1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. על עיצוב ומה שחשוב
  4. מקטן יוצא גדול

מקטן יוצא גדול

מיטה רגילה שהופכת למיטת קומותיים יציבה ומעוצבת, או ספה יוקרתית שהופכת חיש קל למיטה זוגית נוחה ומפנקת- כי מי שאומר שאין קסמים בתחום העיצוב, לא פגש את המוצרים של חברת "מילאנו בדינג" האיטלקית. קונספט עיצובי שעוד לא הכרתם

מאת ענת בלזברג | צילום יח"צ | תאריך 4.1.09

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
הבנייה הצפופה בארץ, החדרים הצרים והקטנים וכמובן הצורך להכניס כמה שיותר חפצים לתוך חלל קטן יחסית, מובילים את כולנו לחפש פתרונות שיהיו גם יפים וגם פרקטיים. מעצבים מפורסמים ברחבי העולם מנסים כבר שנים רבות למצוא פתרונות עיצוביים, שיהפכו את הרהיט הסטנדרטי לפרקטי ורב שימושי. חברת "מילאנו בדינג" (Milano Bedding) האיטלקית, לקחה את הנושא צעד אחד קדימה ועוסקת כבר שנים רבות במציאת פתרונות לחללים קטנים, כאשר בכל פעם היא דואגת להמציא את הגלגל מחדש.

ספה יוקרתית שהופכת למיטת קומותיים נוחה, דגם Doc<br/>(צילום: יחספה יוקרתית שהופכת למיטת קומותיים נוחה, דגם Doc
(צילום: יח'צ) 


חושבים בגדול – בחלל קטן"חברת "מילאנו בדינג" האיטלקית נוסדה לפני יותר מעשור", מספר גדעון בק, מנכ"ל השלוחה הישראלית של החברה היוקרתית. "כשהוקמה, חרטה החברה על דיגלה את סמל החדשנות בתחום של חיסכון במקום, תוך שימוש בטכנולוגיות עדכניות ורמת עיצוב גבוהה. כל המוצרים הינם פטנטים רשומים, אשר נמכרים כיום בלמעלה מ- 40 ארצות ברחבי העולם וברשתות יוקרתיות לעיצוב".

מיטה רגילה ההופכת למיטת קומותיים, דגם Lollipop<br/>(צילום: יחמיטה רגילה ההופכת למיטת קומותיים, דגם Lollipop
(צילום: יח'צ) 


ספה מתקפלת - לא מה שחשבתםאת הספות הנפתחות הסטנדרטיות כולם מכירים, אולם הספות של "מילאנו בדינג" מביאות בשורה חדשנית בכל הקשור למודולריות, ארגונומטריה וכמובן חיסכון משמעותי במקום. הספות הייחודיות נראות ממש כמו ספות יוקרתיות רגילות, אותן ניתן להציב בסלון, במשרד או בחלל אחר בבית.
אולם, בניגוד לספות אחרות, דבר אינו מסגיר בספות אלו את העובדה שהן נפתחות למיטה זוגית רחבת ידיים. הספות מגיעות במגוון גדלים ועיצובים, והן מצויידות בפטנט ובמנגנון ייחודי שהופך את פתיחת הספה לקלה ומהירה במיוחד. בנוסף, אין כל צורך להוריד את הכריות, הכל מתקפל פנימה במהירות ובנוחות.
עם פתיחתה, הופכת הספה היוקרתית למיטה נוחה, בעלת מזרון איכותי המעניק איכות שינה אופטימאלית.

