חורף נעים: מחממים את הבית בלחיצת כפתור

הגיע הזמן להחליף את התרמוסטט המיושן: פיתוח ייחודי מאפשר שליטה מרחוק על מערכת החימום התת-רצפתי באמצעות אפליקציה נוחה וקלה לשימוש

מערכת אתר "הדירה" | צילום: יח"צ | תאריך: 18.1.2015

קל ונוח לתפעול מהסמארטפון - אפליקציה של ס.פ.ו דומוטק
קל ונוח לתפעול מהסמארטפון - אפליקציה של ס.פ.ו דומוטק


גם אתם נדרשים בכל חורף מחדש להתמודד עם תכנות הטרמוסטט המסורבל, ומבזבזים זמן יקר בניסיונות לפענח את חוברות ההדרכה לתפעול מערכת החימום?

אפשר בקלות לשנות את התרחיש: דמיינו שאתם חוזרים מהעבודה בשיא הקרירות של החורף אל בית עם רצפה חמימה ונעימה או נרגעים על הספה, ובלחיצת כפתור מפעילים את החימום.

אם גם לכם מותקנת בבית מערכת חימום תת-רצפתי, ייתכן שהגיע הזמן להחליף את מערכת הפיקוד המיושנת במערכת שתאפשר לכם שליטה אל-חוטית קלה ונוחה.

חברת ס.פ.ו דומוטק מציעה פיתוח ייחודי, שמאפשר ליצור מיני "בית חכם" ולשלוט בלחיצת כפתור על מערכות החימום באמצעות אפלקציה מיוחדת.

השליטה על מערכות החימום הקיימות כיום נוטות להיות מוגבלות ומסורבלות. לתרמוסטטים האנלוגיים או הדיגיטליים המותקנים בדרך כלל אין אפשרות לשליטה מרחוק. הטכנולוגיה הנוכחית מאפשרת אך ורק תכנות של התרמוסטט, ולא מעבר לכך.

אבל קיימים כיום פתרונות חדשניים ומתקדמים - התרמוסטט של ס.פ.ו דומוטק מתממשק באופן אלחוטי לכל סמארטפון או טאבלט. נותר רק להוריד את האפליקציה החינמית ולשלוט בקלות על מערכת החימום. דרך האפליקציה ניתן לווסת, לתפעל ולכוון את מערכת החימום באופן מבוקר. ניתן אפילו לצפות מרחוק על הטמפרטורה בכל החדרים. התפעול הקל מסייע גם לחיסכון בצריכת החשמל ובהתאם מצמצם את ההוצאה הכספית.

תצוגה נוחה והפעלה מבוקרת

האפליקציה ידידותית למשתמש, מתאימה לכך מסך ומאפשרת ליהנות מתצוגה נוחה במקום הצג הקטן והמוגבל על גבי התרמוסטט עצמו. היא מתאימה לגלישה מכל סמארטפון או טאבלט ללא תלות בחיבור אינטרנט פעיל (בתנאי שקיים ראוטר אלחוטי בבית).

האפליקציה החדשה מאפשרת גם הפעלה איטית ומבוקרת (למשל עליה של מעלה אחת בכל שעת עבודה), ואפשרות לתכנון של מינימום ומקסימום. לכן היא גם מתאימה במיוחד לריצוף פרקט או ריצוף עדין מסוג אחר בכך שהיא מונעת מצב של "שוק טרמי". ההפעלה המבוקרת מאפשרת יצירת מרחב נעים שהוא לא חם מדי או קר מדי.

האפליקציה מתאימה למערכות חימום תת-רצפתי שונות – גם למערכות חימום תת-רצפתי חשמלי וגם למערכות חימום תת-רצפתי על בסיס מים או משאבת חום. ישנה גם אפשרות לשליטה מלאה על דוד החשמל, לאחר חיבור מפסק ייעודי במקום המפסק המסורתי של הדוד.

מחליפים את הישן בחדש

התרמוסטט יכול להחליף כל תרמוסטט ישן שהותקן בעבר לחימום תת-רצפתי, תוך התאמה לתשתיות החשמל הקיימות (Retro Fit) וללא צורך בחציבה בקירות או החלפות חוטים. התשלום מתבצע באופן חד פעמי בעת הרכישה, ללא דמי שימוש חודשיים.

נשלט בקלות על ידי האפליקציה: תרמוסטט דיגיטלי של דומוטק
נשלט בקלות על ידי האפליקציה: תרמוסטט דיגיטלי של דומוטק
יש לכם שאלות נוספות בנוגע לחימום הבית? היכנסו כאן לפורום חימום תת-רצפתי.
חזור מעלה