סופטאב ישראל softub

077-7000667

אודות סופטאב ישראל softub

מי אנחנו :

חווית הספא המתקדמת בעולם אצלכם בבית!
עכשיו גם אתם יכולים להצטרף לרבבות בעלי סופטאב ברחבי העולם וליהנות מחוויה של ספא פרטי בבית עם שלושת הפלוסים של הדור ה-3: ניידות חיסכון ונוחות.
ניידות את סופטאב ניתן למקם בקלות בכל מקום שיש בו משטח ישר וחיבור לחשמל. הג'קוזי עשוי מ-*polibond, חומר חזק וקל, גמיש ובלתי שביר עם בידוד מצוין לחיסכון באנרגיה.
עד 90% חיסכון בהוצאות חשמל המנוע האקולוגי של סופטאב מחמם את המים רק על ידי החום הנפלט ממנוע המשאבה* וכך צריכה החשמל יורדת באופן דרסטי ואין צורך בהחלפת גופי חימום. בבדיקה השנתית של ועדת האנרגיה של מדינת קליפורניה** הסוקרת את כל יצרני בארה"ב מדורג סופטאב פעם נוספת במקום הראשון בחיסכון בחשמל.
נוחות של ספת עור מפנקת סופטאב בעל דופן רכה ומרחב פנימי פתוח, תוכלו לשבת ולשכב בחופשיות, בכל תנוחה שתרצו. המוצר בטיחותי עבור ילדים ומבוגרים.
טיפול הידרותרפי מפנק על בסיס יום-יומי לסופטאב ג'טים רבי עוצמה. עוצמת העיסוי, זרמי המים והטמפרטורה ניתנים לכוונון בהתאם לרצונכם. עיסוי הידרותרפי חיוני מאוד לבריאות, להלן כמה מיתרונותיו: • מקל על כאבי גב ומפרקים, ואף משפר מוטוריקה. • מאזן רמת הנוזלים ברקמות, משפר חילוף חומרים בגוף. משפר את מבנה וצבע העור. • מסייע להורדה במשקל, ממיס שומנים מיותרים, מרפא ומונע צלוליטיס. • ממלא תאי עור בחמצן, מחזיר אלסטיות וכך דורם לעור להראות צעיר יותר. • מרגיע ומפיג מתחים נפשיים. משפר מצב רוח.
עיצוב ותאורה ניתנים לבחירה ג'קוזי סופטאב מעניק לכם אפשרות של עיצוב ובחירה בין 3 גוונים דקורטיביים של חיפוי ויניל דמוי עור אלגנטי, 10 תוכניות תאורה פנימית מתחלפת ליצירת אווירה.
התאמה למזג האוויר הישראלי סופטאב נבחן ועומד בהצלחה בתנאי מזג האוויר הישראלי: חום, לחות, שמש, גשם, קור. תוכלו למקם את הספא הפרטי שלכם על המרפסת או בגינה ללא חשש.
מים נקיים וצלולים מערכת אוטומטית Ozontaor * מטהרת את המים ושומרת על ניקיונם לאורך זמן. המערכת מצמצמת את הצורך בשימוש בחומרי חיטוי לאיזון המים וחוסכת משמעותית בעלויות התחזוקה.
באישור מכון התקנים האמריקאי האירופאי והישראלי. *פטנט עולמי רשום. **מחקר אשר פורסם במרץ 2009.

לחברה 22מוצרים באתר.

חזור מעלה