1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. על עיצוב ומה שחשוב
  4. פים.פם.פוף

פים.פם.פוף

הם צבעוניים, משעשעים, מוסיפים לאווירה וניתן למקם אותם בחללי הבית השונים. פופים לילדים, לאם ולתינוק, לקישוט הסלון וגם לחובבי היוגה. להתרווח בסטייל

מאת הלני שי | צילום יח"צ | תאריך 15.8.08

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
הפופים הצבעוניים שמקשטים בדרך כלל חדרי ילדים ונוער ומעניקים להם אוירה נינוחה ורכות, חדרו לאחרונה לסלון המגורים, כשהם מעוצבים, משודרגים ומקשטים את החלל בצבעוניות מעיזה ומפתיעה, המנוגדת לאווירה הסולידית של יתר רהיטי הסלון הכבדים והמרובעים. הם מזמינים אורח מזדמן לשבת קמעא, אבל לא מתחרים עם הנוחיות המתמדת של הכיסא, הכורסא והספה.

בטיה - משטח רך לפעוטות,בטיה - משטח רך לפעוטות,'סטודיו פומפיטיס' (צילום: יח'צ) 

הצורות מגוונות, החומרים משופעים והגוונים מפתיעיםפוף. זה לא כיסא שנשענים עליו, גם לא ספה או כורסא שניתן לשקוע לתוכם. זהו רהיט ישיבה-שכיבה-רביצה קל משקל, שניתן להציבו בקלות בחלל ולהוסיף גוון ועניין לעיצוב. צעירים, בני נוער, ילדים ותינוקות ישמחו לשבת, להשתרע או לרבוץ עליו. הוא מתאים לפגישה חצי פגישה, להתכרבל לאתנחתא קלה או להניח את הרגליים העייפות בסוף יום ולנשום לתוכו לרווחה.

יש מגוון צורות החל מפופים מסורתיים משנות השישים בצורת אגס ברבאבא, דרך פופים בצורת קוביות עם כיסים לאחסון מגאזינים, משקפי קריאה ואביזרים נלווים, עבור לפופים עגולים ומשופעי קימורים ויש גם פופים אמורפיים המשנים צורה וזוית על פי תנוחת הרובץ בתוכם. והטרנד האחרון הוא סדרה של פופים יוגיים, כולל פופים דמויי כורסא להנקה. מבחר הגוונים ושילובי הצבעים אין סופי והזוהרים שביניהם בולטים כפסלים מעוצבים בחלל.
הפופים שבעבר היו מרופדים בבדי כותנה ופשתן, עברו שדרוג והם עשויים כיום מבדים גמישים ואלסטיים, בדי קטיפה סינתטיים, בדים דמויי עור וזמש, פרוות סינתטיות בגוונים זוהרים וישנם פופים יוקרתיים התואמים לריהוט העור או לבד הריפוד הסלוני. ניתן ברוב המקרים להסיר את כיסוי הפוף ולכבסו בקלות.

פופים מעור התואמים לריהוט העור הסלוני, DOLLA,(צילום: יחפופים מעור התואמים לריהוט העור הסלוני, DOLLA,(צילום: יח'צ) 

לאם ולתינוק, לאוהבים, לעושים יוגה בשאנטי ולצעיריםהמודעות הגוברת לצורך הבריא להניק תינוקות, הביאה לתעשייה פורחת של מבחר פופים, כריות הנקה ותמיכה ואביזרי נוחות נלווים בשלל צורות, בדים וגוונים. כריות ההנקה והתמיכה לצוואר, שנפלאות גם כמתנה ליולדת, מעניקות לאם ולתינוקה, סביבה רכה, ידידותית, בטוחה וחוויה נעימה. האם המיניקה יכולה להשתרע על הכרית ולהיניק בנוחות מירבית, או לשחק עם העולל המתפתח על הפוף העליז, הצבעוני והרך. העיצובים והבדים תואמים: כריות תמיכה והנקה העשויות מבדי קטיפה רכים, גמישים וצבעוניים, בצורות משעשעות של ראשי חיות: דובים, ארנבים וקרפדות.

(צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">כרית שמעניקה יותר מהנקה,(צילום: יח'צ)' title='כרית שמעניקה יותר מהנקה,'סטודיו פומפיטיס'
(צילום: יח'צ)'>
כרית שמעניקה יותר מהנקה,'סטודיו פומפיטיס'
(צילום: יח'צ)(צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 


בנוסף, תוכלו למצוא צמד פופים לזוג נאהבים, או פופים פשוטים וקלים יותר, המיועדים לצעירים ולסטודנטים הנעים ונדים מבית שכור אחד למשנהו. לחילופין, פוף להתרווח עליו בשאנטי וגם פוף יוגה - לתנוחת ההשראה והמדיטציה המתאימה. נותר לכם רק לבחור את הפוף המועדף עליכם.

תגובות לכתבה

חזור מעלה