1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. טיפים לבנייה ושיפוץ
  4. חנוכת בית למשפחת העיצוב

חנוכת בית למשפחת העיצוב

האחים לוי, יבואני הקרמיקה, חונכים אולם תצוגה חדש המרכז מאות מותגי עיצוב מובילים ואלפי מוצרים ופתרונות לבית. לבוא ולהתרשם מדרך רצופה חידושים

מאת דפנה כהן | צילום יח"צ | תאריך 7.5.10

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
חברת האחים לוי יבואני קרמיקה, המתמחה בייבוא מותגי עיצוב של חיפויים, ריצופים, כלים סניטריים, מקלחונים ועוד, חונכת אולם תצוגה חדש אשר מיועד לספק לקהל הלקוחות הפרטיים ולקהל המקצועי פתרון כולל תחת קורת גג אחת. באולם התצוגה החדש, אשר משתרע על פני 4,000 מ"ר בפארק התעשייה של חבל מודיעין (ליד שוהם), ניתן למצוא מעל 300 מותגים, המוצגים ב- 10 מחלקות מתמחות: חיפויים וריצופים, פרקטים, אבן, אמבטיות, כיורים, ברזים, מקלחונים, ארונות, מתקני ספא ובריאות ודלתות פנים.

"שפע של אפשרויות"


באולם התצוגה החדש של האחים לוי מוצגים המוצרים במבחר עיצובים וברמות מחיר שונות. עופר לוי, מנכ"ל החברה, מציין כי "המקום נולד מתוך חזון להציע שפע של אפשרויות, להגשים את חלומות העיצוב של הלקוחות ולהביא עבורם פתרון אמיתי בכל זמן. המטרה שלנו היא לחסוך ללקוח את עשרות הביקורים בחנויות השונות ולהעמיד לרשותו מגוון רחב של מוצרים. אנו משקיעים עבודה רבה באיתור וחיזוי הטרנדים החמים ובתי העיצוב העולים, ודואגים להביא ללקוח את בשורות העיצוב מכל העולם לאולם התצוגה שלנו".

האחים לוי משיקים אולם תצוגה וסדרות עיצוב חדשות, סדרת חיפוי הגל (צילום: גוזפין פול)האחים לוי משיקים אולם תצוגה וסדרות עיצוב חדשות, סדרת חיפוי הגל (צילום: גוזפין פול) 

לקראת קיץ 2010 מציגים האחים לוי מספר עיצובים מובילים באולם התצוגה, ביניהם בולטים במיוחד:

> סדרת כיורי אולימפיה - סדרה של כיורי חרס מונחים, המעוצבים כאלמנט דקורטיבי בחלל. הסדרה מציגה תפיסת עיצוב חדשה אשר שמה במרכז את הכלים הסניטריים כנותני האמירה העיצובית; אם עד היום היה נהוג להקדיש את רוב תשומת הלב לאריחים - חיפויים וריצופים, הרי שסדרה זו חושפת קונספט חדשני ומגלה עיצובים עוצרי נשימה לכיורים ולכלים נוספים. בין העיצובים בסדרה ניתן למצוא קשת רחבה של סגנונות החל מצבעוניות עשירה והומוריסטית ועד קווים נקיים ואלגנטיים.

> סדרת אריחי טפט ותבליטים - סדרת אריחי טפט אשר בזכות טכנולוגיה מתקדמת יוצרים הבלטה וטקסטורה תלת ממדית, המעשירות את עומק עיצוב החלל ומכניסות רובד נוסף לחיפוי חדר הרחצה. המראה המתקבל מאריחים אלו הוא של טפט טרנדי ומתקדם בעל מראה יוקרתי.

'הכלים הסניטריים נותנים את האמירה העיצובית', מסדרת כיורי אולמפיה, חברת האחים לוי, (צילום: גוזפין פול) 

> סדרת חיפוי הגל - סדרת אריחים איטלקיים עם דוגמא של גלים, הרצים לאורך כל הקיר. הדוגמא משלבת מספר צבעים ויוצרת משחק מעניין במראה של מפל מים. ניתן ליישם על קיר אחד או על חלק ממנו בחדר האמבטיה וליצור מראה רענן ושונה.

חברת האחים לוי יבואני קרמיקה היא המשכה של חברת משה קטן ומנוהלת על ידי משפחת לוי. לחברה מוניטין רב בתחום והיא צפויה להפוך לשחקן מרכזי בשוק.


תגובות לכתבה

חזור מעלה