1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. תערוכות, חידושים ואירועים
  4. אריחי תעתוע

אריחי תעתוע

באירוע מושקע ורב משתתפים הוצגה ביום חמישי האחרון קולקציית אריחים חדשה ומהפכנית

מאת אלית קלדרון | צילום יח"צ | וידאו Adira TV | תאריך 1.11.09

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
חברת מילסטון, המתמחה באריחים וחיפויי קיר מעוטרים, השיקה שבוע שעבר באירוע חגיגי במיוחד, את האריחים החדשניים המכונים "אריחי Illusion".
האריחים שהוצגו בדוגמאות מרהיבות, יכולים לשמש כחיפויי קיר, אמבט וכיורים, ומאפשרים לדמיון להלך בחופשיות ברחבי הבית, והופכים כל משטח עליו הם מותקנים ליצירת אמנות תלת ממדית.

אריחי ה-Illusion היחודיים מבית אריחי ה-Illusion היחודיים מבית 'מילסטון' מרהיבים ביופיים ומשתלבים בכל חלל, (צילום :יח'צ) 

אמנות לשמה


אריחי ה- Illusion החדשים מציגים דוגמאות מפוארות, פשוטות או מורכבות, המדמות תחושה של תלת מימד ומזמינות את המתבונן בהן, באופן כמעט בלתי נשלט - לגעת בהן. מאחורי המוחשיות המדהימה המוצגת באריחים ובמשטחים ייחודיים אלו נחבאת לה האשליה האמיתית - שכן המשטחים והאריחים שטוחים לחלוטין.

בין האריחים ניתן למצוא מגוון אדיר של טקסטורות ומרקמים וירטואליים, החל מספיראלות רכות ומעודנות בגוונים פסטליים, דרך מבוכי מחשבה מרהיבים בגוונים עמוקים וכלה במקצפות מעודנות בגוונים עליזים ומלאי חיים. למעשה, קשת הצבעים היא כה רחבה עד כי אריחי Illusion אותם תבחרו לשלב בביתכם יוכלו לקבוע את קשת הצבעים בכל חלל, ולהבטיח התאמה מושלמת ומיזוג הרמוני עם כל גווני ומרקמי הטקסטיל ברחבי הבית.

האריחים המהפנטים מדמים תחושה של תלת מימד, (צילום: יחהאריחים המהפנטים מדמים תחושה של תלת מימד, (צילום: יח'צ) 

פטנט רשום


אריחי Illusion הינם אריחי זכוכית בעובי של כ-5 מילימטרים בלבד, כאשר על גביהם מודפסות באמצעות טכניקה בלעדית, שלל דוגמאות תלת ממדיות מרהיבות בקשת רחבה של גוונים. יצירת האפקט התלת מימדי הוא סוד שמור של החברה, עליו היא אף רשמה פטנט.

'אריחי Illusion הינם אריחי זכוכית בעובי של כ-5 מילימטרים, כאשר על גביהם מודפסות שלל דוגמאות', (צילום: יח'צ)  

בדומה לאריחים הייחודיים, כך גם האירוע שהופק על ידי Milstone ניכרה השקעה מרובה וחשיבה עד לפרטים הקטנים. האורחים נהנו ממופעים אומנותיים שהותירו רושם רב וגם מעינת שרוף שהגיעה לחמם את האווירה. האלכוהול זרם, האוכל היה משובח, אבל יותר מהכל גנבו את ההצגה האריחים המיוחדים שהותירו רושם רב על הנוכחים.

האריחים המיוחדים הותירו רושם רב על הנוכחים באירוע ההשקה של מילסטון, (צילום: יחהאריחים המיוחדים הותירו רושם רב על הנוכחים באירוע ההשקה של מילסטון, (צילום: יח'צ) 

תגובות לכתבה

חזור מעלה