חדש: קולקציית צבעים לחדרי ילדים מבית נירלט

הם מבוססים על מים, נטולים חומרים רעילים, קלים לניקוי ובעלי ניחוח נעים. כדי להקל עליכם את מלאכת העיצוב של חדר הילדים השיקה נירלט קולקציה חדשה המכילה צבעים לקירות, לרהיטי עץ ואפקטים מנצנצים- כולם קלים ליישום וידידותיים, לא רק לילדים

מאת שלומית סאם-אקרמן | צילום יח"צ | תאריך 12.7.2011

לאחר שיצאה באסטרטגיה שיווקית לקהל הנשי תחת הסלוגן "יפה לך נירלט", פונה כיום נירלט גם לקהל הילדים.

בקולקציה חדשה המכונה "נירלט קידס" משיקה חברת הצבע מגוון צבעים המיועדים לקירות ולרהיטי עץ בחדרי ילדים כשהייחוד העיקרי שלהם הוא היותם מבוססים על מים, נטולים חומרים רעילים ובעלי ניחוח נעים.

הקולקציה כוללת שישה מוצרים, כשמלבד צבעי הקיר והרהיטים, מגוון אפקטים לקירות כמו לבבות ורודים מנצנצים, כוכבים כחולים או אפקט במראה של עננים.

מראה עננים רך ועדין. 130 ₪ לאריזה של 600 מל (צילום: יחצ)
מראה עננים רך ועדין. 130 ₪ לאריזה של 600 מל (צילום: יחצ)


בסקר שערכה לאחרונה נירלט בנושא

צביעת חדרי ילדים

היא מצאה כי בניגוד לשאר חללי הבית דווקא בחדר זה רובנו נוטים להעז וללכת על גוונים פחות שקטים וכן לשלב טקסטורות ואפקטים שייצרו מראה יותר מעניין וייחודי לחדר, זו אולי גם הסיבה לכך שרבע מאיתנו נוהגים גם לצבוע חדר זה מחדש מידי שנה.

מבחינת הצבעים הפופולאריים בחדרי הבנות, הסגול נבחר לגוון המועדף ביותר וכך דחק את הורוד המסורתי למקום השני, בחדרי הבנים, לעומת זאת, תכלת והירוק ממשיכים לככב.

לבבות מנצנצים על כל צבע קיר שתבחרו. אפקט הצבע החדש מבית נירלט (צילום: יחצ)
לבבות מנצנצים על כל צבע קיר שתבחרו. אפקט הצבע החדש מבית נירלט (צילום: יחצ)

לדברי אירית גילן, סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי בנירלט, כחלק מהמהלך הכולל להגדרת שוק הצבע מחדש, פועלת נירלט ליצירת קטגוריות נוחות, קלות וידידותיות למשתמש שעל פיהן פותחה גם קולקציית נירלט קידס.

"מתוך הבנת הצרכים של ההורים החל משלב תכנון החדר לפני הולדת התינוק ולאורך כל שלבי ההתפתחות שלו, פיתחנו סדרה שעונה על הצורך המרכזי של הורים- תחושת ביטחון באיכות החומרים והתאמתם לסביבת תינוקות וילדים" מסבירה גילן, "בנוסף, ריכזנו מגוון מוצרים משלימים כסדרה, מה שמקל עליהם לבחור את הצבע או האפקט הרצוי ולהתאים אותו לסגנון שהולם את גיל הילד".

ואם כבר מדברים על גיל הילד, לחדר המיועד לתינוק בן יומו ועד סוף שנתו השנייה ממליצים בנירלט ללכת על גווני הפסטל כמו ירוק פיסטוק, תכלת ושמנת ולא על גוונים בוהקים וחזקים של אדום, כתום, צהוב או ירוק שיתאימו יותר לחדר של ילד בוגר.

לתינוק בן יומו עד סוף שנתו השנייה מומלץ ללכת על גווני פסטל רכים ומרגיעים (צילום: יחצ)
לתינוק בן יומו עד סוף שנתו השנייה מומלץ ללכת על גווני פסטל רכים ומרגיעים (צילום: יחצ)

מאחר שחדר ילדים מתפקד בעיקר כחדר שינה לא מומלץ לשלב בו יותר מידי גוונים, אלא ללכת על מקסימום שניים שלושה גוונים. חשוב לזכור כי חדר זה מכיל גם צעצועים, ספרים או אביזרי טקסטיל שגם הם מוסיפים לצבעוניות לכן הקירות צריכים להוות רקע נייטלי ומתאים להם.

