1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. על עיצוב ומה שחשוב
  4. צבע גן עדן

צבע גן עדן

צביעת הבית היא ללא הספק הפתרון המהיר והזול ביותר לרענון החלל. קבלו סקירה על החידושים בתחום וגם כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בעצמכם

מאת שירה דרורי | צילום יח"צ | תאריך 30.7.09

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
קשה לדמיין כיצד היו נראים החיים שלנו בלי צבעים. הצבעים צובעים את עולמינו בתחושות, מעבירים מסרים ומרעננים את מראה החלל והאווירה בחדר. מתוך כך, צבע נחשב לפיתרון המשתלם, המהיר והישים ביותר לעיצוב הבית.

בשנים האחרונות זירת הצבעים שוקקת וחברת נירלט, יצרנית הצבע המובילה בשוק הצבעים הישראלי, לא מפסיקה לחדש לצרכנים עם מוצרים ידידותיים לסביבה, צבעים דקורטיביים, מניפות גוונים ופתרונות פונקציונאליים, המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם, כמו גם ציפויים, דקורציות וחומרי איטום, שכולם מהווים מוצרים איכותיים וקלים ליישום.

נירלט מציגה מוצרים ידידותיים לסביבה, צבעים דקורטיביים, מניפות גוונים ופתרונות פונקציונאליים, (צילום: יחנירלט מציגה מוצרים ידידותיים לסביבה, צבעים דקורטיביים, מניפות גוונים ופתרונות פונקציונאליים, (צילום: יח'צ) 

לדברי עודד פרנקל, מנכ"ל נירלט, החברה אינה שוקטת על שמריה וממשיכה בפיתוח מוצרים חדשים על בסיס חקר שוק, בהתאם לטרנדים העולמיים ובמטרה לתת את המענה הטוב ביותר לצרכים החדשים של לקוחותיה. פרנקל מספר שבשנים האחרונות ניתן לראות התפתחות משמעותית בתחום הדקורטיבי בצביעת הבית, וכמענה לכך השקיעה נירלט משאבים רבים כדי לפתח סדרות ייחודיות של מוצרי דקורציה חדשניים לקישוט ועיטור הבית. "נירלט מובילה גם בתחום הציפויים לבית, ציפויים חיצוניים, ציפויים פנימיים וטייח דקורטיבי".

סדרות ייחודיות של מוצרי דקורציה חדשניים לקישוט ועיטור הבית, אנגלינה - סדרות ייחודיות של מוצרי דקורציה חדשניים לקישוט ועיטור הבית, אנגלינה - 'נירלט', (צילום: יח'צ) 

עוצמת הצבעלחברת "נירלט" היסטוריה ענפה בשוק הצבעים. נירלט הוקמה בשנת 1982 בקיבוץ ניר-עוז כמפעל למוצרי איטום. לאחר שהובילה את תחום מוצרי האיטום, החלה "נירלט" לייצר צבעי קירות וציפויים חיצוניים. בנוסף, רכשה לפני כ-10 שנים את "אוניברקול", יצרנית צבעי התעשייה המובילה בארץ בתחום צבעי האבקות האלקטרוסטאטיות. מוצרי החברה נותנים מענה לצביעה ולאחזקה של משטחי אלומיניום, ברזל, פח מגלוון, מבני פלדה, קונסטרוקציות, גשרים ומשטחים תעשייתיים רבים ומגוונים.

כיום נירלט מספקת סחורה ללקוחותיה תוך 24 שעות מרגע ההזמנה, ומפיצה את מוצריה באמצעות שני מרכזי הפצה לוגיסטיים הממוקמים בניר עוז ובנתניה.
כחלק מתפיסת השירות והמחוייבות ללקוח, מעסיקה "נירלט" צוות מקצועי של אנשי מכירות ויועצים טכניים הפרוסים בכל רחבי הארץ ונותנים מענה לבתי מסחר, קבלנים ומשפצים.

סדרת נירוקריל לצביעת קירות הבית - הינה סדרת הצבעים היחידה המותאמת לצרכי המשתמש הפרטי, חדר רחצה בגווני סדרת נירוקריל לצביעת קירות הבית - הינה סדרת הצבעים היחידה המותאמת לצרכי המשתמש הפרטי, חדר רחצה בגווני 'נירלט', (צילום: יח'צ) 

קבוצת נירלט מאגדת פעילות מגוונת בענף הצבע: מוצרים למשתמש הפרטי, מוצרים ארכיטקטוניים ועוד. בתחום הצבעים לבית לנירלט קווי מוצרים השמים דגש מצד אחד על נוחות וקלות היישום, דוגמת סדרת נירוקריל לצביעת קירות הבית - סדרת הצבעים היחידה המותאמת לצרכי המשתמש הפרטי. ומצד שני שמים דגש על העיצוב, דוגמת וונוס (כדורי זכוכית), קסיופאה (שברי זכוכיות), המטאור, דזירה למראה טפט עתיק ועוד. לנירלט גם מוצרי איטום, צבעי תעשיה, מוצרי עץ וציפויים חיצוניים דוגמת ווגה. כמו כן, היא משווקת את מוצרי העיצוב של חברת פיינט-מג´יק.