למיטה רגילה ויציבה, דגם Lollipop
(צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">מיטת הקומותיים של למיטה רגילה ויציבה, דגם Lollipop
(צילום: יח'צ)' title='מיטת הקומותיים של 'מילאנו בדינג', מתקפלת בקלות
למיטה רגילה ויציבה, דגם Lollipop
(צילום: יח'צ)'>
מיטת הקומותיים של 'מילאנו בדינג', מתקפלת בקלות
למיטה רגילה ויציבה, דגם Lollipop
(צילום: יח'צ)למיטה רגילה ויציבה, דגם Lollipop
(צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 


ריפוד שניתן לכבסומה עושים כאשר בד הריפוד של הספה מתלכלך ומוכתם? כולנו מכירים את הבדים שניתן להסיר ולנקות, אולם עם היד על הלב... האם הצלחתם אי פעם להסיר את הריפוד בקלות, לכבס ואז להחזירו בצורה מדוייקת למקומו? במרבית המקרים קשה להחזיר את הבד ולרוב התוצאה אינה אסתטית.
בחברת "מילאנו בדינג" החליטו לשים דגש גם על התחום החשוב הזה. "כל הריפודים שלנו ניתנים להסרה וכמובן שניתן לכבסם במכונת כביסה ביתית", מסביר בק. "היתרון העיקרי והמשמעותי, הוא שהבדים עוברים שטיפה מוקדמת במפעל באיטליה לפני שהם מורכבים על הרהיט, וכך אין סכנה של כיווץ הבד. אנו מציעים ללקוחות שלנו למעלה מ- 1,300 סוגי בדים לריפוד וכ-50 סוגים של עור. ועוד גימיק קטן אבל חשוב- גם הידיות של הספות ניתנות להחלפה, אם רכשתם ספה עם ידיות ישרות ולאחר תקופה אתם מעוניינים להחליפן בעגולות, הדבר בהחלט אפשרי. בנוסף, אם המראה של הכורסא כבר משעמם אתכם ואתם רוצים להחליף כיסוי, החברה מתחייבת לספק כיסויים לכל הספות גם אם הדגם אינו קיים כבר בקולקציה".

(צילום: יח'צ)
' class="image-preview" href="javascript:void(0);"> <br/>ארון שמסתובב על ציר והופך למיטה אותה ניתן לפתוח, דגם LGM, (צילום: יח'צ)
' title='
ארון שמסתובב על ציר והופך למיטה אותה ניתן לפתוח, דגם LGM, 'מילאנו בדינג'
(צילום: יח'צ)
'>

ארון שמסתובב על ציר והופך למיטה אותה ניתן לפתוח, דגם LGM, 'מילאנו בדינג'
(צילום: יח'צ)
(צילום: יח'צ)
' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 


קסמים בעיצובקסמים בעיצוב: חברת "מילאנו בדינג" לא הסתפקה בעיצוב ספות נפתחות למיטה. לקולקציה היוקרתית מצטרפים מדי שנה המצאות ופטנטים מעוררי התפעלות- שולחן סלוני קטן שהופך ברגע לשולחן אוכל גבוה ורחב ידיים, קובייה שיכולה לשמש כהדום רגליים, כשולחן קפה או כפריט דקורטיבי, ונפתחת, בעת הצורך, למיטת אורח נעימה במיוחד. בקולקציה תוכלו למצוא גם ארון שמסתובב על ציר והופך למיטה, שולחן לתלמיד שניתן לשנות את מיקומו ולגלות מיטה מפנקת, מיטה רגילה שהופכת במהירות למיטת קומותיים יציבה ועוד מוצרים רבים המהווים פתרון אידיאלי למעוניינים לייעל ולנצל את השטח והחלל הזמינים.

(צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">מיטה זוגית מפנקת שמתקפלת אל תוך הארון, דגם LGM, (צילום: יח'צ)' title='מיטה זוגית מפנקת שמתקפלת אל תוך הארון, דגם LGM, 'מילאנו בדינג'
(צילום: יח'צ)'>
מיטה זוגית מפנקת שמתקפלת אל תוך הארון, דגם LGM, 'מילאנו בדינג'
(צילום: יח'צ)(צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 


ואם קשה לכם להאמין שחלומות באמת יכולים להתגשם, אתם מוזמנים לקפוץ לביקור באולם התצוגה ברשפון, בו מוצגים דגמים רבים ומרהיבים. צריך לראות כדי להאמין!

תגובות לכתבה

חזור מעלה