נובו מטבחים

02-6252828

אודות נובו מטבחים

סניפי הרשת:
מטבחי שמרת
שלומציון המלכה 18, ירושלים
מטבחי שמרת
מודיעין
מתחם הקבלנים
מי אנחנו :

נובו מטבחים הוא שם נרדף ליוקרה, איכות, עיצוב ורעננות. המטבחים היוקרתיים של נובו נבנים מחומרים איכותיים וחדשניים, עם מתן דגש לרמת גימור גבוהה ביותר, גמישות אדריכלית והנדסת אנוש מתקדמת, שיתאימו את המטבח שאהבתם לחלל הקיים בבית.
המטבחים של נובו הם ריהוט דקורטיבי מרהיב, המושך את העין ומהווה את הפנינה של הבית.
בנובו עשרות מטבחים בעיצובים שונים, עם פתרונות איחסון מתקדמים, הכוללים עיצוב ופרקטיות באותה נשימה. חלק חשוב מעיצוב המטבח הוא הפירזול. במטבחים של נובו נעשה שימוש בפירזול האיכותי ביותר של חברת בלום. מנגנונים ייחודיים, המבטיחים פתיחה חלקה וסגירה שקטה של מגירות וקלאפות, וכן חלוקת עומס וחוזק של הצירים גם כאשר עמוסים במצרכים, יציבות של הדלתות ושמירתן לאורך זמן.
במטבחינובו מבינים, שעיצוב מושלם של מטבח מסתיים עם התקנתו בבית הלקוח. לכן, מושם דגש רב על התאמת המטבח לצרכי הלקוח ולחלל הבית. מעצבי הבית של נובו עובדים בשיתוף עם מיטב האדריכלים, על מנת לסייע בהתאמת דרישות הלקוח לסגנון הנדרש ולתכניות האדריכל. בעת עיצוב המטבח החדש שלכם, תוכלו להתאים לו מוצרי חשמל יוקרתיים מבית קופרבוש ומשטחי שיש מרהיבים מתוצרת החברות המובילות בעולם, ובכך להביא את המטבח לצורה המושלמת ביותר.
לחברה שלושה סניפים אחד בירושלים במרכז העיר ,חנות המפעל באזור עמק האלה וסניף חדש שנפתח במודיעין. לאחרונה פתחה החברה מפעל גדול המתמחה בייצור המוני של מטבחים, למפעל מחלקת דקורציות הנותנת מענה לעבודות מיוחדות וכן מחלקת ביקורת איכות המוודה כי המוצרים שיוצאים מהמפעל הינם ברמה ובטיב הראויים.
החברה עובדת עם מספר רב של חברות בניה ארציות כגון י.ח דימרי , אחים ישראל , משה"ב , דונה, מוריס אלון, דוד קנינג, ש. לירז, משה"ב, י.ח דימרי, אחים ישראל וכן מול גופים מוסדיים אחרים.

לחברה 8מוצרים באתר.

חזור מעלה