סימן שאתה צעיר

"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים", אמר מישהו פעם. אין ספק כי ככל שהדבר נוגע לעיצוב הבית, הפרטים הקטנים הם אלו שיכולים לחולל את ההבדל. הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר על דירת צעירים קטנה עם ריהוט מינימליסטי. כמה פריטים פונקציונאליים ומעוצבים שיעוררו את האווירה הביתית

מאת אלית קלדרון | צילום יח"צ | תאריך 1.8.08

הואזה של ואזו

האגרטל הגמיש המכונה "ואזו" יכול לבלבל גם את חדי העין שביניכם. ממרחק, דומה הואזו לאגרטל זכוכית צבעוני, אך מבט מקרוב מגלה כי מדובר במרקם פלסטי שצבר נפח לאחר המילוי במים. האגרטל הייחודי מגיע בצבעים שונים שיעניקו גוון מואר ואביבי לבית. להשיג באתר העיצוב www.artlook.co.il תמורת 39 ₪ בלבד.

אגרטל ייחודי מפלסטיק המגיע בצבעים שונים, אתר העיצוב www.artlook.co.il(צילום: יחצ)
אגרטל ייחודי מפלסטיק המגיע בצבעים שונים, אתר העיצוב www.artlook.co.il(צילום: יחצ)


לשבת, לא לקום

לפעמים פריט או שניים יכולים לשדרג מראה של חלל שלם. הכיסאות הצבעוניים והאלסטיים של חברת PEDRALI האיטלקית, עשויים משילובים של פוליקרבונט (פלסטיק משובח) וניילון ויקנו גוון צעיר ושובבי גם לבית וגם לחוץ. להשיג ב"נטורה", רחוב הפרחים ברשפון, בעלות של 1,350 ₪ לכסא.

עכברונת בארון הכלים

ארון הכלים שלכם ישמח לקבל לחיקו כוסות משעשעות, כדוגמת אלו שמציגה חברת Gilitzer, המתמחה בפורצלן ועיצוב כלי אוכל קלאסיים. החברה השיקה לאחרונה קולקציה חדשה עם איורי פרצופים במראה ילדותי. הספלים שבקולקציה מאוירים עם עשרה טיפוסי ילדים, ביניהם הצווחן, השובב, העכברונת והחוכמולוג. להשיג בסניפי רשת "דומו" תמורת 96 ₪ לכוס.

קולקציית כוסות גרמנית באיורים של קריקטורות בשחור לבן, DOMO(צילום: יחצ)
קולקציית כוסות גרמנית באיורים של קריקטורות בשחור לבן, DOMO(צילום: יחצ)

תלוי בסטייל

חנות הקונספט אליזבת´ טרוסט מציגה קולקציה צבעונית והומוריסטית, של מתלי בגדים בעיצוב חושני ונשי. הקולבים מגיעים בשתי ורסיות - מתלה תלוי ומתלה עומד. את המתלים ניתן למקם בחללי הבית השונים, והם מגיעים עם דמות אחת או יותר של נשים. בסדרה מבחר גדול של שילובים צבעוניים וכן צבעים אחידים בהם שחור, סגול, אדום ועוד. המחיר החל מ-93 ₪, בחנות הקונספט אליזבת´ טרוסט ברמת השרון.

מתלי בגדים בעיצוב חושני ונשי, אליזבת טרוסט(צילום: יחצ)
מתלי בגדים בעיצוב חושני ונשי, אליזבת טרוסט(צילום: יחצ)

קטנים לשימושים גדולים

רשת "סוהו" מציגה סדרת מוצרים קטנים לשימושים של גדולים, מבית חברת קוזיאול. הפריטים עשויים פלסטיק ומשמשים כמתקני אחסון יצירתיים וצבעוניים במיוחד; מתקן משעשע למספריים, מחזיק דיסקים בדוגמת איש המרים משקולות ועוד מוצרים שיקנו טאץ´ צעיר עם קריצה לשולחן העבודה הביתי. עלות המוצרים בין 36.90 ל- 66.90 ש"ח ברשת "סוהו", דיזינגוף סנטר וקניון רמת אביב.

מחזיק דיסקים משעשע, סוהו(צילום:יחצ)
מחזיק דיסקים משעשע, סוהו(צילום:יחצ)
חזור מעלה