1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. תערוכות, חידושים ואירועים
  4. אמבטיה כחול לבן

אמבטיה כחול לבן

ממלכה חדשה של ברזים, מקלחונים וכלים סניטריים הושקה אתמול על ידי 3 חברות. Adira TV הגיעה לבדוק מה הטרנדים הצפויים בתחום

מאת אלית קלדרון | צילום יח"צ | וידאו Adira TV | תאריך 14.10.09

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
חמת, חרסה וחמת מקלחונים מקבוצת "מרחב" השיקו אתמול באירוע מצומצם ונעים את אולם התצוגה החדש והמרשים שלהן ברחוב הלח"י בבני ברק. שלושת החברות מובילות בארץ את תעשיית ייצור הברזים, הכלים הסניטריים והמקלחונים, ומתגאות בקו ייצור איכותי תוצרת כחול - לבן.

באולם התצוגה החדש ממלכה שלמה של ברזים מעוצבים, מקלחונים חדשניים וכלים סניטריים המהווים את המילה האחרונה בתחום, (צילום: יחבאולם התצוגה החדש ממלכה שלמה של ברזים מעוצבים, מקלחונים חדשניים וכלים סניטריים המהווים את המילה האחרונה בתחום, (צילום: יח'צ) 

ממלכה שלמה של ברזים מעוצבים, מקלחונים חדשניים וכלים סניטריים המהווים את המילה האחרונה בתחום, מקבלת את פניהם של מבקרי אולם התצוגה. האולם החדש משתרע על פני שטח רחב של 500 מ"ר וכולל תצוגה מרשימה של מוצרי החברות, חדר ישיבות, בר-קפה ואזורי אינטרנט, מסכי הדמיה ופינות ישיבה, בהן ניתן לקבל ייעוץ ושירות – הכל ללא תשלום.

באולם התצוגה הושקעו כ-2 מיליון ₪, והוא הושק בהתאם לקונספט השיווקי המקובל, בו חברות מקימות חלל תצוגה ייעודי למוצרי החברה, מעניקות שירותי ייעוץ אדריכלי, אך מכוונות למכירה דרך המשווקים המורשים.

'באולם התצוגה ניתן לקבל ייעוץ והכוונה ללא תשלום', ברזי 'חמת' (צילום: יח'צ) 

פאר התעשייה הישראלית


אלי שמעוני מנהל אולם התצוגה, מבהיר את הסיבות שעמדו מאחורי ההחלטה:"החלטנו להשיק אולם תצוגה שיהווה בית לאדריכלים ולמעצבים וידבר בשפתם העיצובית, יענה על המאווים שלהם ויהיה נגיש ונוח לאירוח.

בכוונתנו לקיים במקום סדנאות, הרצאות ומפגשים גם עם קבלנים ומשפצים ולהציג בפניהם את מגוון האפשרויות שלנו בתחום. לציבור הרחב מהווה אולם התצוגה במה של מוצרים כחול לבן, פאר התעשייה הישראלית, שבו הם יוכלו לא רק להתרשם מהמגוון הרחב, אלא גם ליהנות משירותי ייעוץ והתאמה למערכות השונות בבית ללא תשלום".

חיים רמון כיבד את מנהלי החברות בנוכחותו בהשקת האולם החדש, (צילום: יחחיים רמון כיבד את מנהלי החברות בנוכחותו בהשקת האולם החדש, (צילום: יח'צ) 

הטרנדים הרטובים


בתצוגה ניתן לזהות את הטרנדים ומגמות העיצוב העכשוויות, חדרי אמבטיה מושלמים ומאובזרים, כיורים, אמבטיות אקריליות, ארונות אמבטיה, ברזים וכן מטבחים שעוצבו על ידי מטבחי טופז, משטחי שיש מבית SILESTONE, קירות דקורטיביים של נירלט ואביזרי תאורה שעוצבו ע"י אפרת שר - בוגרת בצלאל.

בתחום הכלים הסניטריים, תוכלו למצוא קולקציה חדשה של כיורים מעוטרים המשלבים משחק של עיצוב, צבע ואווירה. בגזרת המקלחונים, קולקציית מקלחוני walk-in- מקלחונים ללא דלת המבליטים את הנוחות, העיצוב והמרחב.

קולקציה חדשה של כיורים מעוטרים מבית קולקציה חדשה של כיורים מעוטרים מבית 'חרסה', המשלבים משחק של עיצוב, צבע ואווירה, (צילום: יח'צ) 

באולם התצוגה ניתן לראות לראשונה גם עיצובי ברזים מרהיבים מהקולקציה של 2010, כאשר ברזי המטבח והשירותים החדשים מתאפיינים במנגנון חוסך מים, ברזי מטבח נשלפים pull out ו-pull down ומגוון ברזים בגימורים מיוחדים.

כעת, לא נותר לנו אלא להזמין אתכם לקפוץ לביקור ולהתרשם.

שעות פתיחה:
א´-ה´ 09:00 – 20:00
ימי ו´ וערבי חג 09:00 – 13:00

תגובות לכתבה

חזור מעלה