צמר בארזים

רשת "צמר שטיחים יפים" ורשת "ארזים" משתפות פעולה ומציגות בסניף מרכז פולג את הטרנדים החדשים בעולם השטיחים ועיצוב הבית. אפשר להתחיל לפנטז על חורף מלטף

מאת אלונה גרינברג | צילום יח"צ | וידאו יאיר קיסרי, Adira TV | תאריך 25.8.10

רשת "צמר שטיחים יפים" מתרחבת ופותחת סניף בנתניה במרכז פולג – יד חרוצים (ליד איקאה), המשתרע על 80 מטר מרובע וממוקם בתוך אולם התצוגה של רשת "ארזים" לעיצוב הבית. הסניף החדש מצטרף לסניפי "צמר שטיחים יפים" בראשל"צ, תל אביב והרצליה פיתוח.

סניף "צמר שטיחים יפים" החדש מיועד לעבודה מול הקהל הפרטי ומול קהל האדריכלים ומעצבי פנים. בסניף ניתן למצוא מגוון רחב של

שטיחים

אוריינטליים בעבודת יד מרחבי העולם ולצידם שטיחים אקולוגיים, שטיחי עור ומבחר אדיר של שטיחים אירופאים יוקרתיים בעיצובים חדשניים.

לדברי תמיר כהן, מנכ"ל ומבעלי "צמר שטיחים יפים": "שיתוף הפעולה עם מרכז ארזים מאפשר ללקוח לראות את השטיחים משתלבים עם סגנונות ריהוט שונים, ובכך לקבל תפיסה רחבה יותר של אפשרויות שילוב השטיחים בעיצוב הבית הפרטי".

לדברי יניב פרומוביץ´, מבעלי "ארזים": "שיתוף הפעולה מהווה ערך מוסף ללקוח, כך שתחת קורת גג אחת הוא נהנה משני עולמות, רהיטים לצד שטיחים, המשלימים זה את זה".

הטרנדים שיעשו לנו נעים בחורף 2011

השטיחים משלימים את עיצוב הבית, משדרגים את החלל ומשווים לו מראה חמים ומשפחתי. בתרבויות שונות השטיח אף מהווה סמל סטטוס תרבותי, כך שניתן לראות שטיחים אומנותיים שתרומתם לחלל היא הרבה מעבר לפן השימושי. רשת "צמר שטיחים יפים" מהמובילות והותיקות בענף, משיקה את הטרנדים החדשים בעולם השטיחים לשנת 2011, שיכניסו מגע חם ומסוגנן לבית:

טרנד טבעי -

"הטרנד הישן-חדש הוא העיצוב הטבעי, שנוכח בבתינו מזה תקופה וממשיך להיות רלוונטי, בשל הרצון שלנו לשלב את הטבע בנוף הביתי ולהתחבר לאותנטיות", מפרט כהן, "שטיחי פקעות הצמר המדמים חלוקי נחל, שטיחים עשויים במבוק וקוקוס, כמו גם שטיחים בצבעוניות טבעית, מכניסים את הטבע לבית בדרך מאופקת ועדינה, המותאמת גם לחללים המודרניים ביותר".

טרנד העור -

השטיחים הרלוונטיים בחורף הקרוב עשויים עור פרה, נעימים למגע, נטולי פלומות ואינם תופסים אבק. שטיחי העור מגיעים ל"צמר שטיחים יפים" מדרום אמריקה, ממדינות כמו ברזיל ואורוגוואי, שם המפעלים מעבדים את העור ומאפשרים את שינוי הגוון הטבעי לכל צבעי הקשת.

טרנד "צ´ל טקה" -

טרנד עתיק-מודרני נוסף הוא שטיחי הטלאים, הנקראים במקור (בפרסית) "צ´ל טקה" – 40 חתיכות. השטיחים נארגים, כאמור, בשיטת הטלאים, עם חיבור איכותי בין עשרות ואף מאות פיסות של שטיחים עתיקים בני 70-150 שנה, שיוצרות מרקמים מרהיבים ונועזים, והופכים את השטיח העתיק למודרני ועכשווי.

טרנד שנוגע -

הטרנד האחרון שייך לשטיחי "TOUCH ME". המגע הנעים, שנוצר בזכות שערות השטיח, מפנק וגורם לתחושה של עוד. הטקסטורה נוצרת משילוב של אריגה נמוכה וגבוהה, כזו שמלטפת את כל הבא במגע.

חזור מעלה