דלתות פנדור

03-9555000
אצ"ל 20, ראשל"צ
חברות מומלצות בתחום...
דלתות אלון - לוגו
דלתות אלון 053-9349013

דלתות אלון משווקת דלתות פנים מעוצבות במגוון דגמים וסוגים: דלתות למינטו, הנמכרות ביותר בישראל, דלתות צבע אפוקסי בהזמנה אישית, דלתות עמידות למים ומזיקי עץ, ועוד מגוון רחב של דלתות פנים המיובאות ממפעל הדלתות והמשקופים BRAGA SPA שבאיטליה.

דלתות לוסו - לוגו
דלתות לוסו 053-7102316

דלתות לוסו מתמחה בייצור דלתות פנים איכותיות מעוצבות העשויות מ-100% WPC – Wood-plastic composite. החברה מובילה קו חדשני של דלתות פנים פולימריות. דלתות פנים יוקרתיות עם אלמנט חשוב המשפיע על האווירה הרווחת בבית ובמבינה.

פאנלוס - לוגו
פאנלוס 053-9387974

פאנלוס הינו פאנל מאלומיניום מעוצב וצבוע בתנור עם צבעים ועיצובים מרהיבים ומיוחדים, ההופך את דלת הכניסה הישנה תוך 2 עד 3 שעות לדלת מחודשת ומרשימה ובעלות מינימלית המתאימה לכל כיס ללא צורך בהוצאת כסף רב על קניית דלת חדשה.

אודות דלתות פנדור

סניפי הרשת:
דיזיין סנטר - בני ברק
הלח"י 2, בני ברק
נתניה
הגביש 10, נתניה
מתחם הום דיזיין
ראשון לציון
053-9347333
האצל 20, ראשון לציון
אזור התעשייה החדש
חולון
המלאכה 18, חולון
פנדור - קרית גת
ישראל פולק 44, קרית גת
מי אנחנו :

דלתות פנדור - חברת הדלתות מס' 1 בארץ!
דלתות פנדור מובילה את שוק הדלתות בארץ וזוכה כבר 12 פעמים ברציפות בתואר "יצרנית דלתות הפנים הטובות והדקורטיביות ביותר" בסקר מכון גיאוקרטוגרפיה עבור "המבחן של המדינה".
בית מעוצב מתחיל בדלת מעוצבת. דלתות פנדור נוסדה בשנת 1989 מתוך חזון להפוך את הדלתות המעוצבות לחלק בלתי נפרד מתרבות המגורים בישראל והיא האחראית על מהפיכת העיצוב שעברו דלתות הפנים כאשר הפכו מאלמנט פונקציונאלי בלבד לאחד המרכיבים המכריעים ביותר בעיצוב אופיו של הבית.
בשנת 1995 הייתה פנדור לחברה הראשונה שהחדירה את הסגנון האיטלקי לתודעת הציבור הישראלי ובשנת 1996 הייתה לחברה הראשונה בארץ שהכניסה קווי ייצור ממוחשבים לענף נגרות הבניין. בשנת 1997 החלה, בנוסף ליצור המקומי, לייבא מאיטליה דלתות איכותיות ומעוצבות ששינו לחלוטין את מעמדן של דלתות הפנים בישראל. בשנת 2002 הייתה פנדור לאחת החברות הראשונות בעולם שהשיקו את דגמי למינטו הייחודיים אשר הפכו במהרה לדלתות הנמכרות ביותר בישראל.
חברת פנדור היא כיום יצרנית דלתות הפנים המובילה בישראל תוך שהיא משלבת איכות ייצור בלתי מתפשרת, מגוון ענק של סדרות ודגמים בעיצוב מרהיב וייחודי ותודעת שרות גבוהה ביותר. איכויות אלו מזכות אותה שנה אחר שנה בתואר "יצרנית דלתות הפנים הטובות והדקורטיביות ביותר בישראל", מציבות אותה במקום הראשון בסקרים שעורך "המבחן של המדינה" הן בקרב צרכנים פרטיים והן בקרב קבלנים וחברות בניה ומעניקות לה את התואר "חברת הדלתות מספר 1 בישראל".

לחברה 245מוצרים באתר.

קטגוריות : דלתות

חזור מעלה