החזון של זהבי עצמון

בהשקת אולם התצוגה החדש והמעוצב הציגה זהבי עצמון גם את החזון העיצובי שלה- מכירת מוצרים כמה שיותר ידידותיים לסביבה. מאסלה חסכונית במים ועד תאורה חסכונית באנרגיה, כל המוצרים שיהפכו את ביתינו לירוק יותר מוצעים כעת תחת קורת גג אחת

מאת נועה עמית| צילום יח"צ| וידאו יאיר קיסרי AdiraTV| תאריך 2.11.2010

חברת זהבי עצמון מצטרפת למגמה הירוקה ויוצאת עם קו מוצרים ידידותי לסביבה הדוגל באחריות סביבתית וחשיבה אקולוגית.

מערכת ה"מדד הירוק", פרי פיתוחה של החברה, למעשה בוחנת כל מוצר בהיבטים של אחריות סביבתית, עמידה בתקנים בינלאומיים ירוקים, ייצור אקולוגי ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובכך מעניקה ללקוחותיה ערך נוסף מלבד רמת הגימור הגבוהה והעיצוב המוקפד של המוצרים עצמם.

ביצירת המדד הירוק, מעודדת החברה גם את ספקיה לבחון מחדש את תהליכי היצור שלהם ואת התנהלות חברתם ולהכיר בחשיבות הגבוהה של ייצור מוצרים המצמצמים את הפגיעה בכדור הארץ.

קונספט האחריות החברתית נחשף לראשונה בהשקת אולם התצוגה החדש של החברה בבני ברק בו ניתן היה להתרשם ממגוון הקולקציות החדשות של מיטב יצרני הריצוף, החיפוי, הברזים והכלים הסניטאריים השמות דגש על ייצור אקולוגי.

האולם, אשר המשתרע על שטח של 800 מ"ר, עוצב על ידי האדריכל נסטור סנדבנק בקו נקי ומודרני ומשולבים בו המוצרים המתקדמים אותם מייבאת החברה כמו אריחי ה-Slim האקולוגיים של חברת Panaria ופרקט במבוק אקולוגי ייחודי. התאורה במקום מבוססת על טכנולוגיות LED ו MetalHailed, והברזים פועלים באמצעות טכנולוגיה אלקטרונית חסכונית.

סניף הדגל החדש בבני ברק מצטרף לרשת הכוללת גם סניפים בראשון לציון, חיפה וירושלים.

אחריות סביבתית וחשיבה אקולוגית. אולם התצוגה החדש של זהבי עצמון (צילום:יחצ)
אחריות סביבתית וחשיבה אקולוגית. אולם התצוגה החדש של זהבי עצמון (צילום:יחצ)


חזור מעלה