לה פורטה פרימיום

03-9506600
אצ"ל 53, ראשון לציון
חברות מומלצות בתחום...
מסגרית הדודים בע"מ - לוגו
מסגרית הדודים בע"מ 053-7101323

מסגריית הדודים בע"מ, הוקמה ב- 1999. לחברה ניסיון רב בתכנון וייצור עבודות מגוונות ממתכת, בהתאמה אישית מלאה לצרכי ולדרישות הלקוחות.

סיטי דורס - city doors - לוגו
סיטי דורס - city doors 053-7101370

חברת סיטי דורס היא חברה מהמובילות בארץ, בתחום ייצור דלתות. סוד ההצלחה טמון בשילוב הייחודי בין טכנולוגיית מכשור מתקדמת, תמיכה ממחלקת הפיתוח, העיצוב והגרפיקה והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים המבטיחים איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר!

קליר תעשיות זכוכית - לוגו
קליר תעשיות זכוכית 053-7101360

קליר תעשיות זכוכית בע"מ הנה חברה ותיקה ורבת-מוניטין בעלת ניסיון רב בעבודות זכוכית.

אודות לה פורטה פרימיום

מי אנחנו :

חברת לה פורטה מביאה תפיסה עיצובית חדשנית והרמונית של דלתות פנים איטלקיות בשפע של עיצובים וסגנונות הנותנות אמירה אישית. דלתות הפנים של לה פורטה משלבות עץ ופורניר עם צבע, אלומיניום, זכוכית ודוגמאות חריטה ייחודיות היוצרות חוויה אסתטית, יוקרתית ונוחה באיכות עילית.

דלתות הפנים של לה פורטה מיוצרות במפעל מוביל באיטליה על ידי טכנולוגיה חדשנית וירוקה העומדת בסטנדרטים ובתקנים מהגבוהים בעולם. הבסיס בכל דגמי החברה הינן איכות ופונקציונאליות תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד ודגש על שמירת איכות הסביבה.

דלתות לה פורטה מתמזגות עם האופי והסגנון האישי שלכם ומביאות מימד אומנותי המעניקים לבית את התחושות שתמיד רציתם ליצור ולהרגיש. מעצבי העל בעולם שביניהם פיליפ סטארק כבר בחרו בדלתות הפנים המעוצבות של לה פורטה, הדלתות שיעשו בביתכם את ההבדל.

בואו להתרשם ולהתפעל ממגוון של סגנונות ועיצובים בטוב טעם איטלקי ובאיכות מוצר אירופאי.

לחברה 17מוצרים באתר.

קטגוריות : דלתות

חזור מעלה