צועדים קדימה: כל מה שרציתם לדעת על אביזרי חשמל חדשניים לבית

לפעמים דווקא הדברים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל. שילוב אביזרי חשמל חדשניים בבית ישפרו משמעותית את איכות החיים בו. משקע USB שיחסוך לכם חיפושים למטען עבור הסמארטפון ועד לקולקציית עיצובים יוקרתית לתיבה המלבנית המוכרת. הנה מבט על הדור החדש של אביזרי חשמל

מערכת אתר "הדירה" | צילום: יח"צ | תאריך: 15.3.2015

כבר מזמן המושגים של חדשנות ועיצוב הולכים יד ביד, וכשזה מגיע לאביזרי חשמל, מומלץ לחשוב עוד צעד אחד קדימה. כולנו מכירים את הבעיות המוכרות כגון חיפוש אחר המטען לנייד, המתנה לדוד שיתחמם מבלי לדעת כמה זמן זה עוד ייקח או החשש משריפה כתוצאה ממוקדי סכנה בבית שאינם מוגנים על ידי לוח החשמל.

לא תופס את כל נקודות החשמל- כך נראה שקע טעינה
לא תופס את כל נקודות החשמל- כך נראה שקע טעינה


חברת וויסבורד

, יצרנית אבזרי החשמל הגדולה בישראל, מציעה כמה פתרונות מעניינים לבעיות המוכרות. החברה, אשר חוגגת השנה 70 שנות חדשנות, מצוינות ומחויבות לקהילה פיתחה מגוון מוצרים חדשניים, המצוידים בתקן ישראלי וחלקם אף בתקן ירוק ובתקנים אירופאים. נעזרנו ביועצי החברה, להעניק לכם מענה על כל מה שרציתם לדעת על אביזרי חשמל חכמים לבית ולא העזתם לשאול:

1. איך אני חוסך את החיפוש התמידי אחר המטען הנייד לסמארטפון שלי?

בתסריט הבא ודאי יצא לכם להיתקל: המכשיר מהבהב ומתריע על סוללה מתרוקנת, שיחה חשובה צפויה להגיע ודווקא אז, לא מוצאים את המטען בבית. הפיתוח הבא בא לסייע לכם לפתור את המצוקה בקלות וביעילות. מדובר בשקע USB חכם להטענת מכשירי סמארטפון, טאבלטים, מצלמות ועוד, אותו מתקינים בתיבה בקיר. השקע מזהה את המכשיר שחובר אליו ומתאים את זרם הטעינה למכשיר. בנוסף, השקע כולל נורית חיווי המאפשרת מעקב אחרי קצב הטעינה. שקע ה-USB ניתן להתקנה פשוטה בכל סוגי התיבות הקיימות בבתים - לשימוש נוח ופונקציונלי במיוחד.

כבר לא צריך לחפש את המטען- שקע טעינה לנייד
כבר לא צריך לחפש את המטען- שקע טעינה לנייד

2. האם הבית שלי מספיק בטוח מפני שריפות? האם אפשר לשפר את רמת הבטיחות בו?

23% מהדליקות בשנה נגרמות כתוצאה מכשל חשמלי ולכן כדאי מאוד לדאוג לשלב כמה שיותר אמצעים לאבטחתו. בכל בית יש מוקדי סכנה אשר במקרים מסויימים אינם מוגנים על ידי לוח החשמל, כגון: מכונת כביסה, תנור חימום ושקעים רב-שימושיים כמו בחדרי הילדים והמטבח. בשל התדירות הגבוהה של הוצאת והכנסת התקעים בשקעים הרב שימושיים, נוצרת התרופפות במגעים החשמליים המובילה לסכנה של ממש. בלוח החשמל המוכר, אין הגנה מפני התחממות יתר או מהתלקחות של השקע ולשם כך מומלץ לשלב בבית שקעים מגני שריפות. חברת וויסבורד פיתחה שקע יחודי המגן מפני שריפה הנגרמת כתוצאה ממגע חשמלי רופף, או מליקוי בתקע המחובר לשקע שיוצר התחממות יתר שעלולה לגרום לשריפה. מנגנון ההגנה פועל על ידי בקר חכם המזהה מצב של התחממות ודואג לנתק מיידית את אספקת החשמל עד לחזרה לטמפרטורה תקינה. בשקע זה קיימות גם צמד נוריות חיווי המאפשרות לעקוב אחר פעילותו של השקע - נורית ירוקה במצב תקין ופעיל ונורית אדומה בליווי צליל התראה בעת התחממות.

