1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. תערוכות, חידושים ואירועים
  4. תערוכת בתים ומבטים יצאה לדרך

תערוכת בתים ומבטים יצאה לדרך

האירוע הגדול לבנייה, שיפוץ ועיצוב הבית החל אתמול עם פתיחתה של תערוכת "בתים ומבטים". כ-160 מציגים, שלל יועצים וכל הפתרונות שיהפכו את תהליך שיפוץ הבית לנסבל יותר. מהרו, כי מחר זה מסתיים

מאת שלומית סאם אקרמן | וידאו עידן הובל, Adira TV | תאריך 1.6.2011

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
אחד הדברים המתסכלים בתהליך הבנייה או השיפוץ של הבית הוא ההתמצאות בתוך מבול האינפורמציה והמוצרים הקיימים בתחום.
אינסטלציה, חשמל, ריצוף, מטבח- כל אלמנט בתהליך מכיל עולם שלם של מושגים שמאוד קל ללכת בתוכו לאיבוד.
כדי להקל עליכם, ולו במעט, וכדי להפוך את חווית השיפוץ והבנייה לנסבלים ומהנים יותר יזם מרכז הבנייה הישראלי זו השנה השלישית את תערוכת "בתים ומבטים" המכנסת תחת קורת גג אחת כ-160 חברות המציגות את מיטב המוצרים והחידושים שיעזרו לכם לקבל החלטות מושכלות מבלי להתרוצץ בין עשרות חנויות ואולמות תצוגה.

160 מציגים ממיטב החברות בתחום הבנייה, השיפוץ והעיצוב. תערוכת בתים ומבטים (צילום: נעם בן אהרון)160 מציגים ממיטב החברות בתחום הבנייה, השיפוץ והעיצוב. תערוכת בתים ומבטים (צילום: נעם בן אהרון) 

מכוונים לקהל הפרטי


מבין התחומים המוצגים בתערוכה ניתן למצוא מטבחים, מוצרי אלומיניום, צבע וחיפוי, מערכות חימום וקירור- כולם באוריינטציה צרכנית המכוונת לקהל הפרטי.
לצד ביתני התערוכה הציבו מרכז הבנייה הישראלי ומכללת בילדינג כ-60 יועצים המורכבים בין היתר מבעלי מקצוע, אדריכלים, מפקחים ומעצבי פנים אשר עומדים לרשות המבקרים בכל שאלה ונותנים ייעוץ אישי ללא כל תשלום.
הייעוצים ניתנים בתחומי עיצוב פנים, ניהול תקציב, פנג שוואי, תכנון תאורה, ריצוף, שלד בניין ועוד כשכל מבקר יכול להגיע עם התוכניות הפרטיות שלו ולקבל הערות והארות להמשך תהליך הבנייה או השיפוץ.

60 אנשי מקצוע המייעצים בתחומי העיצוב, הבנייה הירוקה,האינסטלציה, החשמל ועוד ללא כל תשלום (צילום: נעם בן אהרון)60 אנשי מקצוע המייעצים בתחומי העיצוב, הבנייה הירוקה,האינסטלציה, החשמל ועוד ללא כל תשלום (צילום: נעם בן אהרון) 

חווית קנייה נעימה ונוחה


לדברי קובי לנגליב, מנכ"ל קבוצת מרכז הבנייה הישראלי, הסיור בין ביתני התערוכה עשוי לעזור לצרכן לבדוק מה הוא קונה לעומת הייעוץ המקצועי והאובייקטיבי שיעזור לו להחליט איך הוא קונה את אותו מוצר. "השילוב בין השניים הוא חלק מן הקונספט לייצר לצרכן חווית קנייה נוחה ונעימה במסגרתה הוא יוכל להגיע לקבלת החלטות נבונה ונכונה", מוסיף לנגליב.

סדנאות והרצאות בנושאי עיצוב מוצעים גם לקהל האדריכלים והמעצבים (צילום: נעם בן אהרון)סדנאות והרצאות בנושאי עיצוב מוצעים גם לקהל האדריכלים והמעצבים (צילום: נעם בן אהרון) 

הרצאות וסדנאות עיצוב


אך לא רק צרכנים פרטיים יכולים למצוא את מבוקשתם בתערוכה. ה"דיזיין סמינר" שהושק השנה לראשונה מציע לקהל האדריכלים והמעצבים שלל סדנאות והרצאות בנושאים כמו אספנות עיצוב, עיצוב ישראלי, טרנדים ועוד. את הדיזיין סמינר, המועבר במהלך שלושת ימי התערוכה, מרכזת ד"ר דניאלה אוהד, תיאורטיקנית של עיצוב המתמחה באספנות. אוהד, המתגוררת בניו יורק מגיעה במיוחד לתערוכה כדי לחלוק את הידע העצום שצברה במהלך השנים עם קהל האדריכלים והמעצבים שיקבלו הזדמנות נוספת ללמידה ולהעשרת הידע.

תערוכת בתים ומבטים, 31.5-2.6, 11:00- 22:00, גני התערוכה ת"א, אולם 1

תגובות לכתבה

חזור מעלה