אלומיניום עבודות AZ

קפלן, אזור
חברות מומלצות בתחום...
 אלומיניום עבודות AZ   - לוגו
אלומיניום עבודות AZ

חברת אלומיניום עבודות AZ מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות האלומיניום. החברה מנוהלת על ידי אמנון זהרנגי איש מקצוע בעל ניסון וותק למעלה מ- 35 שנים בתחום. בזכות הידע והניסון החברה מצטיינת בעבודות באיכות ושירות ברמה גבוהה מאוד.

קו נבון  - לוגו
קו נבון 053-8097410

קו נבון הוא המפעל הוותיק, המקצועי והמנוסה בישראל בתחום המדרגות המיוצרות מפלדה בשילוב עץ, אבן וזכוכית,וכן סולמות מתקפלים לעליות גג (נשלפים מתקרה) וחלונות לעליית גג.

חלמיש  - לוגו
חלמיש 053-9346735

חברה ליבוא ומכירה של קרמיקה, פורצלן, כלים סניטריים, ברזים וארונות לאמבטיה

אודות אלומיניום עבודות AZ

מי אנחנו :

חברת אלומיניום עבודות AZ מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות האלומיניום. החברה מנוהלת על ידי אמנון זהרנגי איש מקצוע בעל ניסון וותק למעלה מ- 35 שנים בתחום, אמנון משתמש אך ורק במוצרים תקניים ועמידים כדי שתהנו מעבודותיו לאורך שנים. בזכות הידע והניסון החברה מצטיינת בעבודות באיכות ושירות ברמה גבוהה מאוד. כל המשימות מתבצעות במהירות תוך עמידה בלוחות הזמנים. החברה מתמחה בתחומי עיסוק רבים כמו ייצור והרכבת תריסים וחלונות, ייצור מוצרי אלומיניום, אלומיניום לבניין, דלתות, זגגים, מקלחונים, פרגולות, ייצור והרכבת תריסים וחלונות, תריסים חשמליים ועוד. כל פרופילי האלומיניום והפרזולים שאיתה עובדת החברה מתוצרת של חברת קליל המובילה את שוק האלומיניום בארץ.

לחברה 15מוצרים באתר.

קטגוריות : קירות ומחיצות, תריסים, אמבטיות ומקלחונים, חלונות, דלתות, מזנונים ושידות

חזור מעלה