קומה של התחדשות בוסטו - גלריית רהיטים מעץ מלא

פסח מתקרב וניחוחות ההתחדשות בפתח. בסניף פולג של "וסטו" – גלריה לריהוט מעץ מלא, החליטו להרחיב את התצוגה לנוחיות הלקוחות ופתחו קומה שנייה מלאה בכל טוב. בין היתר תוכלו למצוא שם פינות מעוצבות עם שילובי ריהוט שונים, פריטים חדשים ואף פינה ייחודית לאדריכלים ומעצבים. קבלו הצצה

רוני ארקוש | צילום: אלעד גונן, סטודיו שגב | תאריך: 26.2.2013 |

פתיחת קומה שנייה היא תמיד סיבה לחגיגה. בוסטו- גלריה המתמחה בריהוט מעץ מלא, בעלת שני סניפים באיזור השרון במושב בצרה ובא.ת. פולג, הרחיבו עתה את סניף פולג והקימו לו קומה שלמה חדשה. אחותה, הקומה הראשונה, עברה גם כן התחדשות לכבוד המאורע.

מבחר חדש של ריהוט מעץ מלא
מבחר חדש של ריהוט מעץ מלא


צבעוניות, אביב ורעננות מלווים את הקו החדש של

וסטו

. שפע של דגמים וצבעים ממלאים את החללים. בעיצוב המחודש חשבו על כל פרט לשימוש הלקוחות והסבו את החלל הפתוח לפינות פינות אשר מוקצות לשילובים אפשריים שונים בין סגנונות וחומרים. אם חשקתם בכסאות מעוצבים לצד שולחן מחומר אחר, אין כמו מראה עיניים לבחון את הרעיון. אין צורך להתרוצץ בין מחלקות אלא לקבל מראה אחד שלם, שיעניק השראה על פי המילה האחרונה בעיצוב.

פינות מעוצבות עם מיטב סגנונות
פינות מעוצבות עם מיטב סגנונות

מלבד המבחר הרב הקיים, ב

וסטו

כל הזמן יש התחדשות ובחורף 2013 הגיעו שפע של פריטים חדשים – החל מספות, דרך כורסאות, פופים וכלה בכסאות אוכל מרופדים בגוונים צבעונייים ומעניינים. במרחב החדש של הסניף, תוכלו לנוע בחופשיות וליהנות מהקולקציות החדשות והפתרונות המעוצבים לחללים השונים. כמו כן, במהלך החורף תגיע קולקצייה חדשה של ריהוט גן, העשוי מעץ טיק מלא ממוחזר, אשר מתאים לישיבה בחוץ.

הצצה לקומה החדשה של גלרית וסטו
הצצה לקומה החדשה של גלרית וסטו

חידוש נוסף של הקומה, הוא איזור המיועד לאדריכלים ומעצבים עם כל התנאים הנוחים - פינה ממוחשבת עם חומרי עיצוב, דוגמאות חומרים וגימורים וכמובן - כיבוד מפנק של אספרסו, הפוך ועוגיות, בשביל לשבת בנחת על הכנת התוכניות. היועצים של וסטו ישמחו לשבת ולסייע ברעיונות ותכנון חללי הבית השונים. האדריכלים מוזמנים לשבת עם לקוחותיהם על מנת ליצור עיצוב משותף אשר יורד לסוף דעתו של הלקוח.

צבעוניות, רעננות ומגוון אפשרויות לקראת הפסח
צבעוניות, רעננות ומגוון אפשרויות לקראת הפסח

במהלך חודש מרץ יהיו שפע של הנחות לרגל הפתיחה ולכבוד חג הפסח המתקרב אלינו לטובה.

מחפשים השראה? לגלריית חללים מעוצבים לחצו כאן

חזור מעלה