1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. תערוכות, חידושים ואירועים
  4. אומנות לכל כיס: ביקור בתערוכה "לפאר את הבית"

אומנות לכל כיס: ביקור בתערוכה "לפאר את הבית"

החזון לשלב את האומנות הישראלית בעיצוב הבית הוביל את מעצבת הפנים רוני עוז להקים את התערוכה "לפאר את הבית" בנמל תל אביב, בה ניתן למצוא פריטי אומנות ישראלית של כ-30 אמנים בתחום הציור, הפיסול והצילום ולקבל ייעוץ כיצד להתאים אותם לחלל הנכון

מאת נועה עמית | וידאו ג´יל פרז | תאריך 25.8.2011

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
חסות
תערוכה חדשה בתחום העיצוב נפתחה השבוע בגלריית זהזהזה בנמל תל אביב כשמטרתה העיקרית- לחשוף את האומנות הישראלית לקהל מעצבי הפנים והקהל הפרטי.

'אמא ובת סרבנית', פסל ברונזה של האמנית איטה אבידן  

בתערוכה, המכונה "לפאר את הבית", משתתפים כ-30 אמנים ישראליים אשר מציגים עבודות מקוריות מכל תחומי האומנות כגון צילום, פיסול וציור כשהרעיון המרכזי של התערוכה הוא למעשה לתת מענה לכל שוחרי האומנות אשר רוצים לשלב עבודות מקוריות בעיצוב הבית, המשרד או בית העסק שלהם.
העבודות מותאמות לסגנונות העיצוב השונים ומאפשרות יצירת מראה מקורי וייחודי לכל חלל בו הן נמצאות. כדי לדעת כיצד להתאים את פריט האומנות לחלל המתאים, ניתן לקבל במקום ייעוץ אישי ובנוסף להשתתף בהרצאות בנושא המתקיימות לכל אורך התערוכה ופתוחות לקהל הרחב.

'בית בפרדס', ציור שמן על בד של האמן דרור זכריה 

כל המשתתפים בתערוכה הינם אמנים המציגים גם ב"גלריית יוצרים" שהיא גלריה אינטרנטית בה ניתן לקבל ייעוץ מקצועי להתאמת פריט האומנות לחלל וכמובן גם לרכוש את פריטי האומנות עצמם.
גלריית יוצרים הוקמה על-ידי רוני עוז, מעצבת ואדריכלית פנים העוסקת באמנות, מתוך רצון לקדם את האמנות הישראלית ולשלבה בעיצוב הבית והעסק. החזון שלה לשלב את האומנות הישראלית בעיצוב הבית ולהפוך אותה לנגישה יותר, הובילה אותה ליזום את תערוכת "לפאר את הבית" בה ניתן להתרשם מן העבודות באופן בלתי אמצעי ולרכוש אותן באופן מיידי.

'אמהות', פסלים של האמנית דימונה אראל  

מלבד התערוכה, ניתן לבקר בגלריית זהזהזה, המארחת, אשר מציעה מגוון פעילויות בתחומי האדריכלות והסביבה הבנויה. בנוסף להרצאות ולתערוכות המתחלפות המתקיימות במקום, פועלת בו ספרייה עשירה המכילה את מיטב הספרים וכתבי העת בתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים .

"לפאר את הבית", 23.8-17.9/2011, ב´-ה´ 10:00-19:00, ו´ 9:00-16:00 שבת 12:00-21:00
גלריית זהזהזה, מבנה 21, נמל תל אביב


תגובות לכתבה

חזור מעלה