רב נוי

08-8591111
קדרון, קדרון

אודות רב נוי

מי אנחנו :

רב-נוי בע"מ היא חברה להקמה ואחזקת גנים אשר מתמחה בגינון גגות. החברה הוקמה בשנת 1970 ומאז מבצעת עבודות בתחום הגינון במגזר הפרטי והציבורי. ב-20 השנים האחרונות "רב-נוי" מתמחה בהקמת גינות על חניונים, גגות פנטהאוזים ומרפסות, בשיטה המשלבת ידע אירופאי עם טכנולוגיות שפותחו בארץ.
חברת "רב-נוי" הנה הנציגה הבלעדית של חברת ZINCO, ממציאת השיטה בגרמניה. בטכנולוגיה הייחודית של "רב-נוי" הגינה מוקמת על מצע בעובי של 10 ס"מ ובמשקל של 110 ק"ג למ"ר בלבד. גינת הגג מנצלת את החזית החמישית של המבנה, מגינה על האיטום, מצננת את המבנה בקיץ, מפחיתה את הקור בימי החורף, ובולעת רעשי סביבה וזיהום אויר. ניתן לעצב את גינות "רב-נוי" כיד הדמיון והצמחיה מתפתחת במהירות אך בטיפול מועט.
בהנהלת החברה עומדים שני אגרונומים. ל"רב-נוי" מערכת איכות על פי תקן איזו 9002 המאושרת ומבוקרת על ידי מכון התקנים הישראלי. "רב-נוי" חברה באיגוד קבלני הגינון מאז 1987 ומנכ"ל החברה עומד בראש האיגוד. כמו כן, חברה "רב-נוי" באיגוד קבלני הגינון האירופאי ELCA. מלקוחותיה של "רב נוי" בעבר ובהווה: אינטל, בית-התפוצות, הגנים הבהאיים, עיריית תל-אביב, עיריית ראשון-לציון וחברת החשמל.

לחברה 8מוצרים באתר.

חזור מעלה