נעים להאיר: השקת גלריית התאורה GLOW

סוף תאורה במחשבה תחילה: על מנת ליהנות ממלוא האפקט של תאורה איכותית ישנו צורך בתכנון מקדים נכון, ייעוץ מקצועי והתאמה מלאה לצרכים ולתנאי הבית שלכם. הכירו את GLOW, גלריית מותגי על בתחום התאורה

מאת: נעמה קוברינסקי | צילום: יח"צ | 15.12.2011

ממש כמו ברחבי העולם, גם בישראל שוק התאורה משתנה, מתקדם ומתפתח, והצרכן הישראלי כבר מזמן הבין שבעזרת

גופי התאורה

הנכונים, הוא יכול לחסוך עלויות של שיפוץ שלם וליהנות מהאווירה הנכונה בחללי הבית. בדיוק לצורך מטרה זו הוקם מתחם GLOW: גלריית מותגי על בתחום התאורה שמציגה מגוון רחב של פרטי תאורה ומציעה שירותי ייעוץ והכוונה מקצועיים.

כל פריט ופריט באולם התצוגה נבחר בקפידה מתוך הקולקציות העולמיות המובילות (צילום: יח
כל פריט ופריט באולם התצוגה נבחר בקפידה מתוך הקולקציות העולמיות המובילות (צילום: יח''צ)


קבוצת רשתות תאורה בבעלות נרי ואיציק חיימוב, המפעילה את רשת מחסני תאורה, פתחה בהשקעה של 8 מליון שקל את גלריית GLOW, הכוללת 20 מותגי יוקרה של מעצבי תאורה מרחבי העולם, החל מאיטליה ועד לספרד ולצ´כיה. בין המותגים המוצעים בגלרייה ניתן למצוא את IGUZZINI,BIFI LUCE, BELFIORE ו NOVALUX- מאיטליה, CONCORD ,LUMIANCE מאנגליה, IRIS CRISTAL מספרד,SLIDE בניצוחו של מעצב העל קארים ראשיד ועוד.

אחת התצוגות המרשימות בגלרייה הינה בריכת המים שהוקמה במקום, ובה מגוון גופי תאורה המיועדים לבריכות ולמזרקות ויוצרות אפקטים מרשימים של אור וצבע (צילום: יחצ)
אחת התצוגות המרשימות בגלרייה הינה בריכת המים שהוקמה במקום, ובה מגוון גופי תאורה המיועדים לבריכות ולמזרקות ויוצרות אפקטים מרשימים של אור וצבע (צילום: יחצ)

הגלרייה מיועדת לקהל האדריכלים ומעצבי הפנים, אך גם לאדם הפשוט מן הישוב שמצוי בשלבי שיפוץ ומבין את סוד כוחה של התאורה. המבקרים בגלרייה זוכים לליווי מקצועי של מעצב תאורה מקצועי ומיומן, שעבר הכשרה בארץ ובחו"ל, ושל הצוות המקצועי במקום, במטרה לספק לכל לקוח ייעוץ צמוד ומותאם אישית החל מרגע החשיבה על הקונספט, עבור בתכנון הפרוייקט, דרך שלבי ההתאמה והעיצוב ועד להפעלת המתג הסופית. בנוסף, מספקת הגלרייה גם שירות העברת תוכניות תאורה ליועצים מחו"ל בעת הצורך, וכן שירותי התקנה הכוללים 5 שנות אחריות על פריטים שנרכשו במקום.

שיטת תצוגה חדשנית מדמה בצורה מושלמת את השתלבות הגופים בחלל הפנימי או החיצוני לו הם מיועדים, וכך מאפשרת להתאים לכל חלל את גוף התאורה המושלם עבורו (צילום: יח
שיטת תצוגה חדשנית מדמה בצורה מושלמת את השתלבות הגופים בחלל הפנימי או החיצוני לו הם מיועדים, וכך מאפשרת להתאים לכל חלל את גוף התאורה המושלם עבורו (צילום: יח''צ)

גלריית GLOW מתפרשת על שטח של 1,000 מ"ר בקרית שדה התעופה איירפורט סיטי ומאפשרת חוויית קנייה ייחודית, מעוצבת ומרשימה. אולם התצוגה והמכירה מעוצב בסגנון מודרני קלאסי, ומשלב המחשות והדמיות ברמת דיוק גבוהה של חללי הבית השונים: הסלון, המטבח, חדרי האוכל והשינה, האמבטיות וכן הלאה, כאשר כל איזור מציג הדמיות ייחודיות לסוג החלל שאליו הוא מיועד באמצעות מבחר גדול של פרטי תאורה דקורטיבית, טכנית ומקצועית.

בגלריה מוצג מגוון רחב של גופי תאורה בעיצובים מקוריים ומעוררי השראה (צילום: יחצ)
בגלריה מוצג מגוון רחב של גופי תאורה בעיצובים מקוריים ומעוררי השראה (צילום: יחצ)

מחפשים מידע נוסף בתחום תכנון תאורה?

היכנסו לפורום תאורה

חזור מעלה