גב נח

04-9533963

אודות גב נח

מי אנחנו :

חנות "גב נח", אשר ממוקמת בקיבוץ "שער העמקים", מציעה מגוון עשיר של מוצרי שינה וישיבה, מזרנים,ספות נוח וכורסאות TV וגם מתמחה בהתאמה אישית של מוצרים אלו ללקוח.
"גב נח" משווקים את מיטב החברות ומיטב המוצרים, ויש שם היצע נרחב, המתאים לכל כיס, ולכל דרישה, צורך וטעם. את הריפודים והציפויים ניתן להזמין מתוך מגוון רחב המתאים לכל טעם, אבל כאן מקפידים מאוד על הבריאות והנוחות.
בתחום המזרנים ניתן למצוא ב"גב נח" מגוון רחב של סוגים: מזרני קפיצים, מזרנים משולבים, מזרנים ללא קפיצים, מזרני ויסקו ג'ל, העשויים מחומר חדיש, שפותח בנאס"א, המתאים עצמו לגוף, ומזרני לטקס, העשויים מגומי טבעי, שעובד משרף עץ הקאוצ'וק (עץ הגומי). פריט משלים חשוב של המזרנים האורתופדיים הן הכריות האורתפודיות של ד"ר גב של יצרנים אחרים, העשויות מהחומרים הכי מתקדמים בתחום האורתופדיה.
ביחד עם המוצרים האורתופדיים ב"גב נח" משווקים חדרי שינה, פינות אוכל ומזנונים, כל המוצרים הם מאיכות וטיב הגבוהים ביותר.
ב"גב נח" ניתן למצוא גם מוצרי בריאות של ד"ר גב, כולל כורסאות TV, וכל הפריטים הם במחירים ללא מתחרים.
ב"גב נח" תוכלו למצוא מיטות מתכווננות, גם כאלה שניתן לשלב אותן במיטה קיימת וגם מערכות שינה שלמות הכוללות ארגז מצעים. הכל בצבעים ובצורות ייחודיים ועם אפשרות להזמנה לפי הטעם האישי.
וכן, אם דיברנו על התאמה וטעם אישיים, הכל כאן מתחיל ביחס אישי במקום שנעים מאוד לבקר בו, ממש שווה ביקור. יש אפשרויות חניה בשפע, דשאים ועצים ליופי וכיף,כמו בקיבוצים, והמקום פתוח בכל ימות השבוע.
שעות פתיחה: באמצע שבוע- בין 10:30ל-17:00. שישי- 10:00-13:00 ובשבת- 10:30-16:30.
"גב נח", קיבוץ שער העמקים, חנות המפעל תעשיות פולימריס, זיקים.

לחברה 18מוצרים באתר.

חזור מעלה