מרעננים את הסלון מבלי לקרוע את הכיס

רוצים לחדש את הסלון ונגמר לכם התקציב? מחפשים אלטרנטיבה עיצובית במחיר שפוי ומבלי לקרוע את הכיס? הכירו את "רהיטי עמנואל" - המקום בו איכות ומחירים אטרקטיביים נפגשים יחדיו

כתב: גיא פישקין | צילומים: עמנואל רהיטי המזרח | תאריך: 01.06.2016

מעמד הביניים הישראלי נאלץ להתמודד בשנים האחרונות עם תופעת יוקר המחייה. אחרי מחאות הקוטג´, הדיור ומחאות נוספות שהצליחו להכות גלים בקרבנו, נדמה כי גם ענף הריהוט זוכה ובצדק להתייחסות משלו. לא זו בלבד, אם בעבר אנשים נהגו להחליף ספה אחת ל- 20 שנה הרי שהיום האזרח הישראלי נוהג לחדש ולהתחדש כל כמה שנים אם לא פחות.

פינת אוכל רגל X מעץ גזום המגיעה עם 6 כיסאות וספסל. מעניקה מראה כפרי ומעוצב לחלל הבית. צילום: יח
פינת אוכל רגל X מעץ גזום המגיעה עם 6 כיסאות וספסל. מעניקה מראה כפרי ומעוצב לחלל הבית. צילום: יח'צ עמנואל רהיטים


מדוע מחירי הריהוט עדיין גבוהים?

כאשר מנסים לתהות מדוע ניתן למצוא רהיטים במחיר גבוה לעומת רהיטים במחיר שווה לכל כיס, מעידים גורמים רבים המעורים בענף, כי הסיבה לכך נעוצה במספר ידיים שעובר המוצר עד להגעתו לצרכן הסופי. "כיום אנשים לא יודעים ממי הם קונים וכמה גלגולים עבר המוצר עד שהגיע אליהם הביתה", מבהירים ברשת עמנואל רהיטי המזרח . "הרציונל פשוט, קיים יצרן או יבואן שמוכר את הסחורה למשווק ורק משם היא עוברת ללקוח. התוצאה היא עמלות תיווך שנוספות בדרך למחיר המקורי ומייקרות משמעותית את המוצר. כך למשל, אותה ספה יכולה להימכר בהפרשים של אלפי שקלים בין חנות אחת לשנייה. ככה זה כשאין מק"ט או בסיס מדויק להשוואה וקשה לפקח על המחירים. בסופו של יום הלקוח הוא זה שמשלם את המחיר, תרתי משמע".

כיום אנשים לא יודעים ממי הם קונים וכמה גלגולים עבר המוצר עד שהגיע אליהם הביתה, מבהירים ברשת רהיטי עמנואל. צילום: יח
כיום אנשים לא יודעים ממי הם קונים וכמה גלגולים עבר המוצר עד שהגיע אליהם הביתה, מבהירים ברשת רהיטי עמנואל. צילום: יח'צ עמנואל רהיטים

אז כיצד ניתן למצוא רהיטים במחירים עממים?

"עמנואל רהיטי המזרח" מבטיחה לקהל הלקוחות מוצרים "מיד ראשונה" אשר נרכשו ישירות מהיצרן ואינם כוללים עלויות תיווך. לא מאמינים? חפשו בגוגל "עמונאל רהיטים" או הגיע אלינו, רשמו בוייז "עמנואל רהיטים" ותגלו עולם שלם של סלונים, פינות אוכל, מזנונים, חדרי שינה, חדרי ילדים ומוצרי ריהוט נוספים באיכות גבוהה, בעיצוב מוקפד ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

מערכת ישיבה הכוללת ספה דו ותלת מושבית בעיצוב צעיר. ניתן לעצב גם מבלי לקרוע את הכיס צילום: יח
מערכת ישיבה הכוללת ספה דו ותלת מושבית בעיצוב צעיר. ניתן לעצב גם מבלי לקרוע את הכיס צילום: יח'צ עמנואל רהיטים

המלצה שלנו:

קחו לכם אתנחתא של שעה או שעתיים משגרת היום העמוסה ופנקו את חלל הבית או העבודה שלכם מבלי לקרוע את הכיס. תתחדשו!
חזור מעלה