1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. תערוכות, חידושים ואירועים
  4. דקור פותחת דלת לעולם עיצובי חדש

דקור פותחת דלת לעולם עיצובי חדש

אחרי ארבעים שנה של שליטה בעולם המטבחים, השיקה חברת דקור את קו הדלתות החדש שלה. סגנונות העיצוב המוצעים מגוונים, החומרים ייחודיים והיתרון המרכזי- יצירת מראה אחיד והרמוני בין המטבח לכל חלקי הבית

מאת טליה לוין | וידאו יאיר קיסרי, Adira TV | תאריך 9.3.2011

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
חסות
חברת דקור שבמשך 40 שנה צברה מוניטין סביב עולם המטבחים, נכנסה לאחרונה גם לנישת דלתות הפנים.
ההחלטה לפנות לפונקציה נוספת בעיצוב הבית נבעה לטענת מנכ"ל החברה, יוסי אלקובי, מדרישה גוברת של לקוחות החברה שרצו מוצר משלים עם תו האיכות המוכר של החברה.
העובדה שעולם החומרים של מטבחי החברה וארונות הקיר נכנס גם לנישת הדלתות מאפשרת ללקוחות לשלב את אותם גוונים וטקסטורות בכל המוצרים וליצור אחידות עיצובית בכל הבית.
"יש לנו יכולות כיום לייצר את המוצר בטווח גדול מאוד של גוונים, חומרים וסגנונות" אומר אלקובי, "והלקוחות ברובם מעוניינים במוצר שישלים את העיצוב הכללי של המטבח גם בשאר חלקי הבית".

סגנון קלאסי, מודרני או כפרי שישתלב עם הקו העיצובי של המטבח ושל הארונות בבית. דקור בהתאמה אישית (צילום:יחסגנון קלאסי, מודרני או כפרי שישתלב עם הקו העיצובי של המטבח ושל הארונות בבית. דקור בהתאמה אישית (צילום:יח'צ) 

סגנון חופשי


אז כדי להתאים את דלתות הפנים לשלל סגנונות העיצוב הקיימים כיום בשוק, פיתחה דקור קו דלתות בשלל סגנונות החל מסגנון קלאסי או מודרני ועד לסגנון עתיק או כפרי. את ההתאמה האישית ניתן לבצע לא רק בסגנון העיצוב אלא גם בטקסטורות ובצבעים המוצעים ללקוח מתוך קטלוג גדול ועשיר.

מגוון עשיר של חומרים, טקסטורות וגוונים. דלת הפנים של דקור (צילום:יחמגוון עשיר של חומרים, טקסטורות וגוונים. דלת הפנים של דקור (צילום:יח'צ) 

חידושים והמצאות


החידושים העיקריים המבדילים את דלתות דקור ממתחריה הם בין היתר הצירים המאסיביים המסוגלים לשאת משקל של עד 160 קילוגרם ומאפשרים פתיחה קלה ונוחה, ובנוסף, סף תחתון עולה ויורד שאוטם לחלוטין כניסה של אור, לכלוך, מים וחרקים. העיקרון עליו פועל הסף הוא שברגע שנפתחת הדלת, הסף מתרומם ונכנס לתוך גוף הדלת ובסגירתה הוא יורד למטה ואוטם אותה לחלוטין.

צירים מאסיביים ואטימה מוחלטת מפני כניסה של אור, לכלוך ומים. דלת של דקור בעיצוב מודרני (צילום:יחצירים מאסיביים ואטימה מוחלטת מפני כניסה של אור, לכלוך ומים. דלת של דקור בעיצוב מודרני (צילום:יח'צ) 

בידוד מחום, קור ורעשים


מבחינת החומרים מהם עשויות הדלתות, ב"דקור" מתגאים במילוי הייחודי רק להם שלטענתם מבודד את הדלת באופן מוחלט מפני חום וקור ובנוסף מעניק לדלת גם בידוד אקוסטי.
חומר ייחודי קיים גם בציפוי הדלתות. חומר זה המכונה "מיולק" ניתן לרחיצה עם סבון, עמיד בתנאי מזג אויר משתנים וגם עמיד בפני שריטות.

המילויי הייחודי מעניק לה בידוד אקוסטי ומונע כניסה של חום וקור (צילום:יחהמילויי הייחודי מעניק לה בידוד אקוסטי ומונע כניסה של חום וקור (צילום:יח'צ) 

והמחיר?


מחירי הדלתות הם מגוונים ונעים החל מ-1250 ₪ לדלתות הפשוטות יותר ועד ל-20,000 ₪ לדלתות בעיצובים המיוחדים והיוקרתיים יותר. האחריות הינה ל-15 שנה.

תגובות לכתבה

חזור מעלה