הצצה לדירה קטנה להשכרה לטווח קצר

רותם ומירב מ - StudioLagom שיתפו אותנו בשיפוץ דירה קטנה בפלורנטין בתקציב מוגבל עם השקעה בפרטים הקטנים ביותר.

עיצוב פנים ותכנון: StudioLagom | צילום: יואב גורין

פרטי הפרוייקט:

סוג הנכס:

דירת דופלקס

גודל הדירה:

75 מ´´ר

מיקום:

פלורנטין, תל אביב

תקציב:

עד- 150 אלף ש´´ח

הדיירים:

השכרה לטווח קצר- תיירים

מה הייתה בקשת הדיירים והקו המנחה מאחורי התכנון:

בעלי הדירה ביקשו ליצור דירת בוטיק להשכרה. להפוך את הדירה האפורה והחשוכה לנעימה, מזמינה ושיקית.

הקו המנחה היה העיר והשכונה מסביב. מהמרפסות ומכל חלון רואים את הבניינים השכנים של שכונת פלורנטין. חלקם הרוסים עם פינות חמד בין שברי פח ואבן. לשכונה יש קסם תל אביבי ייחודי ורצינו שהתיירים שבאים לישון בדירה ירגישו מחד שהם בדירת בוטיק נעימה, חמימה וצבעונים ומאידך ירגישו בלב השכונה התעשייתית והקרבה לים התל אביבי.

מה הצבעים שנבחרו:

ברזל שחור למעקה החדש במדרגות, המתכתב עם אופי השכונה התעשייתי. צבעים חמים של חום וירוק להתכתבות עם מראה מבני הסיליקט ההורסים הנשקפים מהויטרינה בסלון. צבע ירוק עמוק במטבח להחיות ולעורר את המטבח האפור לבן. צבעים של כחול וצהוב בחדרים כרפרנס לשמש והים הישראלים.

המטבח:

קיר המטבח נצבע בירוק עמוק ונוסף אי מעץ עם כיריים בתוכו בכדי להגדיל ולסדר את שטח המטבח.


עיצוב הסלון ופינת האוכל:

את הסלון הפכנו מצורתו המקורית ובגלל ששטחו צר יחסית תכננו מעקה חדש למדרגות שמכיל בתוכו את הטלוויזיה, כך התרווח הסלון והספה עברה לקיר שמול המדרגות. על הקיר מאחורי הספה ועד לפינת אוכל שמנו טפט סקנדינבי מופשט של עצים באפור ושחור. את פינת האוכל מיקמנו בקצה הסלון ועל ידי תחימה של הטפט וגוף תאורה תעשייתי יצרנו פינת אוכל נפרדת ויחד עם זאת מתכתבת עם החלל הסלון. לבקשת הלקוח נקנתה ספה נוחה ומזמינה למרות שטחו הקטן יחסית של הסלון ובהתאמת הספה המדויקת יצרנו סלון מזמין ואינטימי אך לא צפוף.

עיצוב חדרי השינה:

קיר גב המיטה נצבע בכחול עמוק והרהיטים והמצעים נקנו בלבן ליצירת תחושה של רוגע. נבחרו אלמנטים דקורטיביים משלימים בצבעי זהב עם נגיעות ורוד עתיק ליצירת אינטימיות וחמימות בחדר. בחדר זה היה חלל ריק שנוצר מתחת למדרגות העוברות מעליו, שם תכננו ארון אחסון ובגדים בנגרות אישית בדיוק מתחת לחלל המדרגות לניצול מירבי של החלל.

חדרי הילדים:

חדר הילדים תוכנן לאפשרות שיהיה גם עבור ילדים וגם עבור אורחים נוספים אחרים. בקיר צהוב שימשי ושמח ומיטת יחיד הנפתחת לשלושה אנשים.

חדרי הרחצה:

שירותי האורחים שהיו לבנים וחיוורים נצבעו בקירות ותקרה שמעל האריחים הלבנים בצבע אפרסק בהיר. הוכנסו אביזרים שחורים כגון, מראה, מתלים, גוף תאורה ותמונות לשבירת הצבעים הבהירים ויצירת דרמטיות מסוימת. חדר הרחצה הכללי קטן בשטחו, על כן לא רצינו ל"העמיס" עליו ורק החלפנו ריצוף לרצפת טרצו מצויירת צבעונית שתיתן לו חיים חדשים ואלמנטים שחורים לקונטרסטיות.

עיצוב המרפסת:

הריצוף הוחלף לטראצו עכשווית מרעננת בגוונים של חום ואפור, המתכתבת עם החוץ התעשייתי. הצבנו הרבה עדניות פרחים וצמחים להכניס ירוק ושמחה לנוף התעשייתי.

המלצת המעצבות:

"בחרו קו מנחה ונסו לטייל איתו בכל החללים. זה לא אומר שהכל יראה אותו דבר ויהיו "סטים" אלא יסופר הסיפור שלכם ומה שתרצו להרגיש בביתכם."

לקביעת פגישת היכרות:
רותם - 054-4946001 / מירב - 054-7921978

קרדיטים:

צילום:

יואב גורין

צבע:

נירלט

טפטים:

צביקה טפטים

וילונות:

זיו וילונות

קרמיקה:

פישל קרמיקה

אולי יעניין אתכם גם:

לצפייה בבתים מעוצבים נוספים

איך תעשו זאת בעצמכם

חזור מעלה