1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. על עיצוב ומה שחשוב
  4. מטבח עושים באהבה

מטבח עושים באהבה

קונים מטבח חדש? תכנון נכון, ייעוץ מקצועי וחשיפה למגוון רחב של חידושים ועיצובים, יסדרו לכם בקלות את המטבח שתמיד חלמתם עליו

מאת קרן בר לב | צילום יח"צ | וידאו Adira TV | תאריך 12.01.10

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
המטבח הוא המקום בו אנו מבלים שעות רבות ביממה, ותמיד שואפים לשפר ולמקסם את היעילות והתפקוד שלו. כשקונים מטבח, צריך לקחת בחשבון שלא קונים רק מוצר נטו- כדאי להתחשב גם בפרמטרים כמו מקצוענות, חדשנות ואיכות.

'כדאי להתחשב גם בפרמטרים כמו מקצוענות, חדשנות ואיכות', מטבח דגם ספיר בעיצוב חברת 'רגבה', (צילום: יח'צ) 

שילוב הרמוני


בני לרון, מנכ"ל חברת "רגבה", מסביר כי "הלקוח צריך לדעת שהוא יכול להיות שקט, שיש לו גב חזק ואוזן קשבת, לא משנה אם הוא קנה מטבח לפני 5 שנים או 40 שנה". כשלרון מדבר על אוזן קשבת, הוא מתכוון לשירות מהיר ויעיל, הקשבה לצרכי הלקוח וטיפול אישי מסור.
לקוח המגיע ל"רגבה" עוד בשלב התכנון, יכול לקבל ייעוץ מקצועי ממעצבי החברה, המומחים בתחום וגם עוברים השתלמויות באופן שוטף. "הלקוחות מקבלים בפגישה הדמיות צבעוניות, הצעות מחיר שונות, עזרה בבחירת חומרי גמר, ובעצם גם תכנון נגרות לכל הבית, כולל ארונות קיר וארונות אמבטיה", אומר לרון.

'המטבח צריך להשתלב בעיצוב הכללי של הבית בצורה הרמונית', מטבח מודרני של מטבחי 'רגבה', (צילום: יח'צ) 

שיתוף הפעולה עם אדריכלים ומעצבים, כמו גם עם הקבלנים והיזמים, מבוסס על קשר הדוק של עדכון בחידושים, ימי עיון והדרכות, כך שיוכלו לתת מענה מקצועי ללקוחות. המטבח אינו מנותק מהבית – הוא משתלב בעיצוב הכללי בצורה הרמונית.

'מגוון רב של פתרונות אחסון, מנגנונים משוכללים ועוד', אפשרויות אחסון במטבח 'רגבה', (צילום: יח'צ)  

פרקטיקה ירוקה


תחום המטבחים הוא דינאמי מאוד, יחד עם מגמות עולמיות ונטיות לבם של לקוחות פרטיים, הוא משתנה ומתפתח כל הזמן. בשנים האחרונות אנו עדים לכמה טרנדים ומגמות בתחום - חידושים טכנולוגיים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה וחסכון באנרגיה, שילוב המטבח בחלל המגורים תוך דגש על עיצוב וצבעוניות, מבלי לשכוח את הפרקטיקה.
"רגבה" משקיעה במתן מגוון רב של פתרונות אחסון, מנגנונים משוכללים, פתרונות לניצול פינה, פתיחה חשמלית וכן הלאה", אומר לרון בהתייחס למגמות הללו, "יש לחברה תו תקן בינלאומי, ולכן כל החומרים שבהם היא משתמשת עברו בדיקה של תקנים אירופאים, הנחשבים מחמירים במיוחד. בנוסף, אנו מובילים בתחום שילוב תאורה חסכונית במטבח ושימוש בעץ הבמבוק, הידידותי לסביבה".

'מגמות וחידושים עולמיים בתחום חומרי הגלם והעיצוב', מטבח כפרי, מטבחי 'רגבה', (צילום: יח'צ) 

במגמת הגשמה


הקולקציה החדשה והמתחדשת של "רגבה" מבוססת על מגמות וחידושים עולמיים בתחום חומרי הגלם והעיצוב: נירוסטה מבריקה תלת ממדית, צפחה כציפוי לדלתות, עיבוד צורני, דלתות אקריליק ושילוב של מסכי LCD בדלתות הזכוכית של המטבח.
הכלים של "רגבה", החומרים והוותק, יחד עם המקצוענות של המעצבים בחברה, מסייעים להגשים חלומות רבים ומדהימים של לקוחות, בעיקר לאלו המוכנים לחשוב קצת מחוץ למסגרת.

מגירות במטבח מודרני, עיצוב מבית מגירות במטבח מודרני, עיצוב מבית 'רגבה', (צילום: יח'צ) 

תגובות לכתבה

חזור מעלה