1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. על עיצוב ומה שחשוב
  4. נוח ואיכותי: מערכות ישיבה בסטנדרט אירופאי

נוח ואיכותי: מערכות ישיבה בסטנדרט אירופאי

קולקציית מערכות הישיבה החדשה של SIMPLY WOOD, המיוצרת עבורה על ידי חברה דנית, שומרת על הקו הנקי הייחודי לעיצוב הסקנדינבי. מבנה הספות ואיכות חומרי הגלם מבטיח רכות ונוחות ללא פשרות

מערכת אתר הדירה | צילום: יח"צ | תאריך: 21.5.2015

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
סוד הקסם של הסגנון האירופאי-סקנדינבי, שגם בארץ כבר קנה לו אוהדים, הוא בפשטות ובמינימליזם שלו. הסגנון מתאפיין בשימוש מרובה בחומרים טבעיים ובקווים נקיים. הגוונים בדרך כלל בהירים, הדיגומים ממעטים באלמנטים דקורטיביים, והריהוט צנוע, פרקטי ומודולרי. השימוש הוא בחומרי גלם איכותיים, הדגש הוא על נוחות ופונקציונאליות, והעיצוב חם ומשפחתי.

SIMPLY WOOD, שמתמחה בעיצוב וייצור ריהוט פנים מזה 20 שנה, השיקה לאחרונה קולקצייה חדשה של מערכות ישיבה באותו קו סקנדינבי מעודן. הקולקציה, שכוללת חמש מערכות ישיבה, מיוצרת עבורה באירופה על ידי חברה דנית, ומבטיחה נוחות ואיכות ללא פשרות.
ספה תלת מושבית בצבע צהוב מדגם DANIELAספה תלת מושבית בצבע צהוב מדגם DANIELA 
פינתית לבנה מדגם COZYפינתית לבנה מדגם COZY 
הקולקציה החדשה תואמת את האידיאולוגיה של החברה הדוגלת בפשטות משולבת עם איכות. החברה מתמקדת בשימוש נכון בחומרים, צבעים וטקסטורות, מבלי להתפשר על נוחות. היא מייצרת רהיטים מודרניים ומעודכנים, שמאופיינים בצניעות המושגת באמצעות קווים נקיים, חיסכון ואיפוק בצורות. המטרה היא יצירה של הרמוניה בחלל הבית המשקפת את הטעם האישי של הדרים בו.

הספות בקולקציה החדשה מיוצרות מחומרים איכותיים כמו שלדים מעץ מלא וסנדוויץ´ וקפיצי מתכת (ולא רצועות), המעניקים רכות ואלסטיות אופטימלית, ושומרים אורך חיי הספה. בריפוד הספות נעשה שימוש בתערובות מילוי של נוצות, לטקס ופתיתי סיליקון. כל המרכיבים מבטיחים נוחות בסטנדרט אירופאי. המערכות החדשות גם מוצעות במגוון בדים איכותיים להתאמה אישית, ובמחירים נוחים.
מגוון בדים לבחירה: כורסאות DIXIEמגוון בדים לבחירה: כורסאות DIXIE 
ספה תלת מושבית מדגם DELPHIספה תלת מושבית מדגם DELPHI 
מערכות הישיבה בקולקציה הן מודולריות ומאפשרות להתאים את המידות ומבנה מערכת הישיבה לצרכי הדיירים ולעיצוב בחלל הסלון. בדי הריפוד, סוגי הרגליים וגווני העץ ניתנים גם הם לבחירה.

צבעונית ומודולרית: מערכת ישיבה LAVA. מבט מלמעלהצבעונית ומודולרית: מערכת ישיבה LAVA. מבט מלמעלה 
מקורות ההשראה: סלון בעיצוב סקנדינבי. מתוך: egiserve.comמקורות ההשראה: סלון בעיצוב סקנדינבי. מתוך: egiserve.com 
פשטות ומינימליזם: חדר מגורים בסגנון סקנדינבי. מקור: adorable-home.comפשטות ומינימליזם: חדר מגורים בסגנון סקנדינבי. מקור: adorable-home.com 

תגובות לכתבה

חזור מעלה