חזק ורחץ

מכל הטרנדים שזורמים בקצב אל תוך חדר הרחצה, חשוב לשים לב לשני פריטים - האמבטיה האקרילית וארון האמבט, שיחד יוצרים שילוב חזק ומנצח

מאת שירה דרורי | צילום יח"צ | תאריך 24.3.10

חדר הרחצה חוגג בלי הפסקה - עיצובים מרעננים, חומרים משובחים ומבחר סגנונות במגוון מסחרר. בעת תכנון חדר הרחצה ובחירת אמבטיות יש להתייחס לפרמטרים שונים, כמו למשל, גודל האמבטיה ואופי החומרים מהם היא עשויה וכמובן- עמידות ואיכות הייצור.

להתייחס בתכנון לגודל האמבטיה, אופי החומרים ובמיוחד לעמידות ואיכות הייצור, (צילום: אילוסטרציה)
להתייחס בתכנון לגודל האמבטיה, אופי החומרים ובמיוחד לעמידות ואיכות הייצור, (צילום: אילוסטרציה)


בשורות מרעננות

בכל הנוגע לכלים סניטריים איכותיים, תוצרת הארץ, אין ספק שחרסה היא שם נרדף לאיכות. החברה הותיקה מייצרת מגוון רחב של אסלות, כיורים לאמבטיה ולמטבח, אגניות ומקלחונים, במפעל "חרסה קרמיקה", המפעל היחיד מסוגו בישראל בעל התקן המחמיר ISO9001. כמו כן, חרסה מקפידה לשמור על עדכניות העיצובים של מוצריה ולאחרונה השיקה שתי בשורות מרעננות - אמבטיות אקריליות וארונות אמבט.

האמבטיות האקריליות הן אמבטיות חזקות, האמבטיה האקרילית של חרסה, (צילום: יחצ)
האמבטיות האקריליות הן אמבטיות חזקות, האמבטיה האקרילית של חרסה, (צילום: יחצ)

יופי אקרילי

לאמבטיה האקרילית שפע של יתרונות, ההופכים אותה לאמבטיה פופולארית ונחשקת בחדרי האמבטיה העכשוויים:

עמידות גבוהה -

לדברי יניב עזיזה, מנהל מוצר בחברת חרסה, האמבטיות האקריליות הן אמבטיות חזקות, מוצקות ובעלות עמידות גבוהה בפני שחיקה. "האמבטיות של חרסה הן האמבטיות האקריליות היחידות בעלות עובי של 3.5 מ"מ, עובי המקנה להן עמידות גבוהה במיוחד".

ניקוז במרכז -

האמבטיות האקריליות מסדרת ´סימטריק´ של חרסה מגיעות עם חור ניקוז במרכז האמבטיה, אלמנט פונקציונאלי שמאפשר לשניים להתפנק באמבטיה אחת, ללא הפרעה.

צבע וקו שולט -

האמבטיות האקריליות החדשות מגיעות במגוון דגמים, גוונים וצורות; אמבטיות עגולות, פינתיות, מלבניות ועוד. לדברי עזיזה, הצבע הלבן עודנו הגוון השולט בזירת האמבטיות: "הישראלים אוהבים בעיקר לבן ועיצוב בקווים נקיים ומינימליסטיים".

המלצת תחזוקה -

אמבטיות אקריליות לא דורשות תחזוקה רבה, אך למען שמירת הניקיון והברק של האמבטיות האקריליות, מציע עזיזה לנקות את האמבטיה לעיתים קרובות, באמצעות מטלית לחה, ובכך למנוע הצטברות אבנית. "ניתן להשתמש גם בחומרי ניקוי נוזליים, כגון אקונומיקה פנטסטיק וכדומה, אך חל איסור מוחלט לנקות את המוצר באמצעות חומרים חומציים כמו אצטון, אמוניה, מי אש וכדו´, ואין להשתמש ב"סקוטש-ברייט" (ברזלית) וחומרים המכילים חול".

על כל הארונות יש אחריות של חברת חרסה, ארון וכיור אמבט בעיצוב חרסה, (צילום: יחצ)
על כל הארונות יש אחריות של חברת חרסה, ארון וכיור אמבט בעיצוב חרסה, (צילום: יחצ)

משטחים מרחפים

ארונות האמבטיה אף הם מככבים בחדר הרחצה ובשפע של עיצובים. חרסה השיקה לא מכבר ליין ארונות אמבטיה איכותי עם מבחר דגמים לבחירה, כשהיתרון בארונות הללו הוא שהם עשויים מעץ מלא ו-MDF מצופה בפורניר טבעי ו- HIGH GLASS , גימור המעניק לארונות האמבטיה חוזק, עמידות וגם מראה קריסטלי דמוי זכוכית, המאפשר ניקוי קל.

גוונים מגוונים -

הארונות של חרסה מגיעים במבחר צבעים - כמו שחור, ונגה ואפילו אדום ושמנת.

מידות -

ארונות האמבטיה מוצעים בחרסה במידות שנעות מ-65 ועד 125 ס"מ.

תוצרת הארץ -

הארונות הם מוצר כחול-לבן. גם המשטח של הכיורים מיוצר בארץ, בחרסה. "ישנם דגמים שונים, כשלאחרונה פופולארי במיוחד המשטח הדק בסגנון מרחף", אומר עזיזה. בנוסף, ישנם ארונות עם מגירות אלומיניום, ארונות בשילוב ארון שירות- המיועד לתלייה על הקיר, מגירות "SOFT CLOSING" ועוד. על כל הארונות יש כמובן אחריות של חברת חרסה.

ארונות אמבט בגימור קריסטלי דמוי זכוכית, ארון אמבט דגם ברקת של חרסה, (צילום: יחצ)
ארונות אמבט בגימור קריסטלי דמוי זכוכית, ארון אמבט דגם ברקת של חרסה, (צילום: יחצ)
חזור מעלה