכי חימום מים. ביותר משלושים וחמש מדינות ברחבי העולם, כרומגן ידועה ביכולותיה לספק פתרונות ידידותיים לסביבה וומתמחה בעלות-תועלת.
כרומגן מייצרת ומפתחת מיגוון רחב של קולטים סולאריים ודוודים (שמש וחשמל) ע"פ סטנדרטים מחמירים של מכון התקינה הישראלי, משרד הביטחון ותקינה בינלאומית רחבה ולאחרונה קיבלה החברה את תקני איכות הסביבה והבטיחות. סמלי האיכות של כרומגן הפכו לאחד הסמלים המזוהים ביותר עם מוצרי החברה.
לכרומגן שני מפעלים עיקריים בצפון הארץ המעסיקים כ- 180 עובדים. מפעל הדוודים הממוקם בקיבוץ שער העמקים על שטח של כ- 7,500 מ"ר ומפעל הקולטים המודרני הממוקם באזור תעשיה ציפורית על שטח של כ- 3,500 מ"ר. מפעל הקולטים מצטיין בתהליכי ייצור מתקדמים המאפשרים לו ייצור בכמויות גדולות וביעילות גבוהה. כרומגן מובילה את השוק הישראלי, אשר ביותר מ- 85% מבתי האב בו מותקנות מערכות אנרגיה סולארית לחימום מים. אל ציבור הצרכנים שלה, מגיעה כרומגן באמצעות מרכזי שיווק וחנויות מפעל ובאמצעות למעלה מ-140 מפיצים עצמאיים מורשים העוסקים בשירות, מכירות והתקנות.
מערכות כרומגן מיוצרות הן לשימוש בייתי והן לשימוש מוסדי תעשייתי כולל יישום של מערכות מרכזיות מורכבות למקומות, כגון: בתי מלון, בתי חולים, בתי דירות, מבנים תעשייתיים ועוד. כל מערכת מיוצרת בהתאם לצרכים ולדרישות הספציפיים של משתמשיה על מנת להבטיח יעילות אופטימלית ומהימנות. כרומגן שוקדת על ייצור, פיתוח ואספקת מוצרים באיכות גבוהה ביותר לשביעות רצון לקוחותיה, בד בבד עם גישתה להיות חלק אינטגראלי, בקנה מידה עולמי, מהמאמץ לשמירה על איכות סביבה ופיתוח אמצעים ושיטות לשימוש באנרגיות חלופיות.

כרומגן מתמקדת 4 ערכים עיקריים אשר על פיהם מכוונת פעילותה בארץ ובעולם: משפחתיות - להיות חלק מהווי החיים של לקוחות החברה ושותפים לו, עם מערכות ומוצרים שניתן לסמוך עליהם ברמה היומיומית. ידידותיות - לילדים, למשפחה ולסביבה דינאמיות ואנרגטיות - לפעול ללא הפסקה לקידום ופיתוח מערכות, מוצרים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות. מוכוונות לקוח - לפעול ברמת האיכות הגבוהה ביותר ועל פי תקנים ישראליים ובינלאומיים ובאוריינטציה שירותית כלפי לקוחותינו.

לחברה 13מוצרים באתר.

קטגוריות : בניה ירוקה, חימום וקירור הבית

חזור מעלה