1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. טרנדים שמלבישים את הבית
  4. סורה חושך

סורה חושך

חג החנוכה מתקרב ושפע עיצובים חדשים חודרים לעולמינו ומציעים להאיר את הבית בטאץ´ חדש ומרענן. לא עוד חנוכיות כבדות משקל בעיצוב מסורתי, כי אם עיצובים ססגוניים, בקווים קלילים וחומרים מפתיעים. לחגיגה מצטרפים גם נרות מיוחדים וגופי תאורה, כולם ברוח החג

מאת אלית קלדרון | צילום יח"צ | תאריך 30.11.08

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו

אפקט החנוכיההמעצב הישראלי שחר פלג, עיצב חנוכיית שמן ממתכת בחיתוך לייזר, שבמרכזה רפלקטור מעוגל. צורתה השטוחה של החנוכיה משתקפת ברפלקטור ויוצרת חנוכיה עומדת. העיצוב של פלג גובל באשליה וקסם, מאתגר את הצופה וגורם לו להקדיש לחנוכיה יותר ממבט חטוף. החנוכיה בעלת מראה חגיגי במיוחד ומעניקה למוצר אופי חדש ומעניין יותר. החנוכיה מגיעה עם חבילת פתיליות המספיקה לכל ימי החג וניתן להשתמש גם בשמן זית רגיל. להשיג ברשת "סוהו", מחיר מומלץ לצרכן: 295 ₪

איך מריח אור?לקראת החג, "קמחי תאורה" מציגה קולקצייה מיוחדת של גופי תאורה של חברת ALT האיטלקית, שעוצבו על ידי Mammini Candido. מפזר האור של גוף התאורה עשוי קריסטל ומיועד לטפטוף שמנים, שמפיצים ריח לחלל החדר. המנורות עשויות מתכת מצופה ניקל והן בגובה של 19 ס"מ. להשיג בצבע לבן, ירוק או צהוב, ב"קמחי תאורה" תמורת 1,600 --₪.
(צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">מפזר האור של גוף התאורה עשוי קריסטל ומיועד לטפטוף שמנים, שמפיצים ריח לחלל החדר, (צילום: יח'צ)' title='מפזר האור של גוף התאורה עשוי קריסטל ומיועד לטפטוף שמנים, שמפיצים ריח לחלל החדר, 'קמחי תאורה'
(צילום: יח'צ)'>
מפזר האור של גוף התאורה עשוי קריסטל ומיועד לטפטוף שמנים, שמפיצים ריח לחלל החדר, 'קמחי תאורה'
(צילום: יח'צ)(צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 


חג אצל משפחת פלינסטונסלמעוניינים בחיבור "טבעי" יותר לחג, רשת "גליליס" המתמחה בשיווק מוצרי בוטיק מהגליל, משיקה חנוכיות עשויות מאבן בזלת מקומית, שנוצרה בעקבות פעילות געשית לפני מיליוני שנים.
החנוכיות, המוצעות במגוון גדלים ועיצובים ייחודיים, נחצבו מתוך גוש אבן בזלת ועוצבו על ידי האמן – פסל דוד יסעור מגלריית "תקופת האבן", שהשתמש בכלים עתיקים ובטכניקות קדומות והותיר חלק מהאבן בצורתה הטבעית – פראית וחלקה מלוטש ומבריק. בעבור חנוכיה, כוסיות וחבילת פתילות, תשלמו ברשת "גליליס" כ- 1,000-1,100 ₪.
(צילום: יח'צ)
' class="image-preview" href="javascript:void(0);">חנוכיות עשויות מאבן בזלת מקומית, (צילום: יח'צ)
' title='חנוכיות עשויות מאבן בזלת מקומית, 'גליליס'
(צילום: יח'צ)
'>
חנוכיות עשויות מאבן בזלת מקומית, 'גליליס'
(צילום: יח'צ)
(צילום: יח'צ)
' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> פקק מוארב"הילולה" מציעים חנוכיה מיוחדת ומשעשעת במיוחד, שמתלבשת במקום הפקק של בקבוק היין. החנוכיה המקורית יכולה להפוך את שולחן החג לאטרקציה ייחודית. מחיר החנוכיה 95 ₪ בלבד ב"הילולה".


חנוכיה לכל יוםהמעצב יונתן בר אור מציע חנוכיה מקורית, העשויה מנרות צבעוניים חד פעמיים בגווני ורוד וסגול, שמאפשרת בכל יום להדליק חנוכיה חדשה.
הערכה מכילה נרות ושמשים לכל ימי החג ומתאימה לשימוש לחג שלם אחד בלבד. באתר העיצוב www.artlook.co.il ניתן לרכוש את החנוכיה תמורת 120 ₪ בלבד.
(צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">חנוכיה משעווה בעיצובו של יונתן בר אור, (צילום: יח'צ)' title='חנוכיה משעווה בעיצובו של יונתן בר אור, 'אתר העיצוב www.artlook.co.il'
(צילום: יח'צ)'>
חנוכיה משעווה בעיצובו של יונתן בר אור, 'אתר העיצוב www.artlook.co.il'
(צילום: יח'צ)(צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 


צבעוניות מדליקהמעצב-העל קארים ראשיד, קורא תיגר על המראה המסורתי של החנוכיה ומציע עיצוב
ייחודי הנושא את השם Menorahmorph. החנוכיה המקורית שעיצב, בולטת במראה ובצבעוניות בלתי שגרתיים, עשויה מסיליקון ועוצבה על ידו במיוחד עבור המוזיאון היהודי בניו יורק. החנוכיה מוצעת בצבעים ירוק, ורוד וכתום. עלות החנוכיה כ- 319.90 ₪ ברשת "סוהו".
(צילום: יח'צ)' class="image-preview" href="javascript:void(0);">חנוכיה מקורית הבולטת במראה ובצבעוניות בלתי שגרתיים בעיצובו של קארים ראשיד, (צילום: יח'צ)' title='חנוכיה מקורית הבולטת במראה ובצבעוניות בלתי שגרתיים בעיצובו של קארים ראשיד, 'סוהו'
(צילום: יח'צ)'>
חנוכיה מקורית הבולטת במראה ובצבעוניות בלתי שגרתיים בעיצובו של קארים ראשיד, 'סוהו'
(צילום: יח'צ)(צילום: יח'צ)' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 


שוטי שוטיאם תרצו להפוך את שולחן החג למיוחד, תוכלו להוסיף לצד הסופגניות, הלביבות ושאר המטעמים, גם נרות צפים שיחממו את האווירה. הנרות מגיעים בגוונים מוזהבים, בחבילה המכילה 10 יחידות. עלות לחבילה כ-29.90 ₪ ב"הילולה".
(צילום: יח'צ)
' class="image-preview" href="javascript:void(0);">נרות צפים בגוונים מוזהבים, (צילום: יח'צ)
' title='נרות צפים בגוונים מוזהבים, 'הילולה'
(צילום: יח'צ)
'>
נרות צפים בגוונים מוזהבים, 'הילולה'
(צילום: יח'צ)
(צילום: יח'צ)
' class="images-link adr-new-target" target="_blank"> 
תגובות לכתבה

חזור מעלה