1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. על עיצוב ומה שחשוב
  4. ג´קוזי - הדור הבא

ג´קוזי - הדור הבא

ג´קוזי בבית נחשב במשך שנים לפינוק יוקרתי לעשירים בלבד. לא עוד! קבלו את הג´קוזי שיאפשר לכם להתפנק בכל רגע, ומבלי לפשוט את הרגל..

מאת שירה דרורי | צילום יח"צ | תאריך 3.8.09

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
ספא ביתי הוא כבר מזמן לא חלום רטוב לעשירים בלבד. כיום ניתן להצטייד בג´קוזי נייד בעלות אטרקטיבית וליהנות מחוויית טבילה מפנקת בתוך הבית, או בגינה תחת כיפת השמיים.
חברת סופטאב ארה"ב הציגה לראשונה בשנת 1986 את סופטאב, שמאז ועד היום נחשב לג´קוזי הנייד הטוב בעולם. תחזוקה קלה, חימום חסכוני וטיהור מים מתקדם, הפכו אותו לאמבט נחשק במיוחד.

גקוזי מבית <a href=http://www.adira.co.il/minisite/Catalog.php?C=סופטאב_ישראל_softub&CompanyID=756>סופטאב</a> מצטיין בתחזוקה קלה, חימום חסכוני וטיהור מים מתקדם, (צילום: יחגקוזי מבית סופטאב מצטיין בתחזוקה קלה, חימום חסכוני וטיהור מים מתקדם, (צילום: יח'צ) 

לדברי דני חכים, מנכ"ל סופטאב ישראל, מדובר במערכת ספא מתקדמת בעלת יתרונות רבים בהשוואה לג´קוזי המוכרים לנו. "בניגוד לאגני הרחצה הסטנדרטיים, העשויים מתבנית יצוקה של אקריל ובעלי מושבים מובנים המאפשרים ישיבה מקובעת ופאסיבית, הרי שה"סופטאב" הוא בעל מרחב פנימי פתוח, המתאים למספר אנשים גם יחד וניתן לשבת בו במגוון תנוחות. "סופטאב" הינו ג´קוזי בעל דופן רכה ונוחות של ספת עור מפנקת, המתאים לבני כל הגילאים, ידידותי ובטיחותי גם לילדים וגם לקשישים. הג´טים ממוקדים ומתכווננים בקלות לעיסוי הידרותרפי מפנק".

סופטאב' הוא בעל מרחב פנימי פתוח, המתאים למספר אנשים גם יחד וניתן לשבת בו במגוון תנוחות, (צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">סופטאב' הוא בעל מרחב פנימי פתוח, המתאים למספר אנשים גם יחד וניתן לשבת בו במגוון תנוחות, (צילום: יח'צ)' title=''סופטאב' הוא בעל מרחב פנימי פתוח, המתאים למספר אנשים גם יחד וניתן לשבת בו במגוון תנוחות, (צילום: יח'צ)'>'סופטאב' הוא בעל מרחב פנימי פתוח, המתאים למספר אנשים גם יחד וניתן לשבת בו במגוון תנוחות, (צילום: יח'צ)סופטאב' הוא בעל מרחב פנימי פתוח, המתאים למספר אנשים גם יחד וניתן לשבת בו במגוון תנוחות, (צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 

פינוק ניידהמבנה משחק תפקיד חשוב בנוחות הישיבה בסופטאב, אך החומר ממנו עשוי הג´קוזי הוא זה שהפך אותו לשם דבר בתחום. ג´קוזי סופטאב עשוי מפולימר ייחודי שנקרא POLYBOND ומיוצר במיוחד בעבור סופטאב. זהו חומר רך וגמיש, בלתי שביר שמעבר לתחושת הישיבה הנעימה, הוא גם קל במיוחד ולכן הג´קוזי של סופטאב שוקל בין 35-45 קילוגרם בלבד ללא מים, ומאפשר העתקה קלה של הג´קוזי ממקום למקום ברחבי הבית או מסביבת המגורים לחצר או למרפסת. למעשה, ההעברה של הג´קוזי כל כך קלה, שהסופטאב ניתן להעברה תוך גלגול על ידי בן אדם אחד וללא כל קושי.

