1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. תערוכות, חידושים ואירועים
  4. פעילויות פסח במרכז הבנייה הישראלי

פעילויות פסח במרכז הבנייה הישראלי

גם בחול המועד הקרוב ימשיך מרכז הבנייה הישראלי במסורת הייעוצים וההרצאות שלו. הפעילויות, שיינתנו ללא תשלום, יתקיימו בין התאריכים 20-22.4 ויכללו מגוון הרצאות בנושאים של בנייה, שיפוץ ועיצוב הבית. הירשמו ותיהנו

מאת שלומית סאם-אקרמן | צילום יח´´צ | תאריך 13.4.2011

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
חגיגה של עיצוב, ייעוץ והתחדשות תתקיים גם השנה במרכז הבנייה הישראלי במהלך חול המועד.
משפחות הבונות, משפצות או מעצבות את ביתן מוזמנות לשלושה ימים של פעילויות והרצאות בהנחיית מיטב המומחים והיועצים של מרכז הבנייה הישראלי בגעש.

שדרת יועצים בכל תחומי הבנייה והשיפוץ פתוחה לכל דורש ומותנית בהרשמה מראש (צילום: יחשדרת יועצים בכל תחומי הבנייה והשיפוץ פתוחה לכל דורש ומותנית בהרשמה מראש (צילום: יח'צ) 

מבין הפעילויות ניתן למנות את מרתון ה"גלו גאלה", קונספט חדשני ויחיד מסוגו בארץ הדוגל בהעברת מסרים קצרים וענייניים התואמים את רוח התקופה בה אנו חיים. במרתון יועברו הרצאות בנות 6 דקות כל אחת בנושאים שונים ומגוונים אשר יתנו לכם מושג כללי ודגשים עיקריים בנושא. כך למשל, ביום הראשון לפעילות (ב- 20.4) יתקיים מרתון "גלו גאלה" בנושאי עיצוב פנים ובו יועברו הרצאות בנושא עיצוב המטבח ופינת האוכל, עיצוב האמבטיה, חדר השינה, הום סטיילינג ועוד. למעוניינים בידע מקיף ומעמיק יותר, ניתנת האופציה להשתתף בהרצאת מבוא בנושא של תכנון חלל ועיצוב פנים.
את יום הפעילות הראשון תחתום הרצאה בנושא תאורה בה יילמדו תכנים כמו תכנון תאורה, תאורה חסכונית וכדומה.

את היום השני, שיעסוק ברובו בנושאי בנייה ושיפוץ הבית, יפתח מרתון "גלו גאלה" בו יועברו הרצאות קצרות בנושאים של תכנון בית, איטום, אינסטלציה, חשמל, ריצוף ועוד.
הרצאה מקיפה בנושא של תכנון התקציב לבנייה או שיפוץ הבית תתקיים לאחר מכן תוך מתן טיפים לחסכון בעלויות ולהימנעות מתקלות. את יום הפעילות תחתום הרצאה בנושא הום סטיילינג- עיצוב והלבשת הבית.
היום האחרון (22.4) יתמקד בעולם המטבח ויועברו בו הרצאות בנושאים כמו תכנון הפרזול וסגנונות העיצוב במטבח.
לכל אורך הפעילויות במקום תפעל שדרת היועצים של מרכז הבנייה אשר תיתן ייעוץ אישי בנושאים של אדריכלות, בנייה ירוקה, ניהול תקציב ועוד.

שלושה ימים של הרצאות וייעוצים. פסח במרכז הבנייה הישראלי בשנה שעברה (צילום: יחשלושה ימים של הרצאות וייעוצים. פסח במרכז הבנייה הישראלי בשנה שעברה (צילום: יח'צ) 

כל ההרצאות והייעוצים הינם ללא תשלום, אך מחייבים הרשמה מראש בטלפון מס´ 03-9333206

תגובות לכתבה

חזור מעלה