1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. על עיצוב ומה שחשוב
  4. משחק הצבעים

משחק הצבעים

תשכחו מכל מה שאתם יודעים על אריחי הקרמיקה. מפריט אשר שימש לחיפוי קירות ומשטחים באמבטיה ובמטבח הפכו האריחים לאלמנט עיצובי המשדרג כמעט כל חלל ורהיט בבית. ביקרנו בסטודיו "שיבוצים" הצבעוני בבנימינה וגילינו עולם חדש של קרמיקה המעניק משמעות חדשה למילה עיצוב

כבר בכניסה לסטודיו מרגישים את פרץ היצירה והדמיון של שירה הילר, בעלת המקום
כבר בכניסה לסטודיו מרגישים את פרץ היצירה והדמיון של שירה הילר, בעלת המקום  
חדר האמבטיה בביתה של הילר בו אפשר להתרשם מן הפוטנציאל העיצובי העצום של האריחים שלה
חדר האמבטיה בביתה של הילר בו אפשר להתרשם מן הפוטנציאל העיצובי העצום של האריחים שלה  
מימין: האריחים המודולריים המשמשים לחיפוי משטח במטבח, משמאל: אריחי ה"קרמיקס" בשילוב של צורות שונות לחיפוי קיר במטבח
מימין: האריחים המודולריים המשמשים לחיפוי משטח במטבח, משמאל: אריחי ה"קרמיקס" בשילוב של צורות שונות לחיפוי קיר במטבח  

מאת נועה עמית | וידאו יאיר קיסרי, Adira TV | תאריך 30.1.2011

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
חסות
אריחי קרמיקה הפכו בשנים האחרונות לאחת הדרכים היעילות להשגת מראה מקורי לבית. המגוון העצום שכבר אינו סובב סביב הצבעים החלקים והדוגמאות הפשוטות, הפך אותם לפריט עיצובי לכל דבר שהעביר את הפוקוס אל עבר הקירות והעניק להם את הכבוד הראוי להם.

שירה הילר, בעלת סטודיו "שיבוצים" המתמחה בעיצוב ייחודי של אריחי קרמיקה מודולריים גילתה את יתרונות הקרמיקה ולקחה אותה צעד אחד קדימה מעבר לשימוש הסטנדרטי של ריצוף וחיפוי חדרי האמבטיה והמטבח.

חיפוי חללים פרטיים וציבוריים


הילר משתמשת באריחי הקרמיקה לעיטור של כל אלמנט אפשרי בבית החל ממשטחים לאמבטיה, למטבח, לגינה או לחדרי שירותים ועד לעיטור רהיטים, פאנלים ואפילו כקישוט על הקיר במקום תמונה או מדבקה.
אולם, לא רק חללים פרטיים יכולים ליהנות מן המוצרים של "שיבוצים". לסטודיו נסיון גם בעיצוב משטחים ציבוריים כמו קירות בבריכות שחיה וספא,משטחים במסעדות,ריהוט בנוי בגנים, כניסות למבנים ועוד כשהייחוד העיקרי שלו הוא במתן מגוון מאוד רחב של צבעים וצורות של אריחים אותם ניתן לעצב באופן אישי בהתאם לצרכים, לטעם ולתקציב.

לסטודיו "שיבוצים" שני מוצרים עיקריים: ה"קרמיקס" - אלמנטים מקרמיקה במגוון גדול של צורות כמו עיגולים, פרחים או לבבות אותם ניתן לקבל מודבקים על רשת פסיפסים, להדביק ישירות על הקיר או לחילופין לשקע אותם ביציקות בטון בתוך הבית ומחוצה לו. בנוסף, ישנם האריחים המודולאריים המרובעים במידות 10X10 ס"מ הקרובים יותר לאריחים המוכרים כאשר במרכזם משתלבות צורות נוספות במשחק אינסופי.
שני המוצרים עשויים בעבודת יד, בתהליך שריפה של 1090 מעלות, מה שמקנה להם עמידות גבוהה וברק נפלא.

ממראה ילדותי ועליז ועד למראה דרמטי ויוקרתי


כאמור, האריחים של "שיבוצים" מתאימים לכל סגנון ולכל טעם וניתן ליצור בעזרתם אין סוף שילובים לאין סוף מטרות. הצבעוניות ניתנת לבחירה ויכולה להיות סולידית, אלגנטית, דרמטית או עליזה ולהוסיף לחלל מראה מקורי ויוצא דופן. הלקוח מקבל את שני המוצרים כאשר הם מודבקים על רשת פסיפסים ואיש הקרמיקה מדביק אותם על הקיר כפי שהוא מדביק את הפסיפסים תעשייתיים.

בעת ביקורנו בסטודיו קיבלנו הצצה גם לביתה הפרטי של הילר שכבר בכניסה אליו מרגישים את פרץ היצירה והדמיון שלה. חדר האמבטיה בבית הוא אולי הדוגמא הכי מובהקת הממחישה עד כמה רחוק אפשר ללכת עם האריחים ולעצב את החלל בהתאם לצבעוניות ולסגנון המבוקש. גם גינת הבית של הילר מעוטרת בשלל האריחים ומוצרי ה"קרמיקס" שלה המוסיפים צבעוניות עליזה ומתמזגים באופן הרמוני עם הנוף הירוק המקיף אותה.

שבץ נא


כדי לתת ללקוחותיה חווית יצירה מיוחדת בה הם שותפים מלאים בעיצוב האריחים שלהם פיתחה הילר את ה"שיבוצילטור", תוכנת מחשב המכילה את כל 50 הגוונים והצורות הקיימים בסטודיו ומאפשרת לכם לשבת בבית בנחת ולהרכיב את דוגמת החיפוי בהתאם לגוונים שאתם בוחרים, הצורות שאתם רוצים לשלב בה ובנוסף גם לבצע הזמנה ולקבל הצעת מחיר.

כמה זה עולה לנו?


עלות האריחים המודולאריים נעה בין 35 ל-65 ₪ לאריח ועל הקרמיקס תשלמו 450 ₪ לרצועה באורך 1 מטר על 10 ס"מ רוחב ו-750 ₪ לרצועה ברוחב של 20 ס"מ.

תגובות לכתבה

חזור מעלה