1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. תערוכות, חידושים ואירועים
  4. היענות מרשימה ליום הייעוץ הגדול של אתר Adira

היענות מרשימה ליום הייעוץ הגדול של אתר Adira

עשרות משפחות בונות ומשפצות ביקרו בסוף השבוע האחרון ביום הייעוץ הגדול של אתר Adira ונהנו משלל הדרכות הרצאות וייעוצים אישיים בתחומי הבנייה והשיפוץ והכל ללא תשלום

מאת נועה עמית | תאריך 21.11.2011

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
היענות גדולה נרשמה בסוף השבוע האחרון ליום הייעוץ של אתר Adira בנושאי בנייה, שיפוץ ועיצוב הבית.
יום הייעוץ, אשר התקיים במרכז הבנייה הישראלי בגעש, נועד לרכז תחת קורת גג אחת את מיטב החברות, בעלי המקצוע והיצרנים אשר יספקו לבונה ולמשפץ את מירב האינפורמציה שהוא צריך לפני תחילת התהליך המורכב. ואכן, עשרות יועצים מקצועיים בתחומים כמו אלומיניום, עיצוב פנים, גבס, חימום תת רצפתי ועוד סיפקו למבקרים שהגיעו מבעוד מועד עם תוכניות השיפוץ או הבנייה את כל התשובות המקצועיות והמקיפות ביותר.

המבקרים אשר הגיעו עם תוכניות השיפוץ והבנייה קיבלו ייעוץ מקצועי ממיטב המומחים בתחום האלומיניום, עיצוב פנים, מטבחים ועוד. המבקרים אשר הגיעו עם תוכניות השיפוץ והבנייה קיבלו ייעוץ מקצועי ממיטב המומחים בתחום האלומיניום, עיצוב פנים, מטבחים ועוד.  

בנוסף לעשרות היועצים האישיים שעמדו לרשות המבקרים, נערכו במקום הרצאות ללא תשלום בנושא של תכנון המטבח וכן הרצאה נוספת בנושא של ניהול תקציב פרויקט הבנייה אשר הועברה על ידי ישראל פסטרנק, מנכ"ל מרכז הבנייה הישראלי.
יום הייעוץ כולו לווה על ידי צוות אולפן של הרדיו האינטרנטי של ערוץ החיים הטובים אשר ראיין את הנוכחים במקום ושמע מהם על סיפורי השיפוץ האישיים שלהם.

הרצאה בנושא ניהול תקציב פרויקט בנייה אשר הועברה על ידי ישראל פסטרנק, מנכהרצאה בנושא ניהול תקציב פרויקט בנייה אשר הועברה על ידי ישראל פסטרנק, מנכ'ל מרכז הבנייה הישראלי 

תגובות לכתבה

חזור מעלה