מתקלחים בתמונות

עיצוב חדר האמבטיה עולה שלב ועכשיו הגיע תורם של המקלחונים – החל מהגודל, הצורה, המיקום ועד הטמעת תמונות על הזכוכית, כל האפשרויות פתוחות ונתונות לבחירתכם האישית

מאת טליה לוין | צילום יח"צ | תאריך 16.6.10

בשנים האחרונות מתחזקת המגמה הדקורטיבית בחללי הבית דוגמת חדר האמבטיה - שבעבר שיפוצו היה כרוך בעיקר באינסטלציה ובעיצובים סטנדרטיים וחסרי מעוף (בהכללה כמובן). כיום, חדר המקלחת הוא אחד החללים החשובים בבית, המסמל בשבילנו לא רק ניקיון אלא גם רגיעה ואינטימיות, לכן אין כמו עיצוב מותאם אישית בכדי להפוך כל ביקור בו לחווייתי ומהנה.

מתקדמים וזורמים

"החוכמה בעיצוב מקלחון נקי ומינימליסטי היא בכך שהוא מעניק צורה ויופי לחלל, מבלי למשוך יותר מידי תשומת לב", אומר ישראל הורוביץ, מנהל השיווק של חמת מקלחונים. "אנחנו נכנסים לתחום של עיצובים מינימליסטיים אך עם זאת מתקדמים מבחינה טכנולוגית. חשוב לנו להציע ללקוח את כל הפתרונות שיתאימו לו באופן מושלם".

אין כמו עיצוב מותאם אישית בכדי להפוך כל ביקור בחדר האמבטיה למהנה, חמת מקלחונים, (צילום: יחצ)
אין כמו עיצוב מותאם אישית בכדי להפוך כל ביקור בחדר האמבטיה למהנה, חמת מקלחונים, (צילום: יחצ)


שוק המקלחונים מתחלק לשני חלקים עיקריים:

מקלחונים סטנדרטיים

, העומדים במקום קבוע ובמידה קבועה, ובמקרה זה מדובר בהתקנה פשוטה לאחר הרכישה.

מקלחונים בהתאמה אישית

, הנבנים במיוחד לפי הזמנת הלקוח ומותאמים לגודל המקום, סוג הזכוכית וסוג הדלת (נפתחת או הזזה).

במקרה של מקלחונים מותאמים אישית, נציג החברה מגיע אל המשפץ ובונה יחד איתו את קונספט העיצוב והגימור בהתאם לצרכיו. החברה מספקת מגוון רב של מקלחונים בהתאמה אישית ובצורות שונות, כגון: מקלחונים חזיתיים, מעוגלים, קטומים, פינתיים, מקלחונים עם הדפסות קראמיות בהזמנה אישית וכן סוגי זכוכית שונים בגוונים שונים לפי בחירה.

צילומים מחדר האמבטיה

הדרישה לחידושים בתחום העיצוב הולכת וגוברת עם הזמן. למרות המבחר הרב, מנסים בחמת מקלחונים למצוא פתרונות יצירתיים נוספים, שיענו מצד אחד על דרישת הלקוחות ועל תו התקן האיכותי, ומצד שני - שיספקו עיצובים ייחודיים, מבלי להתפשר על נוחות.

בחברה השיקו לאחרונה דגמים מיוחדים של מקלחונים, המעוצבים בעזרת טכנולוגיה מיוחדת ובלעדית לחברה של צילום מוטמע בתוך זכוכית. להבדיל מהדבקה, או מכל שיטה אחרת של יצירת תמונות על משטח זכוכית, הטכנולוגיה החדישה גורמת לכך שהתמונה לא תתקלף או תדהה כתוצאה מהצטברות אבנית, אלא תישאר כחלק אינטגראלי מזכוכית המקלחון. כמו כן, מכיוון שמדובר בתמונה שמוטמעת בזכוכית, אי אפשר לחוש אותה כשנוגעים במקלחון, או להבדיל - לקלף אותה.

מקלחונים חזיתיים, מעוגלים, קטומים, פינתיים, מקלחונים עם הדפסות קראמיות ועוד, חמת מקלחונים, (צילום: יחצ)
מקלחונים חזיתיים, מעוגלים, קטומים, פינתיים, מקלחונים עם הדפסות קראמיות ועוד, חמת מקלחונים, (צילום: יחצ)

לקוחות שמעוניינים בעיצוב החדשני, יכולים כבר ליהנות ממבחר דוגמאות של צילומים קלאסיים, כגון: נוף, חיות ואפילו צילומים שיתאימו לחדר הרחצה של הילדים. בחמת מבטיחים כי כל לקוח שיתעניין בהדפסה אישית, יוכל לבקש זכוכיות צבעוניות מעוטרות בצילומים משפחתיים או כל תמונה שהוא חפץ בה. מחיר המקלחונים המעוצבים נקבע על פי סגנון העיצוב, סוג הזכוכית, הגודל וההתאמה האישית.

כמובן שבכל הנוגע לעיצוב חדרי המקלחת מציעה החברה, בנוסף לחידושים, גם ציוד נלווה כגון ברזים, כלים סניטריים, ארונות מטבח ואביזרי רחצה - ואת כולם ניתן לראות באולם התצוגה החדש ברחוב הלח"י 25, בני ברק.

היכנסו לגלריית תמונות של חדרי אמבטיה וקבלו השראה

חזור מעלה