תאורת לד - חוסכים ולא רק בחשמל

מחפשים לעצב את הבית? מעוניינים להתעדכן בצו השעה בכל הקשור לתאורה לבית או למשרד? כדאי שתקדישו כמה דקות לכתבה שלפניכם שתעשה לכם קצת סדר בבלגן בכל הנוגע לגופי תאורה.

כתב: גיא פישקין | צילומים: יח´´צ דיל תאורה | תאריך: 02.06.2016

מגופי תאורה המחליפים צבעים, שליטה על עוצמת האור באמצעות שלט ועד לחיסכון משמעותי וירוק בחשמל: ענף התאורה צובר תאוצה בקצב מסחרר ועמו מגוון מוצרים שלא יותירו אתכם אדישים. ענף התאורה בכלל ותאורת לד בפרט זוכים בעת האחרונה לתנופת התחדשות יוצאת דופן עם מגוון רחב של מוצרים: תאורת לדים, תאורה ירוקה וחסכונית בחשמל, גופי תאורה המחליפים צבעים או שמא אולי גופי תאורה אשר את עצמתם ניתן לווסת באמצעות שלט.

תאורה ירוקה או תאורת לד? מה ההבדל בכלל?

תאורה ירוקה היא בבסיסה תאורה אשר תורמת לאיכות הסביבה בעצם היותה חסכונית בחשמל ובכך שאינה פולטת חומרים רעילים.

חושבים ירוק? מעולה!

כדאי לכם להימנע משימוש בתאורה מלאכותית בחללים בהם קיים אור טבעי וגם לבחור מערכת הנכבית אוטומטית ברגע שתצאו מהחדר.

גופי תאורת לד מרחפים. אינם מקרינים חום ואינם פולטים חומרים רעילים לסביבה
גופי תאורת לד מרחפים. אינם מקרינים חום ואינם פולטים חומרים רעילים לסביבה


ומהי תאורת לד?

נורת לד היא נורה חסכונית בחשמל ושימוש בתאורה כזאת חוסך לנו עד 80 אחוז שימוש באנרגיה - תאורת לד חוסכת באנרגיה זאת משום שמכל יחידת אנרגיה הטכנולוגיה החדשה הזו יודעת לייצר אור (LUMAN) גבוה יותר סביב 100 לומן מואט אחד.

אורך חיי נורות הלד הוא כמה אלפי שעות, בשונה מנורות אחרות שחיי זמן התאורה שלהן קצרים יותר. בנוסף, נורות לד אינן פולטות חומרים רעילים מה שהופך אותן ידידותיות לסביבה.

תאורת לד חוסכת עד 80% בהוצאות החשמל, מגיע במגוון גופים לעיצוב החלל
תאורת לד חוסכת עד 80% בהוצאות החשמל, מגיע במגוון גופים לעיצוב החלל

ומה אומרים המומחים?

"אין ספק שענף התאורה עובר מהפכה של ממש", מעיד אבי כחלון, מנכ"ל חברת "דיל תאורה" המשווקת מגוון רחב של מוצרי תאורה ברחבי הארץ.

"כולנו נוכחים לראות כיצד אנו מתאימים את חיינו במקביל להתפתחות הטכנולוגיה כמעט בכל תחומי החיים. כפי שקורה בסלולר או בתעשיית הרכב, כך גם ההתפתחות של תעשיית התאורה צוברת תאוצה בקצב מסחרר. כמות החידושים והמוצרים המוצעים בשוק הינה גדולה מאוד. זהו ענף מאוד דינמי, כאשר מי שיוצא נשכר מכך בסופו של יום הם הלקוחות שזוכים לגופי תאורה העומדים בקנה אחד עם קדמת הטכנולוגיה".

תאורת לד מחליפה את תאורת הפלורסנט המסורתית במטבח ומספקת אווירה ועיצוב חדש תוך שמירה על איכות הסביבה
תאורת לד מחליפה את תאורת הפלורסנט המסורתית במטבח ומספקת אווירה ועיצוב חדש תוך שמירה על איכות הסביבה

ומהי חשיבות בחירת גופי תאורה עבור חלל המגורים או העבודה?

"שימוש חכם באור ובחירה של גופי תאורה נכונים בהתאמה לעיצוב הפנים מעניקים אווירה ייחודית וערך מוסף ועיצובי לבית. תאורה מושלמת צריכה להתאים לצורכי הלקוח, לרבות צבע, גודל, עיצוב וכמובן צריכת חשמל. חברתנו מציעה מגוון רחב של גופים הניתנים ללקוחותינו תוך מתן יחס אישי ותשומת לב מרבית עד לרמת הפרטים הקטנים. אצלנו, אני יכול להבטיח כי כל לקוח יזכה לשירות".

מה הייחודיות של "דיל תאורה" בתעשייה כה דינמית?

"חברת "דיל תאורה" שמה דגש על אספקת גופי תאורה ייחודיים ומעוצבים לכל כיס. השאיפה שלנו היא לעצב עבור קהל לקוחותינו את הבית או המשרד עם גופי תאורה מרשימים ומבלי לפשוט את הרגל. לשם כך הקמנו מערך נרחב של עשרות עובדים בכל רחבי הארץ, כולל מערך שיחות שביעות רצון לאחר הרכישה והכל מתוך מחשבה על יחס אישי ללקוח עד לתוצאה המושלמת".

עשוי לעניין אותך עוד:

טיפים לצרכנות נבונה

איך תעשו זאת בעצמכם

חזור מעלה