נגב

02-6714455
הסדנא 11, ירושלים

אודות נגב

מי אנחנו :

חברת נגב, שנוסדה בשנת 1969, מובילה היום את חוויות העיצוב האיכותיות לבנייה ושיפוץ הבית. נגב מציעה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות, כולל אריחי גרניט פורצלן, אריחי חיפוי, אריחי בריכות שחיה, קרמיקה, אבן, שיש, פרקט, פסיפס, כלים סניטריים, ברזים, מקלחות, אמבטיות, ג'קוזי.
חזון החברה הינו להוביל את המהפכה בחוויית עיצוב הבית בישראל. היתרון הגדול של נגב הוא ביכולתה להעניק לקוחותיה מבחר רעיונות ומקורות השראה כוללים, רעיונות למעצבים וייעוץ אדריכלי.
נגב יצרה מהפכה אמיתית בתחום שיווק ויצור הגרניט פורצלן בישראל, בעזרת המותג NOVO: אריחי גרניט פורצלן איכותיים ואסתטיים, המיועדים לשימוש פנים וחוץ, אריחי האיכות של NOVO מעוצבים בסדנאות העיצוב המובילות באיטליה ומיוצרים במפעל החברה, מהמתקדמים בעולם.
החברה יוצרת שפה עיצובית עשירה ברשת החנויות הארצית, שהפכה להיות מותג הקמעונות המוביל במדינה בתחום. ברשת החנויות משלבת חברת נגב את מיטב המותגים בעולם ומעצבי העל כגון : ברזים ואביזרי אמבט של Hansgrohe, כלים סניטריים של Boch & Villeroy, פרקט של Tarkett.
בנוסף, משווקת נגב את מוצריה באמצעות מפיצים אחרים וישירות לפרויקטים. בשנים האחרונות נגב בתנופת התרחבות משמעית במסגרתה היא מייצאת לצפון אמריקה, רוסיה, דרום אפריקה, קפריסין, רומניה ולמדינות רבות נוספות.

לחברה 57מוצרים באתר.

חזור מעלה