בטיחות מעל הכל - שקע ייחודי למניעת שריפות
בטיחות מעל הכל - שקע ייחודי למניעת שריפות

3. כיצד ניתן למנוע חיידקים באביזרי החשמל בבית?

ידוע כי אביזרי החשמל בבית מהווים מקור להצטברות חיידקים בלתי רצויים, אבל גם בבעיה הזאת ניתן לטפל. הפתרון טמון בחומר אנטיבקטריאלי חדשני שמבוסס על טכנולוגית יוני כסף. כל אחת מקולקציות אביזרי החשמל שמציעה חברת וויסבורד ניתנת לייצור מחומר זה, אשר עומד בתקן 22196 ISO ויכול לנטרל את התופעה המוכרת ללא מאמץ.

הקץ לחיידקים- חומר אנטיבקטריאלי שימנע זיהומים אפשריים
הקץ לחיידקים- חומר אנטיבקטריאלי שימנע זיהומים אפשריים

4. איך אוכל לדעת שהמים בדוד כבר התחממו?

אחד מצרכני החשמל הכבדים ביותר הוא הדוד החשמלי. אנחנו אף פעם לא יודעים מתי בדיוק זה הזמן המתאים לכבות אותו ומתאכזבים כשהמים החמים נגמרים באמצע המקלחת. השעונים הקיימים בשוק מאפשרים לכוון הפעלה וכיבוי של הדוד בלבד ולא מספקים מידע אודות סטטוס ההתחממות. ממש לשם כך, פותח ה

סטטוסאון

, פטנט חדשני ומהפכני. הסטטוסאון הינו שעון דוד אשר נותן אינדיקציה על הסטטוס של המים בדוד – האם הם חמים מספיק, בהתאם לטמפרטורה שנקבעה בתרמוסטט.

כבר לא צריך לנחש אם המים חמים מספיק- סטטוסאון
כבר לא צריך לנחש אם המים חמים מספיק- סטטוסאון

5. בא לי להכניס קצת עיצוב חדש באביזרי החשמל שלי. יש לכם הצעות?

העיצובים של היום לא מפסיקים להפעים והבשורה הגיעה גם לאביזרי החשמל. האביזרים החדשניים נארזים היום גם בעיצוב יפהפה ומותאם אישית. לחברת וויסבורד ארבע קולקציות פרימיום, במגוון צבעים, הנעים מלבן קלאסי ועד צבעים מטאליים בגימור מט, אשר משלבות בין יופי קלאסי, גימור מינימליסטי-נקי וטקסטורה ייחודית. קולקציית

טוסקנה

מאופיינת בעיצוב מינימליסטי ובגימור מבריק, לקולקציית

מילאנו

טקסטורה מחוספסת בעלת קווים מאוזנים בגימור מט,

וולארה

מציעה עיצוב חדשני עם צמד מסגרות, המאפשר לשלב גוונים שונים במתגים, ו

סקיני

מאופיינת בעיצוב דק ומינימליסטי המגיע בגימור מט נעים למגע. מכיון שהחברה הינה חברה ישראלית, אשר מרכזיה ממוקמים ברחבי הארץ, ניתן לערוך התאמות אישיות מקסמיליות עבור קהל הלקוחות המקומי.

עיצוב במגוון סגנונות - קולקציות הפרימיום של חברת וויסבורד
עיצוב במגוון סגנונות - קולקציות הפרימיום של חברת וויסבורד

רוצים לקרוא עוד? לכתבות נוספות לחצו כאן

חזור מעלה