ארבעה בתים ותעתוע: הצצה לחלל הייטקיסטי

כיצד גורמים לארבע דירות שונות להראות אחרת לגמרי, תוך שימוש בתקציב זהה? סטיילינג ועיצוב חכם בעלות כוללת של 120,000 שקלים, גרמו לבית הזה להפוך למאורה הייטקיסטית מודרנית - הביטו כיצד. כתבה אחרונה בסדרה

ענת ניר | צילום: יח"צ | 3.12.2012

פרויקט נדל"ן חדש שהוקם בחיפה מציע לוקיישן נחשק במערב הכרמל, נוף מעורר קנאה וטייטל מיוחס: "שכונת רמת הנשיא". הקומפלקס הסגור, המכיל דירות המשתרעות על פני 93 - 127 מ"ר, יועד בעיקר לשכנים מבנייני המשרדים ממול, אנשי היי טק מבוססים, אולם למרות המפרט הטכני הגבוה שהוצע לרוכשים, התגובות לא עמדו בציפיות. "קיבלנו ריקושטים למרות שנתנו מגוון, שלטעמנו, הוא מאוד רחב ויפה", מתארת תמי שרשבסקי-רטיג, אדריכלית הפרויקט.

לבסוף, דווקא פתרון יצירתי שם קץ לתלונות. "

הוחלט לרהט קומה שלמה, הכוללת ארבע דירות, כך שנוכל להציג מגוון גדול ככל האפשר של חומרי הגמר שניתן לקבל בדירות וסגנונות עיצוב שונים

", מספרת שרשבסקי-רטיג, "הכוונה הייתה להראות שכל אחד יכול להגשים את החלום שלו בתוך הסטנדרט היפה המוצע לדיירים, על ידי בחירה נכונה וריהוט מתאים".

מלאכת העיצוב התחילה בהרכבת פרופיל אישי למשפחה שתגור בכל אחת מהדירות - החל בחשבון הבנק שלה וכלה בהרגלי האירוח והפנאי של הדיירים העתידיים. בהמשך הוגדר הסגנון העיצובי ואופי החללים בבית. לאחר מכן, ניתן דגש גם לצרכים אינדיבידואליים ולפריטים ייחודיים, שיהלמו את בעלי המקום. לאחר כל אלה, לבש המבנה פנים וצורה מוגדרת, כמעט מעצמו, באופן טבעי וברור.

הדירה ההייטקיסטית

כאן גרים:

אנשי מחשבים, שקרוב לוודאי, גם יעבדו במתחם ההיי טק הצמוד לפרויקט.

למה ככה?

מדובר בקהל יעד צעיר ומעודכן ולכן העיצוב מוקפד מאוד, קליל, עכשווי, דינמי ומרשים. "משפחות מבוגרות יותר לא כל כך תחיינה בשלום עם ריצוף אפור וספות בצבע לבן", מסבירה שרשבסקי-רטיג, "אלו אנשים סטייליסטים שרוצים משהו צעיר ובולט. אז יש שולחן זכוכית וספה לבנה והדומים שחורים, מראה ענקית ותאורה מעוצבת. הפריטים הם לא כבדים, אלא מאוד מסוגננים. הכי שופוני יא נאס".

הסלון


איפה קונים?
פינת האוכל
איפה קונים?
חדר השינה
איפה קונים?
חדר הילדים
איפה קונים?
חדר העבודה
איפה קונים?

| מחירי הפריטים עשויים להשתנות בהתאם למלאי ולמבצעים בסניפי הרשת.

כתבות נוספות:הצצה לבתים נוספים
חזור מעלה