סופטאב' שוקל בין 35-45 קילוגרם בלבד ללא מים, ומאפשר העתקה קלה של הג´קוזי ממקום למקום, (צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">סופטאב' שוקל בין 35-45 קילוגרם בלבד ללא מים, ומאפשר העתקה קלה של הג´קוזי ממקום למקום, (צילום: יח'צ)' title=''סופטאב' שוקל בין 35-45 קילוגרם בלבד ללא מים, ומאפשר העתקה קלה של הג´קוזי ממקום למקום, (צילום: יח'צ)'>'סופטאב' שוקל בין 35-45 קילוגרם בלבד ללא מים, ומאפשר העתקה קלה של הג´קוזי ממקום למקום, (צילום: יח'צ)סופטאב' שוקל בין 35-45 קילוגרם בלבד ללא מים, ומאפשר העתקה קלה של הג´קוזי ממקום למקום, (צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 

לא לעשירים בלבדאולם הניידות הנפלאה היא לא היתרון היחיד של הסופטאב. העובדה שג´קוזי ביתי הוא לרוב תענוג יקר שדורש תשתית מורכבת ותחזוקה קבועה, מונעת מבעד רבים מאיתנו להכניס ג´קוזי הביתה. למעשה, התקנת ג´קוזי נייח עולה בין 4,000 עד 10,000 שקלים ואף דורשת היתר בנייה. בסופטאב לעומת זאת, אין צורך בהכנת תשתית כלל. לפי חכים, כל שנדרש לשילוב הסופטאב בבית, הוא משטח ישר וחיבור לחשמל רגיל של 220 וולט ואת המים בג´קוזי ממלאים בקלות על ידי צינור גינה פשוט. כמו כן, ניתן למקם בחדר האמבטיה, ליצור חדר ספא מיוחד או למקם בכל מקום אחר במרחב הביתי.

סופטאב' בבית, הוא משטח ישר וחיבור לחשמל רגיל של 220 וולט, (צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">כל שנדרש לשילוב הסופטאב' בבית, הוא משטח ישר וחיבור לחשמל רגיל של 220 וולט, (צילום: יח'צ)' title='כל שנדרש לשילוב ה'סופטאב' בבית, הוא משטח ישר וחיבור לחשמל רגיל של 220 וולט, (צילום: יח'צ)'>כל שנדרש לשילוב ה'סופטאב' בבית, הוא משטח ישר וחיבור לחשמל רגיל של 220 וולט, (צילום: יח'צ)סופטאב' בבית, הוא משטח ישר וחיבור לחשמל רגיל של 220 וולט, (צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 

הספא הכי ירוק בעולםגם התחזוקה של הסופטאב אינה יקרה כלל ובהחלט לא משתווה לעלות האחזקה של ג´קוזי רגיל. זאת בזכות העובדה שלסופטאב פטנט עולמי רשום לחימום המים ללא גוף חימום, זהו אלמנט מהפכני בלעדי ומקורי לסופטאב, ההופך אותו לספא הכי חסכוני בחשמל.

איך זה עובד? בקלות! יחידת המשאבה של הסופטאב מחממת את המים לטמפרטורה מרבית של 40 מעלות רק על ידי החום הנפלט ממנוע המשאבה ופטנט זה מאפשר צריכת חשמל של 1 קוט"ש בלבד (לעומת ממוצע של 8 קוט"ש במערכות ספא מקבילות).

