1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. תערוכות, חידושים ואירועים
  4. האח הגדול של המטבחים

האח הגדול של המטבחים

חברת "דקור", שעיצבה את המטבח בבית "האח הגדול", השיקה החודש סניף חדש בהרצליה. באירוע החגיגי נכחו אדריכלים, מעצבים וקבלנים, שנחשפו לעיצובים החדשניים ונהנו גם ממופע מחול אווירי

מאת אלית קלדרון | וידאו גידי פישר | צילום יח"צ | תאריך 31.5.09

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
דקור מטבחים השיקה החודש סניף חדש בהרצליה, עם קולקציית מטבחים רעננה ומזמינה שמותאמת לעיצוב הבית הישראלי בעידן החדש. המטבחים עוצבו על ידי המעצב נסטור סנדבנק יחד עם מעצבת הבית רינה אלקובי, בהתאמה מושלמת לפילוסופיה עליה מבססת חברת ´דקור´ את פעילותה - עיצוב חדשני ומתקדם המכבד את העבר ושואף לעתיד, תוך שימוש בחומרים איכותיים וארגונומיה היוצרת נוחות מקסימאלית לאירוח ועבודה בחלל הכי חשוב בבית הישראלי.

באירוע נכחו אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים ויזמים, שהגיעו לצפות בחידושים והתרשמו מאד מהקולקציה החדשה. בין הנוכחים היו מנכ"ל קבוצת תדהר שי גבעתי, אדריכלית מיכל בדש, אדריכל גיא וליקסון, סמנכ"לית שיווק VIA ARKADIA מיכל נוף, חן גינדי, יו"ר מרכז הבניה הישראלי ערן רולס ועוד.

הנוכחים נהנו גם ממופע מחול אווירי, שכלל זוג לוליינים שהשתלשלו מהגג, ביצעו תרגילי אקרובאטיקה עוצרי נשימה והסירו את הלוט לחשיפה המפתיעה של הסניף המרשים. להפתעת הקהל, אחד מהלוליינים, היה לא אחר מאשר איתי זיו, אשר היה אחד ממשתתפי תוכנית הריאליטי "האח הגדול". בתוכנית, שהופיעה על המרקע לאחרונה וזכתה לרייטינג רב, זכו דקור לעצב את המטבח של דיירי הבית.

הקולקציה החדשה של "דקור" מאופיינת בעיצוב מעודן, המגובה על ידי שימוש בחומרים איכותיים וטכנולוגיות חדשניות, היוצרים שילוב מרקמים וגוונים חדישים, לצד גימורים איכותיים ומפתיעים. משטחי קוריאן, נירוסטה, זכוכית מודפסת, ניו לאק, שיש ועצים משובחים, היוצרים שילובי סגנונות שלכאורה נתפסים כמנוגדים, אך בעצם הופכים את המטבחים מ´עוד מטבח נדוש´ למטבח מפתיע, מרתק ורענן.

מטבח המשלב הדפסי זכוכית, מטבח המשלב הדפסי זכוכית, 'דקור', (צילום: יח'צ) 

היכנסו לגלריית תמונות של מטבחים וקבלו השראה

תגובות לכתבה

חזור מעלה