אחד החידושים המהפכניים בישראל מבית היוצר של אחד החידושים המהפכניים בישראל מבית היוצר של 'נירלט' הוא DTM, צבע מתכת על בסיס מים ידידותי לסביבה ולמשתמש, (צילום: יח'צ) 

ידידותי לסביבה ולמשתמשאחד החידושים המהפכניים בישראל מבית היוצר של "נירלט" הוא DTM, צבע מתכת על בסיס מים ידידותי לסביבה ולמשתמש. לדברי פרנקל, זהו רק מוצר אחד מתוך סדרה מצליחה של מוצרים הידידותיים לסביבה ולמשתמש, ביניהם ניתן למצוא גם את ה"נירלט הטבעי" – צבע המבוסס על חומרים טבעיים לצביעת קירות, אוניאור על בסיס מים – לצביעת עץ, מתכת וקירות, לכה ולזור על-בסיס מים – לצביעת עץ. ה"נירלט טבעי" מבוקש מאוד במיוחד לצורך צביעת חדרי ילדים, בזכות היותו עשוי מחומרים טבעיים ואינו מדיף ריחות".

' class="image-preview" href="javascript:void(0);">' title=''נירלט טבעי' מבוקש במיוחד לצורך צביעת חדרי ילדים, בזכות היותו עשוי מחומרים טבעיים ואינו מדיף ריחות, (צילום: יח'צ)
'>
'נירלט טבעי' מבוקש במיוחד לצורך צביעת חדרי ילדים, בזכות היותו עשוי מחומרים טבעיים ואינו מדיף ריחות, (צילום: יח'צ)
' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 


צבעים בטאץ´ אישימגמת "עשה זאת בעצמך" צוברת תאוצה בארץ, ולאחרונה השיקה "נירלט" מקל ערבוב מיוחד המצורף לאריזות הצבע הביתיות, לצביעה נוחה יותר עבור מי שמחליט לצבוע בכוחות עצמו. בנוסף, במרכז השירות של "נירלט" בדיזיין סנטר, שהוא מרכז הצבע הראשון במזרח התיכון, מוצגים מגוון המוצרים הרחב של נירלט, ניתן לקבל הדרכה וייעוץ אישי ומפורט על כל המוצרים וכן להירשם לסדנאות צבע ודקורציה מקצועיות מבית "נירלט".

' class="image-preview" href="javascript:void(0);">כשצובעים חדר מומלץ להתחיל מלמעלה ולרדת מטה בסדר הבא: תיקרה, קירות, דלתות, משקופים ורהיטים, ' title='כשצובעים חדר מומלץ להתחיל מלמעלה ולרדת מטה בסדר הבא: תיקרה, קירות, דלתות, משקופים ורהיטים, 'נירלט', (צילום: יח'צ)
'>
כשצובעים חדר מומלץ להתחיל מלמעלה ולרדת מטה בסדר הבא: תיקרה, קירות, דלתות, משקופים ורהיטים, 'נירלט', (צילום: יח'צ)
' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 


טיפים לצביעה נכונה באדיבות נירלט:> יש לקרוא היטב את ההוראות על מיכלי הצבע ולבצע את כל ההכנות הנדרשות.
> יש לבחוש היטב את הצבע שבמיכל, לפני תחילת העבודה ובזמן העבודה.
> כשצובעים חדר מומלץ להתחיל מלמעלה ולרדת מטה בסדר הבא: תיקרה, קירות, דלתות, משקופים ורהיטים.
> לפני שטובלים מברשת חדשה בצבע, מעבירים את האצבעות דרך המברשת בכדי להיפטר מהשערות הרופפות. טובלים את המברשת עד שליש מהגובה של המברשת ומורידים את העודפים על שולי המיכל. אוחזים במברשת כמו בעט.
> לא מומלץ להעמיס צבע על המברשת, כיוון שזה יגרום לתוצאה לא אחידה ועשוי להרוס את המברשת במידה והצבע יתייבש בשורשי השערות.
> כשמשתמשים ברולר, יש למשוך את הצבע בתנועות זיגזג לקבלת כיסוי אחיד.
> במידה ולוקחים הפסקה קצרה מצביעה עם צבע על בסיס מים, מומלץ להשאיר את המברשת / רולר במיכל עם מים או בשקית ניילון סגורה.
> במידה ולוקחים הפסקה קצרה מצביעה עם צבע על-בסיס שמן, משאירים את המברשת/ רולר במיכל עם טרפנטין.

עולם הצבעים של נירלט מציע אפשרויות רבות, וכדאי לזכור כי לעיתים, די בשינוי של צבע בחלל הדירה על מנת להפיח בה חיים, להעניק לה אווירה ייחודית ובעיקר להפוך אותה לנעימה יותר עבורכם.

כשמשתמשים ברולר, יש למשוך את הצבע בתנועות זיגזג לקבלת כיסוי אחיד, כשמשתמשים ברולר, יש למשוך את הצבע בתנועות זיגזג לקבלת כיסוי אחיד, 'נירלט', (צילום: יח'צ) 

סרטוני הדרכה בתחום הצביעה, שיסייעו לכם לעשות זאת בעצמכם

תגובות לכתבה

חזור מעלה