מחיר

צבע הקירות של נירלט קידס נע בין 110 ₪ לאריזת 1 ליטר ל-200 ₪ לאריזה המכילה 4 ליטרים.

וניתן לגוון אותו עם כל אחד מ-1300 הגוונים של נירלט.

יישום הצבעים והאפקטים החדשים של נירלט קידס הוא נוח וידידותי ומעבר למברשת ורולר, אינו מצריך שום מיומנות מורכבת מידי. האפקטים שלרוב מצריכים יד יותר מקצועית גם הם קלים ליישום הואיל והם עשויים נוזל שקוף המכיל נצנצים בצורת לבבות או כוכבים כחולים כשכל מה שצריך זה למרוח את הנוזל על כל צבע בסיס שהוא.

מחיר

האפקטים נע בין 130 ₪ לאריזה של 600 מ"ל של צבע במראה עננים ועד ל-150 ₪ לאריזה של 600 מ"ל לצבע נצנצים, צבע עם כוכבים כחולים או לבבות ורודים.

יישום קל וידידותי. אפקט הצבע לקירות מן הקולקציה החדשה בדוגמת כוכבים כחולים (צילום: יחצ)
יישום קל וידידותי. אפקט הצבע לקירות מן הקולקציה החדשה בדוגמת כוכבים כחולים (צילום: יחצ)

הצבעים לרהיטי העץ שמשיקה נירלט ייחודיים לחדרי ילדים הואיל והם אינם מכילים חומרים רעילים, הם קלים לרחיצה ומתייבשים בקלות. על פי המלצת מומחי הצבע של נירלט, כשמדובר במשטח עץ חדש, יש ללטש אותו קלות להסרת זיפי העץ ולצבוע אותו בשתי שכבות לכיסוי מלא. אם מדובר ברהיט ישן יותר יש לשייף אותו ביתר יסודיות על מנת להוריד את שכבת העץ החיצונית עד לקבלת המראה הטבעי של העץ ורק לאחר מכן לצבוע אותו בשתי שכבות של צבע. בשני המקרים מומלץ למרוח מעל שכבות הצבע גם שכבה של לכה שקופה שתגן על הרהיט.

מחיר

הצבע לרהיטי עץ הוא 110 ₪ לאריזה של 900 מ"ל.

גם רהיטי העץ בחדרי הילדים זכו להתייחסות נפרדת עם קולקציית צבעים על בסיס מים, ללא חומרים רעילים (צילום: יחצ)
גם רהיטי העץ בחדרי הילדים זכו להתייחסות נפרדת עם קולקציית צבעים על בסיס מים, ללא חומרים רעילים (צילום: יחצ)

השקת הצבעים דווקא בתקופה זו של הקיץ, אינה מקרית. חודשי יולי- אוגוסט ידועים כתקופה של שיפוצים ומעברי דירות המלווים בחידוש וצביעת הקירות מה שמביא לעלייה ממוצעת של 20% במכירות הצבע. בשוק שמגלגל כ-1.1 מיליארד ₪ בשנה, תופסים צבעי הקיר לשימוש פנימי נתח לא מבוטל העומד על 400 מליון ₪ בשנה.

העובדה כי יותר ויותר אנשים נוטים לצבוע בעצמם את ביתם להיעזר פחות בצבעי מקצועי הובילה את נירלט להגדיר מחדש את שוק הצבע ולהפוך אותו לנגיש עם שפה ברורה ופשוטה. אם בעבר תחום זה נישלט בעיקר על ידי שוק גברי, כיום הנטייה היא להפוך אותו לנשי ואופנתי הפועל בהתאם למיטב המגמות והטרנדים בעולם העיצוב שכן בכל סקר שערכה החברה נמצא כי האישה היא זאת שנותנת את הטון העיצובי בבית ובחירת הצבע לקיר נעשית בעיקר על ידה, גם כשמדובר בחדרי ילדים.

מחפשים תשובות בנושא צביעת חדרי ילדים? ב

פורום צביעת הבית

תוכלו להתייעץ עם המומחים בתחום

חזור מעלה