1. הדירה
  2. המדריך לשיפוץ הבית
  3. חדר אמבטיה
  4. ביצוע ופיקוח בשיפוץ האמבטיה

ביצוע ופיקוח בשיפוץ האמבטיה

חולמים על חדר אמבטיה פונקציונאלי שיהיה מעוצב כממלכה המפנקת שלכם? קבלו טיפים שילוו אתכם מהצעד הראשון ועד האחרון בשיפוץ חדר האמבטיה

מאת שחר בן-פורת | צילום ועריכה שקט מצלמים בית הפקות |

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
"הרבה פעמים מתקבלת אינטרפרטציה שונה לתוכניות", אומרת אדריכלית הפנים מיכל האן, "ולכן חשוב לוודא שאין קיצורי דרך. זהו אחד החללים שאם אין עליו פיקוח, נוצרות בו הכי הרבה פאשלות".
מיקי כתר ממשרד 2M אדריכלים מדגיש כי "מאוד חשוב שכל התשתיות תהיינה חדשות, שהאיטום יהיה מושלם. להקפיד על זה שכל החומרים לפי תקן ישראלי ואיכותי בלבד. חשוב לצלם את הנחת הצנרת כדי לזכור איפה כל דבר עובר, במקרה שצריך יהיה לפתוח מחדש את הרצפה או הקיר".

יוסי שאול ' class="image-preview" href="javascript:void(0);">יוסי שאול ' title=''הקפידו שכל החומרים לפי תקן ישראלי ואיכותי בלבד', חדר רחצה בתכנון אדריכל הפנים יוסי שאול '>'הקפידו שכל החומרים לפי תקן ישראלי ואיכותי בלבד', חדר רחצה בתכנון אדריכל הפנים יוסי שאול יוסי שאול ' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 

במידה ושכרתם מפקח בניה לשיפוץ, תפקידו הוא כמובן לפקח ולוודא שהעבודה נעשית לפי התכנון. "לפעמים החיסכון שמפקח טוב יכול לייצר בתהליך השיפוץ, הוא הרבה יותר גדול מעלות המפקח", אומר קבלן השיפוצים נתי יוגב. המידה והשיפוץ הוא של חדר האמבטיה בלבד ואינכם רוצים לשכור עבור כך מפקח, ניתן לשלב סעיף בחוזה עם האדריכל, המגדיר כי הוא יפקח על הבניה, תוך תוספת תשלום כמובן. אפשרות נוספת היא לתת לקבלן מפרט מדויק של העבודה ולפקח על כך בעצמכם. אפשרות שלישית היא לשכור מפקח בניה לפי שעות עבודה לשלבים קריטיים כגון גמר הנחת צינורות, האיטום ובסוף שלב הריצופים".

יש לכם שאלות בנושא שיפוצים? שאלו את המומחים שלנו - פורום שיפוצים

תגובות לכתבה

חזור מעלה