1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. על עיצוב ומה שחשוב
  4. שפץ כפי יכולתך

שפץ כפי יכולתך

הבית זקוק נואשות לשיפוץ, אבל התקציב שלכם לא בשמיים? קבלו קצת אור לקצה המנהרה: הפתרונות המשתלמים ביותר, שיוציאו את משימת השיפוץ מעבדות לחירות

מאת רחלי גפן | צילום יח"צ | תאריך 6.4.10

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
במעבה היער שנקרא "דרום ת"א" שוכנת לה בנחת חנות אחת שיכולה להציע לכם פתרון זול ונוח. לא משנה אם אתם מתכננים לבנות או לשפץ, יש סיכוי סביר שתמצאו את מה שאתם מחפשים במאיר המהיר. אני מניחה שממש כמוני, גם לכם מצטיירת תמונה ברורה בראש כשאתם חושבים על חנות בדרום ת"א שנקראת "מאיר המהיר", אבל אני שמחה לבשר לכם שאתם טועים, ובגדול.

'מציעה פתרון זול ונוח לשיפוץ הבית', 'מאיר המהיר', (צילום: יח'צ) 

אופי דרומי, מוצר איכותי


"מאיר המהיר" היא עסק משפחתי מהגדולים בארץ לקרמיקה, ריצופים וכלים סניטאריים. מאיר לוי, המנכ"ל והבעלים של החנות, מודע היטב למשמעות הנגזרת ממיקומה של החנות: "יש הבדל גדול בין חנויות של דרום ת"א לחנויות של צפון ת"א, בדיוק כמו שיש הבדל בין לקנות בית בדרום או בצפון העיר", הוא אומר. כך למעשה "מאיר המהיר" משמרת את האופי הדרומי שלה, למרות הצמיחה בביקוש ואיכות המוצרים.

'עסק משפחתי לקרמיקה, ריצוף וכלים סניטריים', חנות 'מאיר המהיר' בדרום ת'א, (צילום: יח'צ) 

נקודת המוצא של מאיר היא לא לנסות להוציא מלקוח ספציפי כמה שיותר כסף, כי אם לתת לו את הפתרון הזול ביותר, עם הידיעה הברורה שזה מה שיגרום לו לחזור - סוג של השקעה לטווח רחוק, שמוכיחה את עצמה. בכל מקרה, המקום נותן הרגשה של נינוחות וביטחון, ולזה באמת אין מחיר, במיוחד כשמגיע השלב שאין לכם ברירה אלא להתעמת עם אנשי מקצוע, כי לרוב, אין לכם שום מושג מה באמת הם עושים.

'מאפשר משחק סביב טווח רחב של מחירים', 'מאיר המהיר', (צילום: יח'צ)  

עזרה לכיס ולראש


כשאני מסתכלת באולם התצוגה על כמה מהמותגים היוקרתיים ביותר בשוק, אני לא יכולה שלא לתהות איך פער מחירים כזה הוא אפשרי בכלל. אם תשאלו את מאיר, הוא יסביר לכם קצת על הענף הזה, ועד כמה הוא מאפשר משחק סביב טווח רחב של מחירים. אם תשאלו אותי, העיקר שזה אפשרי.
"בניה או שיפוץ של בית זו משימה שפוגעת בשתי נקודות כואבות במיוחד – בכיס ובראש", מסביר לוי. החנות מציעה הרבה יותר מהקרמיקה הספציפית שחיפשתם- היא מהווה, למעשה, "One stop shop" לכל מי שמעוניין לקחת על עצמו את משימת השיפוצים, שמתגלה כמשימה לא פשוטה ובוודאי שלא זולה; מעזרה במימון, דרך חיבור לאנשי מקצוע, ועד חנות הטמבור, המכילה את כלל המוצרים לבית, כלי עבודה, כלי חשמל וחומרי עבודה.

'מותגים נחשבים במחירים זולים', 'מאיר המהיר', (צילום: יח'צ)  

זמין ומזמין


באולם התצוגה, המשתרע על פני 3,000 מטרים, תוכלו למצוא את כל המותגים, גדולים כקטנים, כשגם היקרים ביותר מוצעים בעלות נמוכה משמעותית. בנוסף, עשרות מחסנים סמוכים, המשתרעים על פני אלפי מטרים, מחזיקים מלאי גדול ומגוון של סחורה לאספקה מיידית, דבר המקנה יתרון גדול ללקוח וחסכון בזמן המתנה מיותר לקבלת הסחורה.
פלטות וחומרי גבס, מוצרי אינסטלציה וחשמל, צבעי טמבור בגוונים שונים, דבקים, עגלות לפינוי פסולת וכל חומרי הבניין הדרושים לכם - הכל זמין ומזמין - כדי שתקבלו את ההזמנה שלכם מיידית בשיטת ה"שלם וקח".

'עובדים בשיטת השלם וקח', 'מאיר המהיר', (צילום: יח'צ)  

למאיר לוי יש עוד עסק קטן במקום: "בית הפסיפס" באולם התצוגה תוכלו למצוא אלפי דוגמאות שונות של פסיפסים, וגם רכישה זו תוכלו לבצע בשיטת ה-"שילמת, לקחת". לוי אומר שאין לשיטה אח ורע במזרח התיכון. אני לא יודעת לגבי המזרח התיכון, אבל אני מודה שזו הפעם הראשונה שאני רואה כזה דבר בארץ.

'אולם תצוגה נרחב עם שלל אפשרויות לשיפוץ ועיצוב הבית', 'מאיר המהיר', (צילום: יח'צ)  

תגובות לכתבה

חזור מעלה