1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. תערוכות, חידושים ואירועים
  4. תערוכת ריהוטים 2012: מיטות הנוער הכי שוות

תערוכת ריהוטים 2012: מיטות הנוער הכי שוות

הן מתכווננות, עושות מסאג´, מנגנות מוסיקה או מטעינות את האייפון. הכירו את מיטות הנוער הכי משוכללות ומעוצבות אשר הושקו השנה בתערוכת ריהוטים 2012

מאת נועה עמית | וידאו ג´יל פרז | תאריך 24.10.2011

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
חסות
פייסבוק, יו טיוב, אייפון, אייפד- כל העולם הסובב כיום את בני הנוער נכנס מעתה גם למיטה הפרטית שלהם.
על הצורך של הדור הצעיר להישאר כל הזמן מחובר לרשת עלו החברות לייצור מיטות נוער כבר מזמן, ולכן כמעט כל אחת מהן פיתחה מיטה המשלבת בצורה זו או אחרת חיבורים לגאדג´טים אליהם צמודים בני הנוער 24 שעות ביממה.

חיבור לסמארטפון, מערכת רמקולים מובנית ומערכת מסאגחיבור לסמארטפון, מערכת רמקולים מובנית ומערכת מסאג'ים. מיטת ה-MP של הולנדיה 

בחברת הולנדיה הציגו השנה בתערוכת ריהוטים 2012 את מיטת ה-MP שבזכות טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת למתבגר לשמוע את המוסיקה שהוא אוהב בכל שעה בזכות החיבור המיוחד לסמארט פון שלו והרמקולים המובנים בתוך גב המיטה.
את גב המיטה ניתן לבחור בדגמים ועיצובים שונים בהתאם לצבעים המועדפים על הנער ואת גודל המיטה ניתן לבחור במידות של 1.20 מ´ על 2 מ´ או 1.40 מ´ על 2 מ´.
במיטה גם מערכת מסאג´ מובנית עם 12 תוכניות שונות ואופציה לכוונון של המזרן באזור הרגליים והגב.
המחיר: 5976 ש"ח והוא כולל את מערכת השמע, המסאז´ ומערכת השינוע של הגלגלים המאפשרת הזזה של המיטה ממקום למקום בקלות ובמהירות.

תחנת עגינה לאייפון או אייפד, מערכת רמקולים עם סאונד איכותי ותאורת לדים עם מגוון צבעים בתחתית המיטה הניתנים לשינוי. מיטת ה-Glee של עמינח (צילום:יחתחנת עגינה לאייפון או אייפד, מערכת רמקולים עם סאונד איכותי ותאורת לדים עם מגוון צבעים בתחתית המיטה הניתנים לשינוי. מיטת ה-Glee של עמינח (צילום:יח'צ) 

חברה נוספת אשר הציגה השנה מיטת נוער עם מנגנונים חשמליים חדשניים היא עמינח.
המיטה וחצי המכונה Glee מותאמת לבני הנוער אשר חיים ונושמים מוסיקה ומכילה בגב המיטה מערכת שמע מובנית עם רמקולים איכותיים ובנוסף זרוע ארוכה המשמשת כתחנת עגינה לאייפוד או אייפון. כמו כן, המיטה היא מתכווננת וניתנת להרמה והורדה על ידי שלט.
מבחינת העיצוב, הותקנה בתחתית המיטה מערכת של תאורת לדים עם מגוון צבעים הניתנים לשינוי באמצעות שלט הקובע את הצבע, העוצמה ואת אופן מחזוריות וחילוף הצבעים.
המחיר: 8990 ₪

כשהמיטה פתוחה ניתן לבחור בין ספסל ישיבה, מיטה נוספת המורכבת משלושה פופים לישיבה ומגירות אחסון. מיטת ה-Inbed של וידר (צילום:יחכשהמיטה פתוחה ניתן לבחור בין ספסל ישיבה, מיטה נוספת המורכבת משלושה פופים לישיבה ומגירות אחסון. מיטת ה-Inbed של וידר (צילום:יח'צ) 

מיטות נוער נוספות שאולי אינן ניחנות בטכנולוגיה מתוחכמת או במנגנונים חשמליים מורכבים, אך שופעות פונקציונליות ולוק קצת יותר מעוצב הן המיטות של חברת וידר.
המיטה הראשונה היא מיטת ה-inbed שיכולה להיפתח לזווית של 90 מעלות ובכך לפנות שטח ניכר מן החדר לפעילויות אחרות.
במצב בו המיטה פתוחה ב-90 מעלות ישנן שלוש אפשרויות לבחירה: האחת, הוספה של מגרות לאחסון מצעים או משחקים של הילד, השנייה, היא הוספה של ספסל לישיבה והשלישית, היא הוספה של שלושה פופים המתפקדים גם כסוג של מיטה נוספת (כשהם צמודים האחד לשני) וגם כסוג של מקום ישיבה נוסף לחברים המתארחים בחדר.
במצב בו המיטה פתוחה צץ מעין טפט בדוגמת גרפיטי המשווה למיטה מראה מאוד צעיר ועדכני.
המחיר: נע בין 4700 ₪ לדגם הבסיסי ל-6900 ₪ לדגם המשודרג הכולל את הפופים, הספסל או המגרות.

מזרנים צבעוניים הנערמים האחד על השני, מתאים למשפחות מרובות ילדים ולחללים קטנים. מיטת הקינדר של חברת וידר (צילום: יחמזרנים צבעוניים הנערמים האחד על השני, מתאים למשפחות מרובות ילדים ולחללים קטנים. מיטת הקינדר של חברת וידר (צילום: יח'צ) 

דגם נוסף אשר השיקה השנה חברת וידר אותו הציגה אותו בתערוכת ריהוטים 2012 הוא מיטת הקינדר. המיטה למעשה מורכבת ממספר מזרנים צבעוניים המונחים האחד על השני כשבצידם קשת מעוצבת מעץ המתפקדת גם כידית אחיזה ומעמד למזרן, גם כמסגרת המייצבת את המזרנים ושומרת עליהם צמודים האחד לשני וגם כאיזשהו אלמנט עיצובי למיטה.
את בד המזרנים ניתן לבחור מתוך קשת רחבה של צבעים ולהתאים אותם לעיצוב הכולל של החדר.
מיטת הקינדר מתאימה מאוד למשפחות מרובות ילדים בהן מתגורר יותר מילד אחד או שניים בכל חדר או לחילופין לחדרים קטנים הסובלים ממצוקת מקום ואין בהם אופציה להנחה של יותר ממיטה אחת.
המחיר: 1600 ₪ ליחידה אחת

לכל הטיפים לעיצוב חדרי נוער - לחצו כאן

תגובות לכתבה

חזור מעלה