יצירתיות בחיפוי: אריחים שנותנים את הטון

אריחי פורצלן שמדמים אבן או שיש, בשילוב עם קרמיקת דקור מיוחדת או אריחים מעוטרים, מאפשרים לעוף עם הדמיון, ולעצב את החלל שתמיד חלמנו עליו: מסגנון וינטג´ רומנטי ועדין ועד למראה מודרני ונקי

מערכת אתר הדירה | צילום: יח"צ | תאריך: 01.07.2015

אין ספק שריצוף החדרים הוא אלמנט מכריע בקביעת האסתטיקה של הבית. למרבה המזל, תחום החיפוי והריצוף מתפתח כל הזמן, ומקבל אליו בזרועות פתוחות טרנדים וחידושים. בשנים האחרונות בולטת מגמת החריגה מהגדלים הסטנדרטיים, כמו גם הקריצה הנוסטלגית לתקופות זמן שונות, והשימוש באריחי פורצלן שמדמים חומרים טבעיים כמו שיש, אבן ועץ.

סדרת Marble Large של חלמיש: פורצלן לאפטו מט, 6.5 ממ בגודל 240*120. צילום: יחצ
סדרת Marble Large של חלמיש: פורצלן לאפטו מט, 6.5 ממ בגודל 240*120. צילום: יחצ


הנה כמה חידושים אחרונים בתחום מבית

חלמיש

, שמייבאת את מיטב המותגים בתחום הריצוף, חיפויי הקיר, הכלים הסניטריים, גרניט פורצלן ואביזרים:

בשנים האחרונות נראה כי עובי האריחים נמצא בירידה ואריחים דקים הופכים פופולריים יותר. האריחים הדקים עמידים כמו האריחים הרגילים, אך קלים להתקנה ותורמים ליצירת מראה נקי והמשכי בחלל.

סדרת Marble Large

של חלמיש מציעה אריחים דקים בעובי 6.5 מ"מ, בעלי טקסטורה עדינה, במראה שיש טבעי. האריחים מתאימים לריצוף כללי של הבית ולריצוף וחיפוי חדרי אמבטיה.

היתרון הוא שהם בעלי מראה של שיש אמיתי אך לא דורשים טיפול תובעני מדי. שימוש באריחים מהסוג הזה מאפשר לצמצם את החיבורים בין האריחים ליצירת מראה המשכי ותחושה של חלל גדול יותר. את המראה המודרני שמתקבל עם הנחת האריחים ניתן להשלים עם כלים סניטריים מתאימים כמו כיור מבטון.

האריחים מגיעים

במידות

שונות: אריחים ריבועיים בגודל 120/120 ס"מ, ואריחים מלבניים בגודל 120/240 ס"מ, וגם אריחים בגודל 240/30 ס"מ. ניתן להניח אות האריחים לגובה ליצירת מראה נקי, חלק והמשכי. קיימים גם אריחי דקור דמויי בריקים בגודל 120/240 ס"מ, ואריחים דמויי שיש קררה. ניתן גם לשלב לפי הצורך בין אריחים בגדלים שונים (כמו אריחי דקור דמויי משושים עם ציורים).

האריחים מגיעים

בגימור

לפאטו מט, ולפאטו מבריק. את האריחים יש להדביק על הריצוף הקיים. האריחים הדקים הינם עמידים ואין סכנת או שבירה, אך מובן שכדאי להיעזר באיש מקצוע מנוסה.

אריחי פורצלן בשילוב אריחים מתומנים דמויי קררה בגודל 120*120 של חלמיש. צילום: יחצ
אריחי פורצלן בשילוב אריחים מתומנים דמויי קררה בגודל 120*120 של חלמיש. צילום: יחצ

ניחוח של פעם

עבור מי שמעדיף סגנון וינטג´, מציגה חלמיש סדרה של קרמיקה דמויית אבן למראה עתיק ורומנטי -

סדרת Old Stone

. האריחים עשויים מפורצלן דמוי אבן במראה עתיק. הם מתאימים לשימוש לריצוף פנים (כגון במטבח) וחוץ וגם לחיפוי קירות בחדר האמבטיה, ומשווים לחלל מראה טבעי, ביתי וחמים. האריחים בטיחותיים לחללים רטובים, ובעלי דרגה נגד החלקה (דרגת החלקה R10).

מיושן ורומנטי: אריחי דקור מצוירים מסדרת Old Stone של חלמיש
מיושן ורומנטי: אריחי דקור מצוירים מסדרת Old Stone של חלמיש

האריחים מגיעים

במידות:

20/20 ס"מ, 30/60 ס"מ, ו-60/60 ס"מ, ובמגוון צבעים, עיטורים ודקורים מיוחדים. המגוון מאפשר יצירת שילובים יצירתיים כמו שילוב בין אריחים בגוונים חלקים ואריחים מעוטרים (קיימים תשעה סוגים של דקורציות שניתנות לשילוב עם אריחים חלקים). השילוב של אריחי הדקור ישוו לחלל מראה וינטג´.

שילוב בין אריחים חלקים ומעוטרים בחדר הרחצה: סדרת Old Stone של חלמיש
שילוב בין אריחים חלקים ומעוטרים בחדר הרחצה: סדרת Old Stone של חלמיש
רוצים לבדוק דרכים נוספות לעיצוב חדר הרחצה? לקטלוג המוצרים המלא לחצו כאן.
חזור מעלה