1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. על עיצוב ומה שחשוב
  4. אדום עולה

אדום עולה

מאהבה ועד יוקרה - הצבע האדום בעל הסמליות האינסופית, משתלט על הפריטים המעוצבים והופך את האווירה בבית ללוהטת ורומנטית

מאת דפנה כהן | צילום יח"צ | תאריך 02.02.10

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
בעולם בכלל ובעולם העיצוב בפרט, לכל צבע יש משמעות והוא משדר אווירה ותחושה אחרת. אדום הוא צבע בעל אופי חזק, שאי אפשר להתעלם ממנו, בייחוד כשהוא מקושר לאהבה, כעס, תשוקה, מזל טוב, יוקרה, גבורה ועוד.

'צבע המקושר לאהבה, תשוקה וגבורה', גוף תאורה בצורת ורדים אדומים מחברת 'יאיר דורם', (צילום: יח'צ) 

דמדומים


חברת התאורה "יאיר דורם" מציעה מגוון גופי תאורה; נברשות, תאורת קיר, גופי תאורה עומדים ועוד – כולם בצבע אדום לוהט, רומנטיים, סקסיים, מעוצבים ושייכים למותגים המובילים בעולם: לדוגמא, חברת דה-מאיו, המתמחה בעיצובי זכוכית מורנו בטכנולוגיות ייצור מתקדמות, מציעה גופי תאורה מהאיכותיים בעולם, כמו נברשת תאורה במראה קלאסי, שעליה תלויות טיפות זכוכית אדומות ומרשימות.

תאורה נוספת שתוכלו למצוא ב"יאיר דורם", היא תאורת פנים תלויה, בשילוב רצועות פלסטיות אדומות מתקמרות, של חברת "Leucos". גוף התאורה נראה כפרח מיוחד בעל עלי כותרת ארוכים, כמו מיצג אומנותי מעל פינת האוכל. מחירי גופי התאורה של המותגים השונים הוא החל מ – 1,000 ₪.

נברשת עם טיפות זכוכית מבית העיצוב נברשת עם טיפות זכוכית מבית העיצוב 'דה-מאיו', להשיג ב'יאיר דורם תאורה', (צילום: יח'צ)  

חשמל סקסי


המותג האיטלקי Smeg מציג סדרת מוצרי רטרו בצבעי אדום וורוד עליזים וססגוניים, אותם ניתן להעמיד בנפרד באופן עצמאי (free standing) ולהעניק נגיעה עיצובית מפתיעה ומרעננת לחלל.

סדרת הרטרו כוללת מקררים, מדיחי כלים ומכונות כביסה בעיצוב עגלגל וסקסי:
המקררים בסדרה מוצעים במספר דגמים ומחירם החל מ- 19,500 ₪. מי שמחפש דגם יותר קומפקטי, יוכל לרכוש את מקררי המיני בר, בעלות של 10,500 ₪ בלבד.

כדי לשמור על עיצוב אחיד, גם מכונת הכביסה מעוצבת כמו המקררים, כאשר הדלת משמשת לחיפוי על פתח הכביסה ולאחסון אבקות ונוזלי כביסה. ניתן להשיג בדגם רגיל או עם כיור יצוק לגוף המכונה, והמחיר החל מ- 22,000 ₪.

תאורת פנים עם רצועות פלסטיות אדומות של תאורת פנים עם רצועות פלסטיות אדומות של 'Leucos', מחברת 'יאיר דורם', (צילום: יח'צ) 

אדום חם וקר


ב"דומו" תוכלו לרכוש קומקום יפני לחליטת תה בצבע אדום, של חברת Guro fuji, שיוסיף קצת צבע לאירוח בחורף הסגרירי או סתם להתפנק בבית עם בן או בת הזוג.

מקרר מסדרת הרטרו של המותג Smeg, במחיר החל מ- 19,500 שמקרר מסדרת הרטרו של המותג Smeg, במחיר החל מ- 19,500 ש'ח, (צילום: יח'צ) 

לגיוון בחדר האמבטיה, ה"יוקרתיות נגישה" של חברת "ויה ארקדיה" מציעה לכם ארון אמבט בצבע אדום מבריק מדגם NIZA, בסגנון מודרני מינימליסטי עם קווים נקיים.

ארון אמבט אדום מדגם NIZA, של ארון אמבט אדום מדגם NIZA, של 'ויה ארקדיה', (צילום: יח'צ)  

תגובות לכתבה

חזור מעלה