סופטאב', (צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">יחידת המשאבה מחממת את המים לטמפרטורה של 40 מעלות רק על ידי החום הנפלט ממנוע המשאבה, מה שמאפשר צריכת חשמל של 1 קוטסופטאב', (צילום: יח'צ)' title='יחידת המשאבה מחממת את המים לטמפרטורה של 40 מעלות רק על ידי החום הנפלט ממנוע המשאבה, מה שמאפשר צריכת חשמל של 1 קוט'ש בלבד, 'סופטאב', (צילום: יח'צ)'>יחידת המשאבה מחממת את המים לטמפרטורה של 40 מעלות רק על ידי החום הנפלט ממנוע המשאבה, מה שמאפשר צריכת חשמל של 1 קוט'ש בלבד, 'סופטאב', (צילום: יח'צ)סופטאב', (צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 

"כמו כן", מציין חכים, "בסופטאב אין צורך להחליף גופי חימום אשר מתבלים בקצב מהיר במים עתירי האבנית של ישראל". יתרון נוסף הוא שה-POLYBOND ממנו עשוי הסופטאב, הוא חומר מבודד ולעומת האקריל ממנו עשוי ג´קוזי רגיל שדורש חימום המים בתדירות גבוהה יחסית, הרי שה-POLYBOND שומר על חום המים לאורך זמן ומאפשר גם כך חיסכון משמעותי בחשמל.
לסופטאב יש גם מערכת אוטומאטית המכונה "OZANATOR" שמטהרת את המים ושומרת על ניקיונם באמצעות אוזון. המים נקיים וצלולים והטבילה בהם מענגת, מרפה ומרגיעה.

סופטאב' מתהדר במראה יוקרתי ובעל חיפוי ויניל דמוי עור אלגנטי, (צילום: יח'צ) ' class="image-preview" href="javascript:void(0);">הסופטאב' מתהדר במראה יוקרתי ובעל חיפוי ויניל דמוי עור אלגנטי, (צילום: יח'צ) ' title='ה'סופטאב' מתהדר במראה יוקרתי ובעל חיפוי ויניל דמוי עור אלגנטי, (צילום: יח'צ) '>ה'סופטאב' מתהדר במראה יוקרתי ובעל חיפוי ויניל דמוי עור אלגנטי, (צילום: יח'צ) סופטאב' מתהדר במראה יוקרתי ובעל חיפוי ויניל דמוי עור אלגנטי, (צילום: יח'צ) ' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 

צימר אצלכם בבית!הסופטאב מתהדר במראה יוקרתי ובעל חיפוי ויניל דמוי עור אלגנטי ומוצע בשלושה צבעי אדמה דקורטיביים ועם 10 תוכניות של תאורה פנימית מתחלפת בשלל צבעים. כמו כן, הוא מגיע עם מכסה מתקפל עם מנעול מקודד. החומר שמחפה את הסופטאב עמיד בכל תנאי מזג האוויר ומבטיח שמירה על איכות הסופטאב לאורך זמן.
לדברי חכים, הסופטאב לא מפסיק להפתיע והחברה לא מפסיקה לחדש ולשכלל את הג´קוזי הנייד הטוב בעולם. לסופטאב האמריקאית מחלקת מחקר פיתוח שוקקת וברבות השנים רשמה החברה פטנטים רבים על עיצוב, על חימום ללא גוף חימום ועל מערכת לטיהור מים המתקדמת בעולם.
הסופטאב מוצע בשלושה דגמים וגדלים שונים ומגיע כעבור זמן קצר מרגע ההזמנה וניתן לשימוש והפעלה מייד מרגע הגעתו. פינוק לכל בית.

סופטאב' לא מפסיק להפתיע והחברה לא מפסיקה לחדש ולשכלל את הג´קוזי הנייד הטוב בעולם, (צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">הסופטאב' לא מפסיק להפתיע והחברה לא מפסיקה לחדש ולשכלל את הג´קוזי הנייד הטוב בעולם, (צילום: יח'צ)' title='ה'סופטאב' לא מפסיק להפתיע והחברה לא מפסיקה לחדש ולשכלל את הג´קוזי הנייד הטוב בעולם, (צילום: יח'צ)'>ה'סופטאב' לא מפסיק להפתיע והחברה לא מפסיקה לחדש ולשכלל את הג´קוזי הנייד הטוב בעולם, (צילום: יח'צ)סופטאב' לא מפסיק להפתיע והחברה לא מפסיקה לחדש ולשכלל את הג´קוזי הנייד הטוב בעולם, (צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 

תגובות לכתבה

חזור מעלה