קבוצה מנצחת

חברות הבוטיק המרכיבות את המותג Total Design השיקו אתמול בערב את האירוע הראשון שלהם ב"סאבלט" בתל אביב. Adira Tv מביאה לכם את הסיקור הכי לוהט הקיץ

מאת: יעל טוקר | צילום: אביב חופי | וידאו: Adira Tv | תאריך: 7.9.09

אירוע ההשקה של ה-Total Design אתמול בערב בסאבלט בתל אביב, היה האירוע הכי לוהט בקיץ הכי לוהט שידענו. בריזה נעימה, להקת ה- Beatles For Sale אשר ביצעה את שירי הנוסטלגיה של ה"ביטלס" , קייטרינג מדהים של רן שמואלי והרבה אלכוהול איכותי אשר הרים לכל המשתתפים את האנרגיה.

חנן פרי ומיכאל אזולאי, (צילום: אביב חופי)
חנן פרי ומיכאל אזולאי, (צילום: אביב חופי)


עשר חברות בוטיק התאגדו יחדיו תחת השם "Total Design" למען מתן פיתרון כולל לענף העיצוב והבניה היוקרתי בישראל. יחד הקבוצה פועלת למיתוג משותף של פרויקטים יוקרתיים, קיום מפגשים אקסקלוסיביים בין צמרת האדריכלות, הכלכלה והעסקים בישראל ושיתופי פעולה עם אתר Adira.co.il.

החברות המרכיבות את הקבוצה הן רשת הריהוט "Siam", חדרי האמבט "ilbango", יצרנית הדלתות "חקשוריאן", "פתח חלון ודלת", "ניופאן פרו", "ארטיג´אני", "מטבחי האקר", "אבני טל" וחברת התאורה "יאיר דורם".

עודד חלף (צילום: אביב חופי)
עודד חלף (צילום: אביב חופי)

באירוע נכחו כל האושיות הכי חזקות ומשפיעות בתעשייה, כדוגמת אנשי העסקים שלווה ויורם הסל, מנכ"ל בנק אוצר החייל ישראל טראו, מנכ"ל "יורוקום" אילן גרינבויים, מנכ"ל "ניופאן" צביקה גיור, מנכ"ל דורי קונספט, אילן קמחי וכן השמות הכי מדוברים מעולם האדריכלות ביניהם עודד לביא, עודד חלף, אסתר יקותיאלי, חנן פרי, שלום דוידוביץ, גיא וליקסון, מיכאל אזולאי ואבנר ישר.

החזון שעומד מאחורי סדרת האירועים הוא יצירת קהילה אקסקלוסיבית המורכבת מחברות יוקרה, אדריכלים ואנשי עסקים מובילים במשק, אשר תקדם את המודעות והאהבה לעיצוב איכותי.

טלי אדרי, מנכ"לית "אבני טל": " המטרה הייתה למצוא חברות בוטיק מהמובילות במשק שכולן עומדות מאחורי עקרונות של שירות, מקצועיות ומשרות תחושה של בית לאדריכל וללקוח"

לאה אנוצי מנכלית ארטיגיאני ואדריכל עודד לביא, (צילום: אביב חופי)
לאה אנוצי מנכלית ארטיגיאני ואדריכל עודד לביא, (צילום: אביב חופי)

בשורה התחתונה, העתיד כבר כאן וההווה יוקרתי מתמיד.

חזור מעלה